• Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 1

  2019 / 43 min. Odcinek pod tytułem: Dowody na istnienie obcych. Międzynarodowy zespół sięga po raporty na temat UFO i odtajnione informacje, aby odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: czy istoty pozaziemskie nawiązały z nami kontakt?
  Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 1 Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 1
 • Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 2

  2019 / 44 min. Odcinek pod tytułem: Odtajniony przełom. Międzynarodowy zespół sięga po raporty na temat UFO i odtajnione informacje, aby odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: czy istoty pozaziemskie nawiązały z nami kontakt?
  Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 2 Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 2
 • Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 3

  2019 / 43 min. Odcinek pod tytułem: Państwo w państwie. Międzynarodowy zespół sięga po raporty na temat UFO i odtajnione informacje, aby odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: czy istoty pozaziemskie nawiązały z nami kontakt?
  Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 3 Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 3
 • Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 4

  2019 / 43 min. Odcinek pod tytułem: Prawdziwi faceci w czerni. Międzynarodowy zespół sięga po raporty na temat UFO i odtajnione informacje, aby odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: czy istoty pozaziemskie nawiązały z nami kontakt?
  Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 4 Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 4
 • Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 5

  2019 / 44 min. Odcinek pod tytułem: Awaryjne lądowanie. Międzynarodowy zespół sięga po raporty na temat UFO i odtajnione informacje, aby odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: czy istoty pozaziemskie nawiązały z nami kontakt?
  Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 5 Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 5
 • Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 6

  2019 / 43 min. Odcinek pod tytułem: Anatomia spisku. Międzynarodowy zespół sięga po raporty na temat UFO i odtajnione informacje, aby odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: czy istoty pozaziemskie nawiązały z nami kontakt?
  Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 6 Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 6
 • Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 7

  2019 / 44 min. Odcinek pod tytułem: Szybcy i źli. Międzynarodowy zespół sięga po raporty na temat UFO i odtajnione informacje, aby odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: czy istoty pozaziemskie nawiązały z nami kontakt?
  Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 7 Na tropie kontaktu z kosmosu, odc. 7
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie