• Chuck Norris: na najwyższych półobrotach

  2019 USA / 60 min. Niektórych z najbardziej oszałamiających i innowacyjnych samochodów nie zobaczymy na ulicach. Ich zadaniem jest umożliwienie przemieszczania się wojskom nawet w najtrudniejszym terenie.
  Chuck Norris: na najwyższych półobrotach Chuck Norris: na najwyższych półobrotach
 • Czas terroru: Nowy wróg, cz. 1

  2017 USA / 60 min. Program poświęcony historii ugrupowań terrorystycznych takich jak Al-Kaida, ich pochodzeniu, ideologii, taktyce i ostatecznej klęsce, która doprowadziła do powstania ISIS.
  Czas terroru: Nowy wróg, cz. 1 Czas terroru: Nowy wróg, cz. 1
 • Czas terroru: Wojna bez końca, cz. 2

  2017 USA / 60 min. Program poświęcony historii ugrupowań terrorystycznych takich jak Al-Kaida, ich pochodzeniu, ideologii, taktyce i ostatecznej klęsce, która doprowadziła do powstania ISIS.
  Czas terroru: Wojna bez końca, cz. 2 Czas terroru: Wojna bez końca, cz. 2
 • Do potwierdzenia - David Hasselhoff

  2019 USA / 120 min. Dwugodzinny dokument, w którym gwiazda serialu 'Nieustraszony', David Hasselhoff, dowodzi, że kultowy samochód lat 80. znany jako KITT zainspirował i zrewolucjonizował przemysł motoryzacyjny.
  Do potwierdzenia - David Hasselhoff Do potwierdzenia - David Hasselhoff
 • Drwale: Legenda powraca

  2019 USA / 60 min. Mike Pihl prosi o pomoc żywą legendę w branży. Jason Rygaard, w roli nowego szefa, mierzy się z poważnym zadaniem, a ekipa Harknessa musi stawić czoło zimowym burzom i stromemu terenowi w Górach Kaskadowych.
  Drwale: Legenda powraca Drwale: Legenda powraca
 • Drwale: Pod górę

  2019 USA / 60 min. Brandon Harkness z trudem wspina się po zboczu w 29-tonowej maszynie. 'Mamuśka' Wade'a Ettiene'a obrywa potężną piłą, a syn Billy'ego, Hogan, ścina drzewo 18 metrów nad ziemią.
  Drwale: Pod górę Drwale: Pod górę
 • Drwale: Stalowy węzeł

  2019 USA / 60 min. Rygaard nabiera wigoru, kiedy firma podejmuje się wykonania nowego, potężnego zlecenia. Wade Etienne walcząc z błotem, próbuje przenieść swoje kłody, a Buckin' Billy jest zmuszony ściąć wiele drzew jednocześnie.
  Drwale: Stalowy węzeł Drwale: Stalowy węzeł
 • Drwale: Znowu w lesie

  2019 USA / 60 min. Drwale powracają w niezwykle trudnych okolicznościach. W tym sezonie pojawi się nowy członek ekipy – Frank Harkness, a Buckin' Billy Ray uda się na wyspę Vancouver, gdzie będzie ryzykować własne życie, by pomóc innym.
  Drwale: Znowu w lesie Drwale: Znowu w lesie
 • Gwiazdy lombardu: Morskie podróże

  2019 USA / 60 min. Rick podąża tropem XVIII-wiecznej mapy należącej do legendarnego kapitana Cooka. Czy trafi na okazały łup, czy osiądzie na mieliźnie?
  Gwiazdy lombardu: Morskie podróże Gwiazdy lombardu: Morskie podróże
 • Gwiazdy lombardu: Na ratunek

  2019 USA / 60 min. Rick wyrusza w trasę na poszukiwanie wozu strażackiego. Następnie razem z Corey'em cofa się do lat 70. w pogoni za pamiątką po słynnym dziennikarzu Hunterze S. Thompsonie.
  Gwiazdy lombardu: Na ratunek Gwiazdy lombardu: Na ratunek
 • Gwiazdy lombardu: Pistolet ma przewagę nad mieczem

  2018 USA / 60 min. Na długo przed pojawieniem się nowoczesnych banków i bankomatów istniały już lombardy. Do połowy XX w. to one były głównym źródłem kredytu konsumpcyjnego w Ameryce, a także w dzisiejszych czasach pomagają wielu ludziom związać koniec z…
  Gwiazdy lombardu: Pistolet ma przewagę nad mieczem Gwiazdy lombardu: Pistolet ma przewagę nad mieczem
 • Gwiazdy lombardu: Wiedzy nigdy dość

  2018 USA / 60 min. Na długo przed pojawieniem się nowoczesnych banków i bankomatów istniały już lombardy. Do połowy XX w. to one były głównym źródłem kredytu konsumpcyjnego w Ameryce, a także w dzisiejszych czasach pomagają wielu ludziom związać koniec z…
  Gwiazdy lombardu: Wiedzy nigdy dość Gwiazdy lombardu: Wiedzy nigdy dość
 • Gwiazdy lombardu: Z kuszą na ryby

  2018 USA / 60 min. Na długo przed pojawieniem się nowoczesnych banków i bankomatów istniały już lombardy. Do połowy XX w. to one były głównym źródłem kredytu konsumpcyjnego w Ameryce, a także w dzisiejszych czasach pomagają wielu ludziom związać koniec z…
  Gwiazdy lombardu: Z kuszą na ryby Gwiazdy lombardu: Z kuszą na ryby
 • Hangar nr 1: akta UFO: Gabinet cieni

  2014 USA / 60 min. Odcinek poświęcony genezie tajnego rządu i aktom, które opisują jego działania.
  Hangar nr 1: akta UFO: Gabinet cieni Hangar nr 1: akta UFO: Gabinet cieni
 • Hangar nr 1: akta UFO: Kosmiczna broń

  2014 USA / 60 min. Czy osobiste spotkania prezydenta Ronalda Reagana z UFO przyczyniły się do realizacji kontrowersyjnego programu budowy ściśle tajnej broni kosmicznej, która miałaby chronić nas przed atakiem z kosmosu?
  Hangar nr 1: akta UFO: Kosmiczna broń Hangar nr 1: akta UFO: Kosmiczna broń
 • Hangar nr 1: akta UFO: Miejsca wzmożonej aktywności

  2014 POL / 60 min. Co łączy pewne miejsca, w których odnotowuje się wzmożoną aktywność UFO? W tym odcinku wyjaśniamy to i pokazujemy, gdzie dokładnie znajdują się owe szczególne rejony.
  Hangar nr 1: akta UFO: Miejsca wzmożonej aktywności Hangar nr 1: akta UFO: Miejsca wzmożonej aktywności
 • Hangar nr 1: akta UFO: Podziemne bazy

  2014 USA / 60 min. Czy amerykański rząd ukrywa pozaziemskie pojazdy w podziemnych bazach i czy na Ziemi żyją już kosmici? Spoglądamy w niebo w poszukiwaniu dowodów na istnienie UFO, ale może powinniśmy też spojrzeć pod stopy?
  Hangar nr 1: akta UFO: Podziemne bazy Hangar nr 1: akta UFO: Podziemne bazy
 • Hangar nr 1: akta UFO: Prezydenckie spotkania

  2014 USA / 60 min. Wszyscy powojenni prezydenci USA, od Trumana do Obamy, mieli rozmaite doświadczenia z UFO i istotami pozaziemskimi. Eisenhower, Nixon, Carter i Reagan podobno zaliczyli wręcz osobiste spotkanie z nimi.
  Hangar nr 1: akta UFO: Prezydenckie spotkania Hangar nr 1: akta UFO: Prezydenckie spotkania
 • Hangar nr 1: akta UFO: Technika obcych

  2014 USA / 60 min. Odcinek poświęcony gwałtownemu rozwojowi techniki związanemu jakoby z materiałami wydobytymi z UFO, które rozbiły się w latach 40.
  Hangar nr 1: akta UFO: Technika obcych Hangar nr 1: akta UFO: Technika obcych
 • Hangar nr 1: akta UFO: Wrogie niebo

  2014 USA / 60 min. Autorzy programu opowiadają o licznych spotkaniach z UFO i sugerują, by lecąc następnym razem samolotem, nie zasłaniać okna. Nigdy nie wiadomo, co można zobaczyć na niebie.
  Hangar nr 1: akta UFO: Wrogie niebo Hangar nr 1: akta UFO: Wrogie niebo
 • Klątwa Wyspy Dębów, odc. 13

  2018 USA / 60 min. Czy ostatnie wykopaliska ujawnią ukryty skarb? Czy Laginas i ich partnerzy natrafią na więcej przeszkód lub - co gorsza - dowód, że śmiertelna klątwa rzeczywiście chroni tajemnice Oak Island?
  Klątwa Wyspy Dębów, odc. 13 Klątwa Wyspy Dębów, odc. 13
 • Klątwa Wyspy Dębów: Bardziej intensywny

  2018 USA / 60 min. Monitorując niebezpieczne osuwisko przy H8, ekipa przeprowadza test, który może ją doprowadzić prosto do 'dziury z pieniędzmi'.
  Klątwa Wyspy Dębów: Bardziej intensywny Klątwa Wyspy Dębów: Bardziej intensywny
 • Klątwa Wyspy Dębów: Cenny metal

  2018 USA / 60 min. Analiza Nolan Cross sugeruje związek szybu skarbów z templariuszami, tymczasem pod wpływem nowych, poważnych dowodów ekipa nabiera przekonania, że ołowiany krzyż może być największym odkryciem na terenie Ameryki Północnej.
  Klątwa Wyspy Dębów: Cenny metal Klątwa Wyspy Dębów: Cenny metal
 • Klątwa Wyspy Dębów: Dziedzictwo

  2018 USA / 60 min. Dalsze badania sugerują, że ostatnie znalezisko Gary'ego może być najstarszym odkryciem na wyspie. Tymczasem Ricka spotyka ogromna strata.
  Klątwa Wyspy Dębów: Dziedzictwo Klątwa Wyspy Dębów: Dziedzictwo
 • Klątwa Wyspy Dębów: Gorączka złota

  2018 USA / 60 min. Bracia Rick i Marty Lagina przystępują do największej i najbardziej kosztownej operacji w 223-letniej historii poszukiwań skarbu na Wyspie Dębów. W końcu odnoszą sukces.
  Klątwa Wyspy Dębów: Gorączka złota Klątwa Wyspy Dębów: Gorączka złota
 • Klątwa Wyspy Dębów: Heavy Metal

  2018 USA / 60 min. Niespodziewane odkrycie wzmacnia związek Wyspy Dębów z zakonem templariuszy.
  Klątwa Wyspy Dębów: Heavy Metal Klątwa Wyspy Dębów: Heavy Metal
 • Klątwa Wyspy Dębów: Jak na górze tak i na dole

  2018 USA / 60 min. Znaleziska wydobyte w Zatoce Smitha przybliżają ekipę do rozszyfrowania przeznaczenia tajemniczej konstrukcji w kształcie litery U, a uprzednio nieznana formacja może ją doprowadzić do legendarnych tuneli odpływowych.
  Klątwa Wyspy Dębów: Jak na górze tak i na dole Klątwa Wyspy Dębów: Jak na górze tak i na dole
 • Klątwa Wyspy Dębów: Krótkie dni i długie noce

  2018 USA / 60 min. Czasu jest coraz mniej. Rozwój wypadków niemile zaskakuje braci Lagina i ekipę, bo wszystkie działania dotyczące 'dziury z pieniędzmi' mogą zostać przerwane.
  Klątwa Wyspy Dębów: Krótkie dni i długie noce Klątwa Wyspy Dębów: Krótkie dni i długie noce
 • Klątwa Wyspy Dębów: Lost and Founding

  2018 USA / 60 min. Ekipa poznaje nową szokującą hipotezę, która łączy skarb z Wyspy Dębów z powstaniem państwa. Jednocześnie poszukiwacze muszą zmierzyć się z ważnym pytaniem - czy kontynuować prace, czy z nich zrezygnować.
  Klątwa Wyspy Dębów: Lost and Founding Klątwa Wyspy Dębów: Lost and Founding
 • Klątwa Wyspy Dębów: O rzut kamieniem

  2018 USA / 60 min. Dni są coraz krótsze. Ekipie zostało zaledwie kilka tygodni zanim zima zmusi ją do wstrzymania robót. Wszyscy są przekonani, że prace wykopaliskowe w Zatoce Smitha mogą przynieść przełom w poszukiwaniach, więc z determinacją do nich pr…
  Klątwa Wyspy Dębów: O rzut kamieniem Klątwa Wyspy Dębów: O rzut kamieniem
 • Klątwa Wyspy Dębów: Objazd

  2018 USA / 60 min. Zdradliwe osuwisko przy H8 zmusza ekipę do ustalenia nowej strategii i zmiany podejścia do 'dziury z pieniędzmi'. Tymczasem Alex i Jack badają tereny podwodne, co może ich doprowadzić do drugiej sieci tuneli odpływowych.
  Klątwa Wyspy Dębów: Objazd Klątwa Wyspy Dębów: Objazd
 • Klątwa Wyspy Dębów: Palce z kamienia

  2018 USA / 60 min. Tajemniczy rzeźbiony kamień znaleziony przy szybie skarbów sugeruje dawną obecność wikingów na wyspie. Być może w Zatoce Smitha ekipa w końcu znajdzie zbiorniki odpływowe Wyspy Dębów.
  Klątwa Wyspy Dębów: Palce z kamienia Klątwa Wyspy Dębów: Palce z kamienia
 • Klątwa Wyspy Dębów: Powrót do domu

  2018 USA / 60 min. Wyniki badań sejsmicznych prowadzą do przypuszczeń o istnieniu sieci tuneli w szybie skarbów. Tymczasem Gary odnajduje pierwsze dowody obecności Francuzów na wyspie, co może znacząco zmienić jej legendę.
  Klątwa Wyspy Dębów: Powrót do domu Klątwa Wyspy Dębów: Powrót do domu
 • Klątwa Wyspy Dębów: Rick's Big Bang Theory

  2018 USA / 60 min. Czy zabytki Rzymu mają ukryte związki ze Słońcem? Odsłaniamy ostatnie wielkie tajemnice największego imperium starożytnego świata. Odpowiedzi poszukamy w starożytnych ruinach i wśród gwiazd.
  Klątwa Wyspy Dębów: Rick's Big Bang Theory Klątwa Wyspy Dębów: Rick's Big Bang Theory
 • Klątwa Wyspy Dębów: Seismic Matters

  2018 USA / 60 min. Nowe dane wskazują na to, że konstrukcje z Zatoki Smitha powstały wcześniej niż odkryto 'dziurę z pieniędzmi'.
  Klątwa Wyspy Dębów: Seismic Matters Klątwa Wyspy Dębów: Seismic Matters
 • Klątwa Wyspy Dębów: Slipway podczas mokrej

  2018 USA / 60 min. Szokujące nowe odkrycie w zatoce Smith's sugeruje, że pochodzenie tajemnicy Oak Island może Data znacznie wcześniej, i być głębsze, niż poszukiwaczy skarbów kiedykolwiek podejrzewanych.
  Klątwa Wyspy Dębów: Slipway podczas mokrej Klątwa Wyspy Dębów: Slipway podczas mokrej
 • Klątwa Wyspy Dębów: Twardy jak skała

  2018 USA / 60 min. Po latach poszukiwań ekipie być może uda się zlokalizować już wcześniej odkryty, ale zaginiony przez ponad 100 lat, artefakt. W zatoce Smitha bracia Lagina walczą, by powstrzymać wodę.
  Klątwa Wyspy Dębów: Twardy jak skała Klątwa Wyspy Dębów: Twardy jak skała
 • Klątwa Wyspy Dębów: W zatoce

  2018 USA / 60 min. Prace wykopaliskowe w Zatoce Smitha trwają, ujawniając mnóstwo starożytnych konstrukcji. Tymczasem Rick, Marty i reszta ekipy wznawiają poszukiwania przy H8. Są przekonani, że właśnie tam znajduje się skarb.
  Klątwa Wyspy Dębów: W zatoce Klątwa Wyspy Dębów: W zatoce
 • Klątwa Wyspy Dębów: Wgląd w głąb

  2018 USA / 60 min. Wyniki badań sejsmicznych wskazują na istnienie tajemniczej podziemnej komory. Tymczasem Gary i Jack dokonują odkrycia, które po raz kolejny sugeruje związek z zakonem templariuszy.
  Klątwa Wyspy Dębów: Wgląd w głąb Klątwa Wyspy Dębów: Wgląd w głąb
 • Klątwa Wyspy Dębów: Wskazówka czy wtopa?

  2018 USA / 60 min. Ku zaskoczeniu ekipy jej nowy sposób zlokalizowania 'dziury z pieniędzmi' skutkuje niezwykłymi dowodami.
  Klątwa Wyspy Dębów: Wskazówka czy wtopa? Klątwa Wyspy Dębów: Wskazówka czy wtopa?
 • Klątwa Wyspy Dębów: Wykopaliska

  2018 USA / 60 min. Po miesiącach niestrudzonej pracy Rick, Marty i reszta ekipy rozpoczynają zakrojone na szeroką skalę prace wykopaliskowe w Zatoce Smitha i nieomal natychmiast odnoszą sukces.
  Klątwa Wyspy Dębów: Wykopaliska Klątwa Wyspy Dębów: Wykopaliska
 • Ludzie gór: Świeża krew

  2019 USA / 60 min. Góry Ameryki Północnej pobudzają wyobraźnię, ale kryją też niebezpieczeństwa, z którymi tylko nieliczni są gotowi się zmierzyć. To ostatni ludzie w swoim rodzaju, świadomie wybierający taki styl życia – prawdziwi amerykańscy ludzie gór…
  Ludzie gór: Świeża krew Ludzie gór: Świeża krew
 • Tajne akta UFO

  2017 USA / 60 min. Wielu uważa, że w minionych dziesięcioleciach UFO pojawiały się na naszym niebie i dochodziło do spotkań ludzi z istotami pozaziemskimi, jednak nie wszystkie te przypadki były upubliczniane. Zdaniem niektórych historie te są celowo uta…
  Tajne akta UFO Tajne akta UFO
 • UFO: wojskowe biuro śledcze: Atomowy łącznik

  2019 USA / 60 min. Relacja z samego serca Ameryki wskazuje na niepokojący zwrot w sprawie UFO. Ekipa podąża tropem dowodów łączących UFO z najbardziej śmiercionośną bronią w historii ludzkości.
  UFO: wojskowe biuro śledcze: Atomowy łącznik UFO: wojskowe biuro śledcze: Atomowy łącznik
 • UFO: wojskowe biuro śledcze: Flota

  2019 USA / 60 min. Informacje pochodzące od osób w przeszłości pracujących dla rządu przynoszą kolejne dowody w sprawie UFO. Nowa, szokująca relacja sprawia, że oczy wszystkich kierują się na inny zakątek Stanów, gdzie kolejna para wojskowych ryzykuje sw…
  UFO: wojskowe biuro śledcze: Flota UFO: wojskowe biuro śledcze: Flota
 • UFO: wojskowe biuro śledcze: Objawienie

  2019 USA / 60 min. Śledztwo dotyczące UFO ujawniło istnienie niezwykłych dowodów filmowych, powiązań, tajnych współrzędnych i niepokojących zeznań naocznych świadków. Pozostaje pytanie, czym są latające spodki i czy stanowią zagrożenie.
  UFO: wojskowe biuro śledcze: Objawienie UFO: wojskowe biuro śledcze: Objawienie
 • UFO: łowcy prawdy

  2017 USA / 60 min. 70 lat po rzekomej katastrofie UFO w Roswell nadal krąży wiele teorii dotyczących tego wydarzenia i zatuszowania go przez rząd. W programie przyglądamy się różnym doniesieniom o UFO, które zostały ukryte przed opinią publiczną.…
  UFO: łowcy prawdy UFO: łowcy prawdy
 • Wojny szpiegów: Deszcz bomb

  2019 USA / 60 min. Nowy emocjonujący program, w którym Damian Lewis, aktor znany z seriali Homeland i Billions, przedstawi najbardziej ekscytujące tajne misje szpiegowskie ostatnich lat. Obrazu dopełnią odtajnione dokumenty i relacje uczestników zdarzeń.…
  Wojny szpiegów: Deszcz bomb Wojny szpiegów: Deszcz bomb
 • Wojny szpiegów: Ucieczka z Teheranu

  2019 USA / 60 min. Nowy emocjonujący program, w którym Damian Lewis, aktor znany z seriali Homeland i Billions, przedstawi najbardziej ekscytujące tajne misje szpiegowskie ostatnich lat. Obrazu dopełnią odtajnione dokumenty i relacje uczestników zdarzeń.…
  Wojny szpiegów: Ucieczka z Teheranu Wojny szpiegów: Ucieczka z Teheranu
 • Wojny szpiegów: Ucieczka z Teheranu

  2019 GBR / 60 min. Nowy emocjonujący program, w którym Damian Lewis, aktor znany z seriali Homeland i Billions, przedstawi najbardziej ekscytujące tajne misje szpiegowskie ostatnich lat. Obrazu dopełnią odtajnione dokumenty i relacje uczestników zdarzeń.…
  Wojny szpiegów: Ucieczka z Teheranu Wojny szpiegów: Ucieczka z Teheranu
 • Wojny szpiegów: Zdrajca doskonały

  2019 USA / 60 min. Nowy emocjonujący program, w którym Damian Lewis, aktor znany z seriali Homeland i Billions, przedstawi najbardziej ekscytujące tajne misje szpiegowskie ostatnich lat. Obrazu dopełnią odtajnione dokumenty i relacje uczestników zdarzeń.…
  Wojny szpiegów: Zdrajca doskonały Wojny szpiegów: Zdrajca doskonały
 • Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Marynarka wojenna

  2019 USA / 60 min. Najzręczniejsi twórcy białej broni w USA dają popis swoich umiejętności wykuwając czy to bojowe topory Wikingów, czy samurajskie miecze. W każdym odcinku czterech płatnerzy stara się dowieść, że potrafią wykonać konkretną broń lepiej o…
  Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Marynarka wojenna Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Marynarka wojenna
 • Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Wielki finał

  2019 USA / 60 min. Najzręczniejsi twórcy białej broni w USA dają popis swoich umiejętności wykuwając czy to bojowe topory Wikingów, czy samurajskie miecze. W każdym odcinku czterech płatnerzy stara się dowieść, że potrafią wykonać konkretną broń lepiej o…
  Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Wielki finał Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Wielki finał
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie