• Kowboje Przestrzeni

  1996 ABW / 89 min. Komedia przygodowa w reżyserii Stuarta Gordona. Dowódca kosmicznego transportowca leci na Ziemię z tajemniczym ładunkiem. Kiedy napadają go piraci, okazuje się, że w ładowni są bojowe roboty.
  Kowboje Przestrzeni Kowboje Przestrzeni
 • Mordercza maszyna

  2010 USA / 90 min. Thriller w reżyserii Erica Valette'a. Tajemniczy samochód powoduje tragiczny wypadek. Wezwani na miejsce mechanicy szybko przekonują się, że maszyna ma własną, mroczną osobowość.
  Mordercza maszyna Mordercza maszyna
 • Numer

  2017 ABW / 88 min. Dramat więzienny z Mothusi Magano w roli głównej. Nawrócony przywódca gangu chce wyjść z więzienia na zwolnienie warunkowe, ale zostaje zmuszony do wyboru pomiędzy przeszłością a przyszłością.
  Numer Numer
 • Powrót Kuby Rozpruwacza

  2016 ABW / 87 min. Mroczny horror z Kelby Keenan w roli głównej. Młoda pisarka odkrywa świętego Graala krwawych historii: znajduje noże, których używał do swoich morderstw Kuba Rozpruwacz.
  Powrót Kuby Rozpruwacza Powrót Kuby Rozpruwacza
 • Sparrow

  2011 ABW / 72 min. Horror dla nastolatków z Caspianem Faye w roli głównej. Grupa młodzieży wybiera się na biwak w miejsce historycznego morderstwa, które uznają za miejską legendę. Szybko okaże się, że nie mieli racji...
  Sparrow Sparrow
 • W matni

  2015 ABW / 87 min. Thriller z Dustinem Milliganem w roli głównej. Zdradzony i pozostawiony bez grosza agent ubezpieczeniowy musi walczyć z najbliższymi przyjaciółmi, aby odzyskać swoje życie.
  W matni W matni
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie