• Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 1

  2020 USA / 39 min. Dual Swords Trzech wcześniejszych zdobywców tytułu mistrza powraca do kuźni, by pokonać sędziego zawodów. Wcześniej jednak muszą zmierzyć się ze sobą nawzajem, poddając swoje popisowe ostrze wymagającemu testowi.
  Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 1 Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 1
 • Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 2

  2020 USA / 41 min. Short Sword Damascus Zadanie polega na wykonaniu krótkiego miecza w zaledwie osiem godzin. Czy zawodnikowi z tytułem mistrza wystarczy umiejętności by pokonać sędziego?
  Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 2 Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 2
 • Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 3

  2020 USA / 40 min. Medieval Times Zawodnicy przetestują swoje ostrza, by ustalić który z nich zmierzy się z Benem, który z Davem, a który z J-em. Zobaczymy, czy osiem godzin wystarczy na odtworzenie średniowiecznego miecza rycerskiego.
  Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 3 Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 3
 • Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 4

  2020 USA / 41 min. Własny wybór Tym razem uczestnicy sami wybiorą zadania, materiały i sędziów, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Jeśli odniosą sukces – zdobędą nagrodę w wysokości 10 000 dolarów.
  Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 4 Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 4
 • Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 5

  2020 USA / 41 min. Forma w formie Trzech mistrzów ponownie staje przed szansą pokonania jednego z sędziów. Tylko dwóch z nich przejdzie do następnego etapu, w którym wykonają falcatę. W ostatniej rundzie finalista będzie musiał wykuć krótki miecz metodą…
  Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 5 Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 5
 • Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 6

  2020 USA / 38 min. Rockowi płatnerze Trzech wcześniejszych mistrzów powraca do programu, by zmierzyć się z jednym z sędziów. Ostatnia konkurencja będzie polegać na wykonaniu we własnej kuźni specjalnego miecza z efektem dźwiękowym.
  Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 6 Wykute w ogniu: pokonać mistrza, odc. 6
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie