• Ocalić dom: Gniew zimy

  2015 POL / 44 min. Marty, Matt i Misty Raneyowie pomagają w kłopotach rodzinie Russellów. Krewni nie mają jedzenia, nie umieją polować, a chata, w której mieszkają, zaczyna się walić.
  Ocalić dom: Gniew zimy Ocalić dom: Gniew zimy
 • Ocalić dom: Nie ma wody na pustyni

  2015 POL / 44 min. Przed Raneyami stoi największe jak dotąd wyzwanie: Marty musi zbudować dom dostosowany pod starzejących się rodziców, z kolei Misty próbuje uprawiać ziemię na pustyni.
  Ocalić dom: Nie ma wody na pustyni Ocalić dom: Nie ma wody na pustyni
 • Ocalić dom: Samotni i opuszczeni

  2015 POL / 44 min. Tym razem Raneyowie pomagają Beth i Mike'owi, którzy mieszkają w opuszczonym mieście w stanie Montana: atakuje ich puma, nie mają żadnych zwierząt gospodarskich, wody ani jedzenia.
  Ocalić dom: Samotni i opuszczeni Ocalić dom: Samotni i opuszczeni
 • Ocalić dom: W oblężeniu

  2015 POL / 43 min. Josh i Kim hodują świnie w stanie Wirginia. Niestety, niszczą one ich gospodarstwo, same zaś padają ofiarami drapieżników. Raneyowie muszą przekonać ich do zmiany życiowych planów...
  Ocalić dom: W oblężeniu Ocalić dom: W oblężeniu
 • Ocalić dom: Za wszelką cenę?

  2015 POL / 44 min. Raneyowie wyruszają do podupadającego gospodarstwa w stanie Kolorado. Aby dotrzeć do pracy, Don co dzień przejeżdża przez góry ponad 60 km. Lorinda zostaje sama na cały dzień.
  Ocalić dom: Za wszelką cenę? Ocalić dom: Za wszelką cenę?
 • Ocalić dom: Zaufanie albo śmierć

  2015 POL / 44 min. Deeterowie to rodzina poganiaczy psów z Alaski. Kiedy nadchodzi katastrofa, muszą przełamać nieufność do obcych, zaufać Raneyom i zgodzić się na poważne zmiany.
  Ocalić dom: Zaufanie albo śmierć Ocalić dom: Zaufanie albo śmierć
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie