• Inwazja niedźwiedzi polarnych

  2015 / 44 min. Oto Churchill w Kanadzie — światowa stolica niedźwiedzi polarnych. Każdej jesieni odwiedzają ją tysiące wygłodniałych zwierząt i setki turystów.
  Inwazja niedźwiedzi polarnych Inwazja niedźwiedzi polarnych
 • Kanibal w dżungli

  2014 / 88 min. Historia opowiadająca o Dr. Timothym Darrow — amerykańskim naukowcu skazanym za zabójstwo i zjedzenie dwóch kolegów w dżungli na indonezyjskiej wyspie Flores w 1977 roku.
  Kanibal w dżungli Kanibal w dżungli
 • Krokodyle: wstęp wzbroniony

  2016 / 44 min. Liczba krokodyli w Australii rośnie, zwierzęta robią się coraz większe i bardziej niebezpieczne. Program opowiada o groźnych krokodylach i próbach przenoszenia ich w inne miejsca.
  Krokodyle: wstęp wzbroniony Krokodyle: wstęp wzbroniony
 • Mona: Potworna wyspa

  2015 / 43 min. Aby zyskać status legendy polowań z łukiem, czterech myśliwych musi wytropić i upolować dzika na śmiertelnie niebezpiecznej wyspie Mona na Oceanie Atlantyckim.
  Mona: Potworna wyspa Mona: Potworna wyspa
 • Przeżyć atak bestii

  2015 / 43 min. Od spotkań z niedźwiedzami grizzly po górskie lwy. Czterech bohaterów opowie o swoich dramatycznych przeżyciach oraz o tym, jak przetrwali atak tych groźnych zwierząt.
  Przeżyć atak bestii Przeżyć atak bestii
 • Szerszenie zabójcy

  2015 / 44 min. Olbrzymie azjatyckie szerszenie są sto razy większe niż pszczoły, a ich użądlenie powoduje martwicę i śmierć. Czy odważnej grupie myśliwych uda się powstrzymać rój?
  Szerszenie zabójcy Szerszenie zabójcy
 • Tygrys Tasmański: żywa legenda

  2016 / 44 min. Uważa się, że wilkowór tasmański wyginął 80 lat temu — a jednak wielu twierdzi, że go widziało. Trójka ekspertów przeszukuje pustkowia Tasmanii w nadziei na jego znalezienie.
  Tygrys Tasmański: żywa legenda Tygrys Tasmański: żywa legenda
 • Tygrysi klan

  2014 / 43 min. Tygrysy to zazwyczaj samotni myśliwi. Jednak w lasach środkowych Indii stało się coś niezwykłego. Kilka samic nauczyło się polować w grupie.
  Tygrysi klan Tygrysi klan
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie