• Na tropie potwora, odc. 10

  2020 USA / 43 min. Aligatory w mieście Czy w najbardziej zaludnionym mieście w kraju można spotkać groźne aligatory? A może pogłoski o ich obecności w Nowym Jorku są jedynie elementem miejskiej legendy?
  Na tropie potwora, odc. 10 Na tropie potwora, odc. 10
 • Na tropie potwora, odc. 2

  2020 USA / 42 min. Wielkie koty W całych Stanach Zjednoczonych pojawiają się doniesienia o ogromnych, niebezpiecznych kotach grasujących na przedmieściach. Działając pod przykrywką, ekipa bada dowody i relacje świadków w nadziei na wytropienie bestii za…
  Na tropie potwora, odc. 2 Na tropie potwora, odc. 2
 • Na tropie potwora, odc. 3

  2020 USA / 43 min. Meduzy Na świecie odnotowuje się coraz więcej przypadków obrażeń spowodowanych przez meduzy. Parzydełka niektórych z nich są tak groźne, że mogą zabić w ciągu trzech minut. Ekipa bada przyczyny nagłego wzrostu populacji tych niebezpie…
  Na tropie potwora, odc. 3 Na tropie potwora, odc. 3
 • Na tropie potwora, odc. 4

  2020 USA / 43 min. W pogoni za Wielką Stopą Czy Wielka Stopa to mit czy prawdziwe, groźne zwierzę? Ekipa bada jego tajemnicę udając się w dzikie rejony, a także analizując zdjęcia, nagrania dźwiękowe oraz relacje naocznych świadków.
  Na tropie potwora, odc. 4 Na tropie potwora, odc. 4
 • Na tropie potwora, odc. 5

  2020 USA / 41 min. Groźne naczelne Ekipa analizuje doniesienia o groźnych, człekokształtnych stworzeniach, które zaobserwowano w Ameryce Północnej. Czy są to dziko żyjące małpy czy nawiedzające bagna i lasy potwory, o których opowiadają legendy?…
  Na tropie potwora, odc. 5 Na tropie potwora, odc. 5
 • Na tropie potwora, odc. 6

  2020 USA / 42 min. Zagadka chupacabry Coś zabija zwierzęta i wysysa ich krew. Czy to legendarna Chupacabra, czy jakiś nowy mutant?
  Na tropie potwora, odc. 6 Na tropie potwora, odc. 6
 • Na tropie potwora, odc. 7

  2020 USA / 42 min. Smoki Są wielkie, krwiożercze i przerażające. Żyją w odległych zakątkach globu. Czy te prawdziwe smoki są potomkami prehistorycznych gadów?
  Na tropie potwora, odc. 7 Na tropie potwora, odc. 7
 • Na tropie potwora, odc. 8

  2020 USA / 41 min. Kałamarnice W legendach te stworzenia nazywano krakenami. Mowa o wielkich kałamarnicach zdolnych swoimi mackami zmiażdżyć człowieka. Czy istnieją naprawdę? Twórcy programu podejmują próbę uwiecznienia ich kamerą filmową.
  Na tropie potwora, odc. 8 Na tropie potwora, odc. 8
 • Na tropie potwora, odc. 9

  2020 USA / 42 min. Prawdziwe wampiry Czy wampiry to fikcyjne postaci, które można spotkać wyłącznie na stronach powieści, na kinowym ekranie czy w serialach telewizyjnych? A może wampiry istnieją naprawdę i żyją wśród nas?
  Na tropie potwora, odc. 9 Na tropie potwora, odc. 9
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie