• Zapomniane kopalnie złota, odc. 1

  2020 POL / 44 min. Odcinek: Chatka w pośrodku niczego. Alex i Kevin pomagają pewnej parze zbudować chatkę na ziemi, do której nabyła prawa. Jedynym problemem jest dotarcie na miejsce — można to zrobić tylko za pomocą helikoptera!
  Zapomniane kopalnie złota, odc. 1 Zapomniane kopalnie złota, odc. 1
 • Zapomniane kopalnie złota, odc. 2

  2020 POL / 44 min. Odcinek: Złota chatka. Alex i Kevin podejmują się remontu zniszczonej, 30-letniej chatki. Jeśli jednak działka nie okaże się dochodowa, mogą być zmuszeni do negocjowania warunków umowy...
  Zapomniane kopalnie złota, odc. 2 Zapomniane kopalnie złota, odc. 2
 • Zapomniane kopalnie złota, odc. 3

  2020 POL / 44 min. Odcinek: Wóz albo przewóz. Alex i Kevin odnawiają kopalniany warsztat, aby kopalnia mogła znowu przynosić dochody. Negocjują także umowę, która może im przynieść największe jak dotąd zyski.
  Zapomniane kopalnie złota, odc. 3 Zapomniane kopalnie złota, odc. 3
 • Zapomniane kopalnie złota, odc. 4

  2020 POL / 44 min. Odcinek: Kopalnia po rodzica. Górnik w trzecim pokoleniu marzy o ponownym otwarciu odziedziczonej po ojcu kopalni srebra, ale stan obiektu wymaga wsparcia ze strony fachowców. Alex i Kevin wkraczają do akcji.
  Zapomniane kopalnie złota, odc. 4 Zapomniane kopalnie złota, odc. 4
 • Zapomniane kopalnie złota, odc. 5

  2020 POL / 44 min. Odcinek: Kopalnia na pustyni. W suchym klimacie Arizony Alex i Kevin pomagają Jamesowi, właścicielowi kopalni, osiągnąć zyski z działki, za którą dał 200 dolarów. Wkrótce dochodzi do nieoczekiwanego odkrycia.
  Zapomniane kopalnie złota, odc. 5 Zapomniane kopalnie złota, odc. 5
 • Zapomniane kopalnie złota, odc. 6

  2020 POL / 44 min. Budowniczy i miłośnicy starych kopalń, Alex Charvat i Kevin Gilman, przekształcają opuszczone kopalnie złota w zyskowne przedsięwzięcia — i cenne nieruchomości.
  Zapomniane kopalnie złota, odc. 6 Zapomniane kopalnie złota, odc. 6
 • Zapomniane kopalnie złota, odc. 7

  2020 POL / 44 min. Odcinek: W poszukiwaniu rudy. Alex i Kevin pomagają Juddowi i jego rodzinie ponownie otworzyć kopalnię i zbudować trzy niezbędne konstrukcje chroniące przed warunkami atmosferycznymi, zanim zacznie się zima.
  Zapomniane kopalnie złota, odc. 7 Zapomniane kopalnie złota, odc. 7
 • Zapomniane kopalnie złota, odc. 8

  2020 POL / 44 min. Budowniczy i miłośnicy starych kopalń, Alex Charvat i Kevin Gilman, przekształcają opuszczone kopalnie złota w zyskowne przedsięwzięcia — i cenne nieruchomości.
  Zapomniane kopalnie złota, odc. 8 Zapomniane kopalnie złota, odc. 8
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie