• Kałamarnice ludojady

  2013 / 44 min. Kraken żyje głównie w opowieściach rybaków i żeglarzy. Od niedawna jednak pojawiają się pogłoski, że morskie monstrum coraz częściej udaje się dostrzec. Dlaczego?
  Kałamarnice ludojady Kałamarnice ludojady
 • Krokodyle ludojady

  2011 / 43 min. Zespół filipińskich myśliwych podejmuje ryzykowne zadanie schwytania ogromnego krokodyla, podejrzanego o pożeranie ludzi. Ale czy jest on jedyną groźną bestią w wiosce?
  Krokodyle ludojady Krokodyle ludojady
 • Powrót węża ludojada

  2013 / 44 min. Populacja pytonów birmańskich, które przypadkowo osiedliły się na bagnach Everglades, powiększa się w szybkim tempie. Czy istnieje sposób na pozbycie się tych groźnych intruzów?
  Powrót węża ludojada Powrót węża ludojada
 • Tygrys ludojad

  2015 / 44 min. Grasujący w północnych Indiach tygrys-ludojad zabił już dziesięć osób i pożarł trzy. Nowocześnie wyposażeni i znający dawne techniki łowieckie myśliwi wyruszają, aby go znaleźć.
  Tygrys ludojad Tygrys ludojad
 • Wielkie koty ludojady

  2013 / 44 min. Patogen wywołujący podobne do zombie objawy, szybko rozprzestrzenia się wśród gatunków wielkich kotów, modyfikując ich zachowanie. Zwierzęta stają się nieustraszonymi zabójcami.
  Wielkie koty ludojady Wielkie koty ludojady
 • Wilki ludojady

  2014 / 44 min. Ogromna wataha złożona z 400 wilków sterroryzowała rosyjskie miasto Wierchojańsk. W jaki sposób mieszkańcy obronią się przed atakami tych drapieżników?
  Wilki ludojady Wilki ludojady
 • Węże ludojady

  2010 / 44 min. Specjaliści odławiają kolejny obcy gatunek, który zadomowił się na Florydzie. Afrykański pyton skalny dziesiątkuje rodzimą faunę, poluje na duże zwierzęta, a czasem nawet na ludzi.
  Węże ludojady Węże ludojady
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie