• Drwale: Ryzykowna jazda

  2019 USA / 60 min. Drwale powracają w niezwykle trudnych okolicznościach. W tym sezonie pojawi się nowy członek ekipy – Frank Harkness, a Buckin' Billy Ray uda się na wyspę Vancouver, gdzie będzie ryzykować własne życie, by pomóc innym.
  Drwale: Ryzykowna jazda Drwale: Ryzykowna jazda
 • Klątwa Wyspy Dębów, odc. 13

  2018 USA / 60 min. Czy ostatnie wykopaliska ujawnią ukryty skarb? Czy Laginas i ich partnerzy natrafią na więcej przeszkód lub - co gorsza - dowód, że śmiertelna klątwa rzeczywiście chroni tajemnice Oak Island?
  Klątwa Wyspy Dębów, odc. 13 Klątwa Wyspy Dębów, odc. 13
 • Klątwa Wyspy Dębów: Bardziej intensywny

  2018 USA / 60 min. Monitorując niebezpieczne osuwisko przy H8, ekipa przeprowadza test, który może ją doprowadzić prosto do 'dziury z pieniędzmi'.
  Klątwa Wyspy Dębów: Bardziej intensywny Klątwa Wyspy Dębów: Bardziej intensywny
 • Klątwa Wyspy Dębów: Cenny metal

  2018 USA / 60 min. Analiza Nolan Cross sugeruje związek szybu skarbów z templariuszami, tymczasem pod wpływem nowych, poważnych dowodów ekipa nabiera przekonania, że ołowiany krzyż może być największym odkryciem na terenie Ameryki Północnej.
  Klątwa Wyspy Dębów: Cenny metal Klątwa Wyspy Dębów: Cenny metal
 • Klątwa Wyspy Dębów: Dziedzictwo

  2018 USA / 60 min. Dalsze badania sugerują, że ostatnie znalezisko Gary'ego może być najstarszym odkryciem na wyspie. Tymczasem Ricka spotyka ogromna strata.
  Klątwa Wyspy Dębów: Dziedzictwo Klątwa Wyspy Dębów: Dziedzictwo
 • Klątwa Wyspy Dębów: Gorączka złota

  2018 USA / 60 min. Bracia Rick i Marty Lagina przystępują do największej i najbardziej kosztownej operacji w 223-letniej historii poszukiwań skarbu na Wyspie Dębów. W końcu odnoszą sukces.
  Klątwa Wyspy Dębów: Gorączka złota Klątwa Wyspy Dębów: Gorączka złota
 • Klątwa Wyspy Dębów: Heavy Metal

  2018 USA / 60 min. Niespodziewane odkrycie wzmacnia związek Wyspy Dębów z zakonem templariuszy.
  Klątwa Wyspy Dębów: Heavy Metal Klątwa Wyspy Dębów: Heavy Metal
 • Klątwa Wyspy Dębów: Jak na górze tak i na dole

  2018 USA / 60 min. Znaleziska wydobyte w Zatoce Smitha przybliżają ekipę do rozszyfrowania przeznaczenia tajemniczej konstrukcji w kształcie litery U, a uprzednio nieznana formacja może ją doprowadzić do legendarnych tuneli odpływowych.
  Klątwa Wyspy Dębów: Jak na górze tak i na dole Klątwa Wyspy Dębów: Jak na górze tak i na dole
 • Klątwa Wyspy Dębów: Krótkie dni i długie noce

  2018 USA / 60 min. Czasu jest coraz mniej. Rozwój wypadków niemile zaskakuje braci Lagina i ekipę, bo wszystkie działania dotyczące 'dziury z pieniędzmi' mogą zostać przerwane.
  Klątwa Wyspy Dębów: Krótkie dni i długie noce Klątwa Wyspy Dębów: Krótkie dni i długie noce
 • Klątwa Wyspy Dębów: Lost and Founding

  2018 USA / 60 min. Ekipa poznaje nową szokującą hipotezę, która łączy skarb z Wyspy Dębów z powstaniem państwa. Jednocześnie poszukiwacze muszą zmierzyć się z ważnym pytaniem - czy kontynuować prace, czy z nich zrezygnować.
  Klątwa Wyspy Dębów: Lost and Founding Klątwa Wyspy Dębów: Lost and Founding
 • Klątwa Wyspy Dębów: O rzut kamieniem

  2018 USA / 60 min. Dni są coraz krótsze. Ekipie zostało zaledwie kilka tygodni zanim zima zmusi ją do wstrzymania robót. Wszyscy są przekonani, że prace wykopaliskowe w Zatoce Smitha mogą przynieść przełom w poszukiwaniach, więc z determinacją do nich pr…
  Klątwa Wyspy Dębów: O rzut kamieniem Klątwa Wyspy Dębów: O rzut kamieniem
 • Klątwa Wyspy Dębów: Objazd

  2018 USA / 60 min. Zdradliwe osuwisko przy H8 zmusza ekipę do ustalenia nowej strategii i zmiany podejścia do 'dziury z pieniędzmi'. Tymczasem Alex i Jack badają tereny podwodne, co może ich doprowadzić do drugiej sieci tuneli odpływowych.
  Klątwa Wyspy Dębów: Objazd Klątwa Wyspy Dębów: Objazd
 • Klątwa Wyspy Dębów: Palce z kamienia

  2018 USA / 60 min. Tajemniczy rzeźbiony kamień znaleziony przy szybie skarbów sugeruje dawną obecność wikingów na wyspie. Być może w Zatoce Smitha ekipa w końcu znajdzie zbiorniki odpływowe Wyspy Dębów.
  Klątwa Wyspy Dębów: Palce z kamienia Klątwa Wyspy Dębów: Palce z kamienia
 • Klątwa Wyspy Dębów: Powrót do domu

  2018 USA / 60 min. Wyniki badań sejsmicznych prowadzą do przypuszczeń o istnieniu sieci tuneli w szybie skarbów. Tymczasem Gary odnajduje pierwsze dowody obecności Francuzów na wyspie, co może znacząco zmienić jej legendę.
  Klątwa Wyspy Dębów: Powrót do domu Klątwa Wyspy Dębów: Powrót do domu
 • Klątwa Wyspy Dębów: Przejęcie pałeczki

  2019 USA / 60 min. Uzbrojeni w nowe dowody sugerujące, że na bagnach jest zatopiony statek, Rick, Marty i cała ekipa wracają na Wyspę Dębów, by oddać hołd Danowi i raz na zawsze rozwiązać wielowiekową zagadkę.
  Klątwa Wyspy Dębów: Przejęcie pałeczki Klątwa Wyspy Dębów: Przejęcie pałeczki
 • Klątwa Wyspy Dębów: Przejęcie pałeczki

  2019 USA / 60 min. Uzbrojeni w nowe dowody sugerujące, że na bagnach jest zatopiony statek, Rick, Marty i cała ekipa wracają na Wyspę Dębów, by oddać hołd Danowi i raz na zawsze rozwiązać wielowiekową zagadkę.
  Klątwa Wyspy Dębów: Przejęcie pałeczki Klątwa Wyspy Dębów: Przejęcie pałeczki
 • Klątwa Wyspy Dębów: Rick's Big Bang Theory

  2018 USA / 60 min. Czy zabytki Rzymu mają ukryte związki ze Słońcem? Odsłaniamy ostatnie wielkie tajemnice największego imperium starożytnego świata. Odpowiedzi poszukamy w starożytnych ruinach i wśród gwiazd.
  Klątwa Wyspy Dębów: Rick's Big Bang Theory Klątwa Wyspy Dębów: Rick's Big Bang Theory
 • Klątwa Wyspy Dębów: Seismic Matters

  2018 USA / 60 min. Nowe dane wskazują na to, że konstrukcje z Zatoki Smitha powstały wcześniej niż odkryto 'dziurę z pieniędzmi'.
  Klątwa Wyspy Dębów: Seismic Matters Klątwa Wyspy Dębów: Seismic Matters
 • Klątwa Wyspy Dębów: Slipway podczas mokrej

  2018 USA / 60 min. Szokujące nowe odkrycie w zatoce Smith's sugeruje, że pochodzenie tajemnicy Oak Island może Data znacznie wcześniej, i być głębsze, niż poszukiwaczy skarbów kiedykolwiek podejrzewanych.
  Klątwa Wyspy Dębów: Slipway podczas mokrej Klątwa Wyspy Dębów: Slipway podczas mokrej
 • Klątwa Wyspy Dębów: Twardy jak skała

  2018 USA / 60 min. Po latach poszukiwań ekipie być może uda się zlokalizować już wcześniej odkryty, ale zaginiony przez ponad 100 lat, artefakt. W zatoce Smitha bracia Lagina walczą, by powstrzymać wodę.
  Klątwa Wyspy Dębów: Twardy jak skała Klątwa Wyspy Dębów: Twardy jak skała
 • Klątwa Wyspy Dębów: W zatoce

  2018 USA / 60 min. Prace wykopaliskowe w Zatoce Smitha trwają, ujawniając mnóstwo starożytnych konstrukcji. Tymczasem Rick, Marty i reszta ekipy wznawiają poszukiwania przy H8. Są przekonani, że właśnie tam znajduje się skarb.
  Klątwa Wyspy Dębów: W zatoce Klątwa Wyspy Dębów: W zatoce
 • Klątwa Wyspy Dębów: Wgląd w głąb

  2018 USA / 60 min. Wyniki badań sejsmicznych wskazują na istnienie tajemniczej podziemnej komory. Tymczasem Gary i Jack dokonują odkrycia, które po raz kolejny sugeruje związek z zakonem templariuszy.
  Klątwa Wyspy Dębów: Wgląd w głąb Klątwa Wyspy Dębów: Wgląd w głąb
 • Klątwa Wyspy Dębów: Wskazówka czy wtopa?

  2018 USA / 60 min. Ku zaskoczeniu ekipy jej nowy sposób zlokalizowania 'dziury z pieniędzmi' skutkuje niezwykłymi dowodami.
  Klątwa Wyspy Dębów: Wskazówka czy wtopa? Klątwa Wyspy Dębów: Wskazówka czy wtopa?
 • Klątwa Wyspy Dębów: Wykopaliska

  2018 USA / 60 min. Po miesiącach niestrudzonej pracy Rick, Marty i reszta ekipy rozpoczynają zakrojone na szeroką skalę prace wykopaliskowe w Zatoce Smitha i nieomal natychmiast odnoszą sukces.
  Klątwa Wyspy Dębów: Wykopaliska Klątwa Wyspy Dębów: Wykopaliska
 • Ludzie gór: Bez odwagi nie ma chwały

  2019 USA / 60 min. Jake poluje na pumę, która zapuściła się zbyt blisko ludzkich siedzib. Na Alasce Morgan spieszy się, by zdobyć zaopatrzenie dla swojego domostwa.
  Ludzie gór: Bez odwagi nie ma chwały Ludzie gór: Bez odwagi nie ma chwały
 • Ludzie gór: Granica wytrzymałości

  2019 USA / 60 min. Kiedy Jake ma już pumę w garści, okazuje się, że ta nie jest sama. Tom i jego brat Jack wyruszają do doliny rzeki Yaak.
  Ludzie gór: Granica wytrzymałości Ludzie gór: Granica wytrzymałości
 • Ludzie gór: Wszystko albo nic

  2019 USA / 60 min. Tom wymienia kojoty na gotówkę, Eustace i Raleigh udają się do kuźni, by zdobyć pieniądze na pokrycie dachowe, a Mike wypatruje niedźwiedzi z myślą o wiosennym sezonie polowań. Kidd i Harry zamiast szukać pastwisk zmierzą się z niedźwi…
  Ludzie gór: Wszystko albo nic Ludzie gór: Wszystko albo nic
 • Ludzie gór: Zdecydowane kroki

  2019 USA / 60 min. Kidd i Henry walczą z czasem i trudnym terenem, chcąc zdobyć zapasy żywności w głębi lądu. Jack i jego psy tropią recydywistę, podczas gdy Eustace i Raleigh postanawiają dać odpór intruzom.
  Ludzie gór: Zdecydowane kroki Ludzie gór: Zdecydowane kroki
 • Na lodowym szlaku, odc. 10

  2017 USA / 60 min. Wiosenna odwilż zaczęła się na dobre, a kierowcy wykonują ostatni kurs, zanim lodowe szlaki staną się nieprzejezdne. Reno decyduje się na ryzykowną trasę – z fatalnym skutkiem dla ciężarówki.
  Na lodowym szlaku, odc. 10 Na lodowym szlaku, odc. 10
 • Na lodowym szlaku: Blues o roztopach

  2017 USA / 60 min. Ocieplenie zamyka lodowe szlaki i unieruchomieni kierowcy mogą się tylko modlić o przymrozek. Ale kiedy podmuch arktycznego powietrza ponownie pozwala im ruszyć w drogę, nie bardzo wiadomo, czy naprawdę są na to przygotowani.
  Na lodowym szlaku: Blues o roztopach Na lodowym szlaku: Blues o roztopach
 • Na lodowym szlaku: Jak scyzoryk

  2017 USA / 60 min. Lisa Kelly wpada w potężne tarapaty na totalnym odludziu. Todd Dewey przybywa z pomocą.
  Na lodowym szlaku: Jak scyzoryk Na lodowym szlaku: Jak scyzoryk
 • Na lodowym szlaku: Lód w sam raz

  2017 USA / 60 min. Kierowcy są gotowi na mroźną i ciężką zimę, jak przewidują prognozy, ale tragiczne odejście legendarnego kierowcy zapada im mocno w pamięć.
  Na lodowym szlaku: Lód w sam raz Na lodowym szlaku: Lód w sam raz
 • Na lodowym szlaku: Nagłe ocieplenie

  2017 USA / 60 min. Przez wczesne ocieplenie Art Burke wpada w spore tarapaty, a Todd Dewey ma wrażenie, jakby droga się pod nim rozpadała. Tymczasem Lisa Kelly jedzie do swojego byłego szefa, by pomógł jej się wydobyć z kłopotów finansowych.
  Na lodowym szlaku: Nagłe ocieplenie Na lodowym szlaku: Nagłe ocieplenie
 • Na lodowym szlaku: O jeden most za daleko

  2017 USA / 60 min. Art Burke próbuje pokonać morderczy 40-kilometrowy odcinek przez zamarznięte jezioro. Weteran Alex Debogorski chce nadrobić stracony czas. Todd Dewey walczy z zaśnieżoną drogą, która w tej konfrontacji może być górą.
  Na lodowym szlaku: O jeden most za daleko Na lodowym szlaku: O jeden most za daleko
 • Na lodowym szlaku: O lodzie i ludziach

  2017 USA / 60 min. Reno Ward ma fatalne spotkanie z pędzącym pickupem. Alex Debogorski odkrywa, że boczne drogi i ponadgabarytowy ładunek to fatalne połączenie. Tymczasem Art Burke próbuje uratować sezon hokejowy w odizolowanej społeczności.
  Na lodowym szlaku: O lodzie i ludziach Na lodowym szlaku: O lodzie i ludziach
 • Na lodowym szlaku: Podwójny kłopot

  2017 USA / 60 min. Kończy się burzliwy sezon i wydaje się, że kłopotów w związku z tym jest jeszcze więcej.
  Na lodowym szlaku: Podwójny kłopot Na lodowym szlaku: Podwójny kłopot
 • Na lodowym szlaku: Słońce wschodzi

  2017 USA / 60 min. Mark Kohaykewych werbuje Lisę Kelly do pomocy przy transporcie nietypowego ładunku, ale w konwoju musi pojechać jeszcze jeden kierowca. Ściagają Reno Warda, 23-letniego syna zmarłego niedawno Darrella.
  Na lodowym szlaku: Słońce wschodzi Na lodowym szlaku: Słońce wschodzi
 • Na lodowym szlaku: Wielki poślizg

  2017 USA / 60 min. Wyboje w drodze kosztują Arta Burke’a uszkodzoną chłodnicę, a ciasny zakręt sprawia, że Todd Dewey ląduje w głębokim śniegu. Tymczasem Alex Debogorski przewozi pakamerę budowlaną, która może się okazać zbyt ciężka na lód.…
  Na lodowym szlaku: Wielki poślizg Na lodowym szlaku: Wielki poślizg
 • Niewyjaśnione z Williamem Shatnerem: Złe miejsca

  2019 USA / 60 min. Mroczne lasy. Nawiedzone domy. Góry, z których podróżnicy nie wracają. Czy coś takiego jak 'złe miejsca' istnieją naprawdę? Miejsca, w których wielokrotnie dochodzi do niepokojących i niewytłumaczalnych zdarzeń.
  Niewyjaśnione z Williamem Shatnerem: Złe miejsca Niewyjaśnione z Williamem Shatnerem: Złe miejsca
 • Nostradamus: Przepowiednie na XXI wiek

  2015 USA / 60 min. W jaki sposób żyjący w XVI-wiecznej Francji prorok przewidział tyle współczesnych nam kataklizmów i katastrof? Począwszy od wydarzeń z 11 września aż po wybuch eboli w 2014 roku – jak jeden człowiek mógł wejrzeć w przyszłość z taką dok…
  Nostradamus: Przepowiednie na XXI wiek Nostradamus: Przepowiednie na XXI wiek
 • Piraci: XXIX

  2017 USA / 60 min. Niegdyś budzący największą grozę kapitan Flint musi stawić czoła buntowi swojej załogi. Na wyspie New Providence, Eleanor Guthrie zostaje zmuszona do walki o przetrwanie z załogą Royal Navy.
  Piraci: XXIX Piraci: XXIX
 • Piraci: XXX

  2017 USA / 60 min. Flint uznaje władzę Billy'ego, Eleanor stara się znaleźć sposób na ocalenie Rogersa, a Silver jest zmuszony szukać wsparcia w niespodziewanym miejscu.
  Piraci: XXX Piraci: XXX
 • Piraci: XXXI

  2017 USA / 60 min. Max ma problemy z prawem, Rogers rozlicza się z przeszłością, a Flint i Madi dochodzą do porozumienia. Na scenę powraca Long John Silver.
  Piraci: XXXI Piraci: XXXI
 • Piraci: XXXII

  2017 USA / 60 min. Akty przemocy ogarniają Nassau i Long John Silver żąda od Billy'ego wyjaśnień. Eleanor przychodzi z pomocą Maxowi, gdy tymczasem Bonny i Rackham przechodzą przez piekło.
  Piraci: XXXII Piraci: XXXII
 • Strongman wszech czasów: Rewolucyjni siłacze

  2019 USA / 60 min. Siłacze jadą do Wirginii, by wziąć udział w niezwykłej próbie sił nawiązującej do amerykańskiej wojny o niepodległość. Ponownie zmierzą się Amerykanie i Brytyjczycy. Kto okaże się lepszy w rzucaniu herbaty i wyciąganiu działa z pola bi…
  Strongman wszech czasów: Rewolucyjni siłacze Strongman wszech czasów: Rewolucyjni siłacze
 • Strongman wszech czasów: Silniejszy niż Szkot

  2019 USA / 60 min. Czterej siłacze biorą udział w zawodach znanych jako Highland Games. Chcą pobić rekord, który zapewniłby im poczesne miejsce w historii Szkocji. Robert i Brian podejmują się ostatecznej próby.
  Strongman wszech czasów: Silniejszy niż Szkot Strongman wszech czasów: Silniejszy niż Szkot
 • Tajemnice nieba: Nieznana historia Skunk Works

  2018 USA / 60 min. Po raz pierwszy w swojej 75-letniej historii koncern Lockheed Martin otwiera hangary i ujawnia szczegóły dotyczące tajnego programu rozwojowego firmy, znanego jako Skunk Works.
  Tajemnice nieba: Nieznana historia Skunk Works Tajemnice nieba: Nieznana historia Skunk Works
 • UFO: wojskowe biuro śledcze: Atomowy łącznik

  2019 USA / 60 min. Relacja z samego serca Ameryki wskazuje na niepokojący zwrot w sprawie UFO. Ekipa podąża tropem dowodów łączących UFO z najbardziej śmiercionośną bronią w historii ludzkości.
  UFO: wojskowe biuro śledcze: Atomowy łącznik UFO: wojskowe biuro śledcze: Atomowy łącznik
 • UFO: wojskowe biuro śledcze: Co wiadomo o UFO?

  2019 POL / 60 min. Gwieździe rocka, Tomowi DeLonge, udaje się przekonać osoby z byłych kręgów rządowych, by opowiedziały, co tak naprawdę władze Stanów Zjednoczonych wiedzą o UFO.
  UFO: wojskowe biuro śledcze: Co wiadomo o UFO? UFO: wojskowe biuro śledcze: Co wiadomo o UFO?
 • UFO: wojskowe biuro śledcze: Deszcz UFO

  2019 USA / 60 min. Były operator radaru służący w marynarce Stanów Zjednoczonych ujawnia prawdę o dniu, w którym zaroiło się od UFO. Personel marynarki ujawnia nowe informacje i wyjaśnia, dlaczego UFO widziane są nad oceanami.
  UFO: wojskowe biuro śledcze: Deszcz UFO UFO: wojskowe biuro śledcze: Deszcz UFO
 • UFO: wojskowe biuro śledcze: Flota

  2019 USA / 60 min. Informacje pochodzące od osób w przeszłości pracujących dla rządu przynoszą kolejne dowody w sprawie UFO. Nowa, szokująca relacja sprawia, że oczy wszystkich kierują się na inny zakątek Stanów, gdzie kolejna para wojskowych ryzykuje sw…
  UFO: wojskowe biuro śledcze: Flota UFO: wojskowe biuro śledcze: Flota
 • Wikingowie: Klucz

  2019 USA / 60 min. Kiedy na terytorium Haralda przybywają władcy Norwegii, by wybrać króla całego kraju, król Olaf jest pewien wyniku ich obrad. Wyniki jednak mogą go zaskoczyć.
  Wikingowie: Klucz Wikingowie: Klucz
 • Wikingowie: Pani lodu

  2019 USA / 30 min. Bjorn wraca do Kattegat. Harald częściowo odgrywa się na Olafie. W Kijowie do Ivara i Igora docierają ciekawe wieści na temat księcia Dira.
  Wikingowie: Pani lodu Wikingowie: Pani lodu
 • Wikingowie: Śmierć i wąż

  2019 USA / 60 min. Po wyborze króla Norwegii Björn zostaje zmuszony do podjęcia szybkich działań. Bandyci, pewni swojego zwycięstwa, ponownie atakują wioskę Lagerthy
  Wikingowie: Śmierć i wąż Wikingowie: Śmierć i wąż
 • Wykute w ogniu: Bagh nakh - tygrysi pazur

  2017 USA / 60 min. W tym eskcytującym nowym cyklu czterech wytwórców broni białej rywalizuje o 10 tys. dolarów i tytuł mistrza. W trzech morderczych rundach zawodnicy projektują i tworzą najrozmaitsze rodzaje zabójczej broni.
  Wykute w ogniu: Bagh nakh - tygrysi pazur Wykute w ogniu: Bagh nakh - tygrysi pazur
 • Wykute w ogniu: Berdysz

  2017 USA / 60 min. To będzie jedna z najtrudniejszych konkurencji. Każdy z czterech zawodników musi zbudować własne stanowisko pracy – palenisko kowalskie na węgiel. Który z nich zasłuży na tytuł mistrza i nagrodę w wysokości 10 000 dolarów?…
  Wykute w ogniu: Berdysz Wykute w ogniu: Berdysz
 • Wykute w ogniu: Broń Waszyngtona

  2017 USA / 60 min. Czterech kowali uczci jednych z najwspanialszych Amerykanów w historii - prezydentów. Najpierw oddadzą hołd znanemu łowcy przygód - Rooseveltowi, tworząc replikę jego noża Bowie.
  Wykute w ogniu: Broń Waszyngtona Wykute w ogniu: Broń Waszyngtona
 • Wykute w ogniu: Broń pionierów

  2017 USA / 60 min. Czterech zawodników musi wykonać wielofunkcyjną białą broń ze starych narzędzi ratowniczych. Powinna łączyć w sobie rolę noża, lewara i młotka. O tym jak spisze się w działaniu zadecydują testy.
  Wykute w ogniu: Broń pionierów Wykute w ogniu: Broń pionierów
 • Wykute w ogniu: Glewia i gizarma

  2017 USA / 60 min. Poprzeczka idzie wysoko, bo czterej zawodnicy muszą wykonać legendarny nóż ka-bar, dysponując jedynie maleńkimi kostkami stali narzędziowej. Przygotowanie ostrzy to zaledwie połowa sukcesu, gdyż sędziowie poddadzą kowali jeszcze dwóm t…
  Wykute w ogniu: Glewia i gizarma Wykute w ogniu: Glewia i gizarma
 • Wykute w ogniu: Kilij

  2017 USA / 60 min. Dwaj zawodnicy wracają do macierzystych kuźni, gdzie mają odtworzyć jedną z najstraszniejszych broni Imperium Osmańskiego, zwaną kilij. Gra toczy się o 10 000 dolarów. Kto okaże się lepszy?
  Wykute w ogniu: Kilij Wykute w ogniu: Kilij
 • Wykute w ogniu: Klewang

  2017 USA / 60 min. Zawodnicy muszą wykonać autorskie ostrza z wierteł i kawałka stali niskowęglowej. Dwaj zwycięzcy we własnych kuźniach odtworzą piękną, choć śmiertelną broń - indonezyjski miecz znany jako klewang.
  Wykute w ogniu: Klewang Wykute w ogniu: Klewang
 • Wykute w ogniu: Kordelas marynarki wojennej

  2017 USA / 60 min. Odcinek o tematyce militarnej. Czterech weteranów ma wykonać nóż bojowy ze stalowej zapory przeciwpancernej, zwanej jeżem. Dwaj najlepsi odtworzą legendarną broń - kordelas M1917, używany w amerykańskiej marynarce.
  Wykute w ogniu: Kordelas marynarki wojennej Wykute w ogniu: Kordelas marynarki wojennej
 • Wykute w ogniu: Kosa ponurego żniwiarza

  2017 USA / 60 min. W odcinku specjalnym czterech płatnerzy musi stworzyć autorskie ostrze, które przeraziłoby nawet Freddy'ego Kruegera. Czyja broń okaże się najlepsza i zapewni autorowi tytuł mistrza oraz wygraną w postaci 10 000 dolarów?
  Wykute w ogniu: Kosa ponurego żniwiarza Wykute w ogniu: Kosa ponurego żniwiarza
 • Wykute w ogniu: Miecz antropomorficzny

  2017 USA / 60 min. Dwaj zawodnicy wrócą do macierzystych kuźni, by odtworzyć starożytną broń z żelaza - celtycki miecz antropomorficzny. Które z ostrzy zapewni swojemu twórcy wygraną?
  Wykute w ogniu: Miecz antropomorficzny Wykute w ogniu: Miecz antropomorficzny
 • Wykute w ogniu: Miecz barbarzyńców

  2017 USA / 60 min. W pierwszej rundzie czterej uczestnicy wykonają ostrze z materiałów pozyskanych ze starego flippera. Muszą uwijać się z robotą, by ukończyć zadanie w wyznaczonym czasie.
  Wykute w ogniu: Miecz barbarzyńców Wykute w ogniu: Miecz barbarzyńców
 • Wykute w ogniu: Miecz landsknechtów

  2017 USA / 60 min. Czterech zawodników musi wykonać autorskie ostrza z kawałka stalowej liny dźwigowej. Dwaj najlepsi wrócą do macierzystych kuźni, by odtworzyć dwuręczny miecz landsknechtów - broń jednych z najodważniejszych żołnierzy w historii.…
  Wykute w ogniu: Miecz landsknechtów Wykute w ogniu: Miecz landsknechtów
 • Wykute w ogniu: Miecz myśliwski

  2017 USA / 60 min. Czterech kowali musi wykazać się umiejętnościami, korzystając z własnoręcznie wyszukanych materiałów. Dwaj najlepsi we własnych kuźniach wykonają niemiecki miecz myśliwski z jednostronnie ząbkowanym ostrzem.
  Wykute w ogniu: Miecz myśliwski Wykute w ogniu: Miecz myśliwski
 • Wykute w ogniu: Miecz rycerski

  2017 USA / 60 min. Każdy z czterech zawodników ma wykonać trzy noże z gwoździ kolejowych i ma na to zaledwie trzy godziny. Dwaj najlepsi będą musieli odtworzyć kultowy średniowieczny miecz rycerski.
  Wykute w ogniu: Miecz rycerski Wykute w ogniu: Miecz rycerski
 • Wykute w ogniu: Miecz z głowicą w kształcie koła

  2017 USA / 60 min. Czterech płatnerzy wykona ulubioną broń jurora Bena Abbotta: celtycki nóż obrączkowy. W tym celu wykorzystają technikę San Mai. Po wyczerpującej rundzie testów, dwaj uczestnicy odtworzą historyczną broń: irlandzki miecz z głowicą w ksz…
  Wykute w ogniu: Miecz z głowicą w kształcie koła Wykute w ogniu: Miecz z głowicą w kształcie koła
 • Wykute w ogniu: Nóż sengese

  2017 USA / 60 min. Dwaj zawodnicy wracają do macierzystych kuźni, by stworzyć wyjątkową historyczną broń - nóż sengese. Czyje dzieło okaże się lepsze i zapewni swojemu autorowi tytuł mistrza oraz nagrodę w postaci 10 000 dolarów?
  Wykute w ogniu: Nóż sengese Wykute w ogniu: Nóż sengese
 • Wykute w ogniu: Ogniste koła

  2017 USA / 60 min. Czterech zawodników wytęża mięśnie i umysły, by sprostać trudnemu zadaniu - mają wykonać autorskie ostrze z roweru. Po wielu niepowodzeniach i czasochłonnych próbach każdy z nich stara się zmieścić w wyznaczonym terminie.…
  Wykute w ogniu: Ogniste koła Wykute w ogniu: Ogniste koła
 • Wykute w ogniu: Ogromna katana

  2017 USA / 60 min. W specjalnym, setnym odcinku serii, czterech płatnerzy wykuje ostrze typu chopper. Do dyspozycji będą mieli gigantyczną górę metalu i materiałów z poprzednich 99 odcinków.
  Wykute w ogniu: Ogromna katana Wykute w ogniu: Ogromna katana
 • Wykute w ogniu: Qinglong ji

  2017 USA / 60 min. Po serii zadań tylko dwóch zawodników zostanie na placu boju. Ostateczną walkę rozstrzygnie wykonane przez nich chińskie narzędzie walki zwane 'ji'. Czyja broń drzewcowa okaże się skuteczniejsza i zapewni swojemu twórcy upragniony tytu…
  Wykute w ogniu: Qinglong ji Wykute w ogniu: Qinglong ji
 • Wykute w ogniu: Stalowa kusza

  2017 USA / 60 min. Dwóch zawodników wykona w macierzystych kuźniach jedną z najbardziej skomplikowanych broni w historii programu - stalową kuszę. Niestety tylko jeden z nich może zdobyć tytuł mistrza i zgarnąć 10 000 dolarów nagrody.
  Wykute w ogniu: Stalowa kusza Wykute w ogniu: Stalowa kusza
 • Wykute w ogniu: Stalowy łuk składany

  2017 USA / 60 min. Czterech płatnerzy cofnie się do czasów średniowiecza, by z grubego stalowego pręta stworzyć sztylet krzyżowców. Który z zawodników ugnie się pod presją, a który zakończy rywalizację z mistrzowskim tytułem i 10 000 dolarów w kieszeni?…
  Wykute w ogniu: Stalowy łuk składany Wykute w ogniu: Stalowy łuk składany
 • Wykute w ogniu: Szabla Huzarów

  2017 USA / 60 min. Czterech kowali będzie musiało wykazać się nieszablonowym myśleniem, kiedy staną przed zadaniem wykucia autorskiego ostrza metodą wytapiania stali w pojemniku. Trudności jakie napotkają, staną się powodem ich frustracji.
  Wykute w ogniu: Szabla Huzarów Wykute w ogniu: Szabla Huzarów
 • Wykute w ogniu: Szpada dworska

  2017 USA / 60 min. Dwóch kowali rusza do domu, by stworzyć ostrze wymagające precyzji i dbałości o szczegóły - francuską szpadę dworską. Który z nich wygra ten pojedynek?
  Wykute w ogniu: Szpada dworska Wykute w ogniu: Szpada dworska
 • Wykute w ogniu: Tomahawk z fajką

  2017 USA / 60 min. Czterech zawodników musi wykonać nóż damasceński metodą wytapiania stali w pojemniku, ale do dyspozycji mają tylko stalową wełnę i pył typu 1095. Jakby tego było mało, muszą wyposażyć ostrze w hak do patroszenia.
  Wykute w ogniu: Tomahawk z fajką Wykute w ogniu: Tomahawk z fajką
 • Wykute w ogniu: W hołdzie Hollywood

  2017 USA / 60 min. W odcinku specjalnym czterech kowali odda hołd sztuce płatnerskiej Hollywood. Pierwszym zadaniem jest wykonanie noża dla surwiwalowca, którego nie powstydziłby się sam John Rambo.
  Wykute w ogniu: W hołdzie Hollywood Wykute w ogniu: W hołdzie Hollywood
 • Wykute w ogniu: Włócznia na lwa

  2017 USA / 60 min. Z kawałków stali o dziwnym kształcie czterech uczestników ma wykonać siekierę. Dwaj najlepsi zawodnicy będą musieli odtworzyć masajską włócznię do polowań na lwy. Który z nich zgarnie 10 000 dolarów i zdobędzie tytuł mistrza 'Wykutych …
  Wykute w ogniu: Włócznia na lwa Wykute w ogniu: Włócznia na lwa
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie