• Decydujące momenty śledztwa, odc. 1

  2020 USA / 41 min. Sprawa, która mnie prześladuje W Memphis morderstwo sześciorga osób niszczy rodzinę. W Tulsie po blisko dwóch latach zostaje rozwiązana zagadka zaginięcia byłego żołnierza marynarki. W Atlancie detektywi prowadzą śledztwo w sprawie pa…
  Decydujące momenty śledztwa, odc. 1 Decydujące momenty śledztwa, odc. 1
 • Decydujące momenty śledztwa, odc. 10

  2020 USA / 41 min. Uchwycone kamerą - 2 Przypomnienie trzech spraw, które rozwikłano dzięki nagraniom z kamer. Między innymi przypadek z Atlanty, gdzie świadek wskazał główny trop po obejrzeniu w wiadomościach zapisu z monitoringu.
  Decydujące momenty śledztwa, odc. 10 Decydujące momenty śledztwa, odc. 10
 • Decydujące momenty śledztwa, odc. 2

  2020 USA / 41 min. Kobiety z wydziału zabójstw Cztery historie koncentrujące się na pracy kobiet detektywów. Będziemy świadkami śmiertelnej konfrontacji w Memphis i przyjrzymy się samotnej matce, która próbuje pogodzić pracę zawodową z życiem prywatnym.…
  Decydujące momenty śledztwa, odc. 2 Decydujące momenty śledztwa, odc. 2
 • Decydujące momenty śledztwa, odc. 3

  2020 USA / 40 min. Złe miejsce i moment W Atlancie młody mężczyzna wpada do domu na lunch i ginie z ręki uzbrojonego włamywacza. W Miami zostaje zabita kobieta, która właśnie straciła dom i pracę.
  Decydujące momenty śledztwa, odc. 3 Decydujące momenty śledztwa, odc. 3
 • Decydujące momenty śledztwa, odc. 4

  2020 USA / 41 min. Wstrząsające wyznanie W Tulsie kluczowy świadek zabójstwa utrzymuje, że niczego nie widział. Do czasu, kiedy ujawnione dowody podważają jego twierdzenia. W Dallas podejrzany zaskakuje śledczych swoim wyznaniem.
  Decydujące momenty śledztwa, odc. 4 Decydujące momenty śledztwa, odc. 4
 • Decydujące momenty śledztwa, odc. 5

  2020 USA / 40 min. Sprawa, która mnie prześladuje - 2 Detektywów z Atlanty prześladuje sprawa gwałtu i morderstwa dwóch kobiet. W Nowym Orleanie dochodzenie dotyczące utopienia miejscowej pary zdaje się nie mieć końca.
  Decydujące momenty śledztwa, odc. 5 Decydujące momenty śledztwa, odc. 5
 • Decydujące momenty śledztwa, odc. 6

  2020 USA / 40 min. Pościg W Tulsie strzelanina na parkingu przed motelem zmusza śledczych do działania pod przykrywką. W Dallas, kiedy mężczyzna zostaje śmiertelnie pchnięty nożem we własnym mieszkaniu, detektywi wykorzystują trójkąt miłosny, by schwyta…
  Decydujące momenty śledztwa, odc. 6 Decydujące momenty śledztwa, odc. 6
 • Decydujące momenty śledztwa, odc. 7

  2020 USA / 41 min. Żółtodzioby Trzy historie, opowiadające o dochodzeniach, które prowadzili świeżo upieczeni detektywi. Przypadek dziwnego rabunku w Nowym Orleanie zajął śledczemu miesiące, a w Atlancie stróż prawa tropił podjerzanych o udział w proced…
  Decydujące momenty śledztwa, odc. 7 Decydujące momenty śledztwa, odc. 7
 • Decydujące momenty śledztwa, odc. 8

  2020 USA / 41 min. Uchwycone kamerą - 1 Trzy pamiętne sprawy, w których nagrania z monitoringu odegrały kluczową rolę. Między innymi napad na sklep w Cleveland, w wyniku którego zginął niewinny człowiek.
  Decydujące momenty śledztwa, odc. 8 Decydujące momenty śledztwa, odc. 8
 • Decydujące momenty śledztwa, odc. 9

  2020 USA / 41 min. Impuls Odcinek poświęcony trzem historiom. Między innymi sprawie z Kansas City, gdzie w ruch poszedł kij baseballowy i wielkanocnym odwiedzinom byłego męża, które doprowadziły do krwawego finału.
  Decydujące momenty śledztwa, odc. 9 Decydujące momenty śledztwa, odc. 9
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie