• Megalotnisko w Dubaju, odc. 1

  2019 USA / 55 min. Odcinek: Giganty przestworzy. Międzynarodowy Port Lotniczy w Dubaju to główna baza linii lotniczych Emirates, które mogą się poszczycić najliczniejszą flotą Airbusów A380.
  Megalotnisko w Dubaju, odc. 1 Megalotnisko w Dubaju, odc. 1
 • Megalotnisko w Dubaju, odc. 2

  2019 USA / 55 min. Odcinek: Gigantyczny hangar. Budowa potężnego hangaru dla wielkiej floty Airbusów A380 wymaga 150 milionów godzin pracy oraz 930 tysięcy metrów sześciennych betonu.
  Megalotnisko w Dubaju, odc. 2 Megalotnisko w Dubaju, odc. 2
 • Uratowani, odc. 3

  2019 GBR / 55 min. Odcinek: Powrót z zaświatów. W tym odcinku kanadyjskie służby ruszają na ratunek alpiniście. Z kolei w Nowej Zelandii pewien kajakarz walczy o życie tonącego przyjaciela.
  Uratowani, odc. 3 Uratowani, odc. 3
 • Złapać przemytnika, odc. 1

  2019 USA / 55 min. Odcinek: Śledztwo wewnętrzne. Na lotnisku w Miami agenci obserwują pasażera często podróżującego do Kolumbii. Dwójka pasażerów w Los Angeles musi odpowiedzieć na kilka pytań.
  Złapać przemytnika, odc. 1 Złapać przemytnika, odc. 1
 • Złapać przemytnika, odc. 2

  2019 USA / 55 min. Odcinek: Porzucone bagaże. Na lotnisku JFK funkcjonariusze przesłuchują kobietę, która przyleciała z Peru. Z kolei w Los Angeles służby przeglądają podejrzane bagaże.
  Złapać przemytnika, odc. 2 Złapać przemytnika, odc. 2
 • Złapać przemytnika, odc. 3

  2019 USA / 55 min. Odcinek: Podejrzana walizka. W Miami celnicy przeszukują pasażera, który przyleciał z Jamajki. Podejrzenia wzbudziły jego nowa walizka i nieprzekonujące wyjaśnienia.
  Złapać przemytnika, odc. 3 Złapać przemytnika, odc. 3
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie