• Ataki rekinów

  2008 / 44 min. W tym mrożącym krew w żyłach dokumencie przyjrzymy się bliżej oraz przeanalizujemy prawdziwe ataki rekinów na ludzi. Okazuje się, że większości z tych tragedii można było uniknąć.
  Ataki rekinów Ataki rekinów
 • Bear Grylls kontra rekiny

  2018 / 43 min. Bear Grylls przetrwa w najtrudniejszych warunkach. Czy poradzi sobie stając twarzą w twarz z rekinami? Jak zakończy się spotkanie morskich drapieżników ze słynnym survivalowcem?
  Bear Grylls kontra rekiny Bear Grylls kontra rekiny
 • Czarny grudzień

  2011 / 42 min. RPA, grudzień 1957. Pełnia sezonu turystycznego. W popularnym kurorcie nadmorskim dochodzi do 14 ataków rekinów na ludzi. Czy stoi za nimi tylko jeden żarłacz biały?
  Czarny grudzień Czarny grudzień
 • Na tropie podwodnej bestii

  2014 / 44 min. W wodach archipelagu Florida Keys eksperci szukają dowodów potwierdzających istnienie wielkiego rekina młota, który ma 7 metrów długości i zyskał sobie przydomek Stary Hitler.
  Na tropie podwodnej bestii Na tropie podwodnej bestii
 • Rekin voodoo

  2013 / 44 min. Grupa cajuńskich rybaków wyrusza na misję, której celem jest poznanie prawdy, kryjącej się za legendą o demonicznym rekinie o 6 długości metrów.
  Rekin voodoo Rekin voodoo
 • Rekiny w sieci

  2018 / 44 min. Jak zrozumieć najbardziej mrożące krew w żyłach wydarzenia z udziałem rekinów, które miały miejsce w ostatnim roku? Pomogą w tym najnowsze odkrycia naukowe omówione w programie.
  Rekiny w sieci Rekiny w sieci
 • W poszukiwaniu rekina giganta

  2015 / 44 min. W 2011 roku żarłacz biały, zwany Kolosem, wynurzył się raz i nikt go już potem nie widział. Teraz zespół ekspertów próbuje wyciągnąć tego olbrzyma z morskich głębin.
  W poszukiwaniu rekina giganta W poszukiwaniu rekina giganta
 • Zapasy z rekinem

  2018 / 43 min. Zawodowa zapaśniczka Ronda Rousey podejmuje się najniebezpieczniejszego w swojej karierze wyzwania. Zanurkuje bez klatki by stawić czoła wielkiemu ostronosowi atlantyckiemu.
  Zapasy z rekinem Zapasy z rekinem
 • Żarłacz zabójca

  2013 / 44 min. W okolicy jednej z kalifornijskich plaż dokładnie co dwa lata pojawia się krwiożerczy żarłacz biały, który poluje na ludzi. Z jakiego powodu rekin regularnie powraca?
  Żarłacz zabójca Żarłacz zabójca
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie