• Czy to było UFO? odc. 1

  2017 / 43 min. Odcinek pod tytułem: Strefa 52. Raporty o znikających samolotach i UFO przekonały badaczy, że rząd wie więcej, niż przyznaje. Supertajna baza wojskowa, znana jako Strefa 52, może kryć jeszcze wiele tajemnic.
  Czy to było UFO? odc. 1 Czy to było UFO? odc. 1
 • Czy to było UFO? odc. 2

  2017 / 43 min. Odcinek pod tytułem: Bliskie podmorskie spotkania. Przez dziesięciolecia badania na temat UFO koncentrowały się na niebie. Nowe, niedawno odtajnione dokumenty sugerują, że powinniśmy się przyjrzeć tajemniczym obiektom pod wodą.…
  Czy to było UFO? odc. 2 Czy to było UFO? odc. 2
 • Czy to było UFO? odc. 3

  2017 / 44 min. Odcinek pod tytułem: Piloci i kosmonauci. Co roku pojawiają się nowe raporty pilotów i kosmonautów, którzy twierdzą, że widzieli UFO. Ich zeznania utwierdzają wielu w przekonaniu, że NASA ukrywa prawdę.
  Czy to było UFO? odc. 3 Czy to było UFO? odc. 3
 • Czy to było UFO? odc. 4

  2017 / 43 min. Odcinek pod tytułem: Bliskie spotkania w starożytności. Czy w dalekiej przeszłości naszą planetę odwiedzali obcy? Najnowsze odkrycia sugerują, że kontakty z pozaziemskimi cywilizacjami mogły wpłynąć na rozwój sztuki i techniki.…
  Czy to było UFO? odc. 4 Czy to było UFO? odc. 4
 • Czy to było UFO? odc. 5

  2017 / 43 min. Odcinek pod tytułem: Dawniej i dziś. Starożytna sztuka i odkrycia archeologów sugerują, że niegdyś ludzie spotykali się z kosmitami. Czy to dowód, że takie spotkania rzeczywiście miały miejsce od początków ludzkości?
  Czy to było UFO? odc. 5 Czy to było UFO? odc. 5
 • Czy to było UFO? odc. 6

  2017 / 43 min. Odcinek pod tytułem: Wyznania na łożu śmierci. Badacze UFO uważają, że NASA ukrywa prawdę na temat życia pozaziemskiego. Czy przedśmiertne wyznania słynnych naukowców ujawniają historię kontaktów z kosmitami?
  Czy to było UFO? odc. 6 Czy to było UFO? odc. 6
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie