• Anneliese: The Exorcist Tapes

  2011 USA / 85 min. Młoda kobieta cierpi na tajemnicze dolegliwości, a w jej domu mają miejsce zjawiska paranormalne. Z pomocą przybywa ksiądz-egzorcysta.
  Anneliese: The Exorcist Tapes Anneliese: The Exorcist Tapes
 • Ciemna moc

  2006 POL / 84 min. Thriller z udziałem Stephena Baldwina. W tajnej bazie wojskowej grupa naukowców opracowuje nową, straszną broń — najpotężniejszą od czasu wynalezienia bomby atomowej...
  Ciemna moc Ciemna moc
 • Halloween - 20 lat później

  1998 USA / 82 min. Sequel klasycznego horroru i Jamie Lee Curtis ponownie w głównej roli. Halloween to dzień obchodzony hucznie w Ameryce, ale także coraz popularniejszy w innych częściach świata. Nawiązuje do święta zmarłych, a jego ikoną jest wydrążona…
  Halloween - 20 lat później Halloween - 20 lat później
 • Kanion osamotnienia

  2005 USA / 77 min. Western z udziałem Patricka Duffy'ego. Po napadzie na bank gangsterzy porywają syna jednego z członków bandy. W pościg za nimi wyrusza starzejący się szeryf w towarzystwie byłego rewolwerowca.
  Kanion osamotnienia Kanion osamotnienia
 • Nocne plemię

  1990 USA / 97 min. Film akcji z gatunku fantasy z udziałem Craiga Sheffera. Młody człowiek z problemami trafia do mitycznego miejsca zwanego Midian, gdzie przed ludzkością ukrywa się wiele przyjaznych potworów.
  Nocne plemię Nocne plemię
 • Przyczyna Śmierci

  2001 POL / 90 min. Zastępca prokuratora okręgowego prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa kuzyna burmistrza i zakochuje się w żonie ofiary. Kryminał z udziałem Patricka Bergina.
  Przyczyna Śmierci Przyczyna Śmierci
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie