• Beyond The Boundary, odc. 1

  2017 NLD / 48 min. Pete Trego podróżuje po ogarniętej obsesją krykieta Sri Lance, odkrywając tajniki podkręconych rzutów oraz to w jaki sposób sport pomógł w leczeniu ran po zakończonej wojnie domowej.
  Beyond The Boundary, odc. 1 Beyond The Boundary, odc. 1
 • Beyond The Boundary, odc. 2

  2017 NLD / 48 min. Peter Trego udaje się do Kenii. Na afrykańskiej sawannie odkrywa, że tutejsi gracze krykieta są pilnie obserwowani przez znajdujące się tuż za siatką zebry i żyrafy.
  Beyond The Boundary, odc. 2 Beyond The Boundary, odc. 2
 • Beyond The Boundary, odc. 3

  2017 NLD / 48 min. Peter Trego udaje się w podróż do Rwandy, aby odkryć czemu krykiet stał się najszybciej rozwijającym się sportem w tym małym, afrykańskim kraju.
  Beyond The Boundary, odc. 3 Beyond The Boundary, odc. 3
 • Beyond The Boundary, odc. 4

  2017 NLD / 48 min. Zawodowy gracz krykieta Peter Trego wyrusza w podróż do Republiki Południowej Afryki, aby dowiedzieć się czemu miejscowa reprezentacja ma w swoim składzie tak niewielu czarnych graczy.
  Beyond The Boundary, odc. 4 Beyond The Boundary, odc. 4
 • Beyond The Boundary, odc. 5

  2017 NLD / 48 min. Tym razem Peter Trego próbuje dociec przyczyn wzrostu popularności krykieta w Singapurze. Pomagają mu w tym miejscowi gracze.
  Beyond The Boundary, odc. 5 Beyond The Boundary, odc. 5
 • Beyond The Boundary, odc. 6

  2017 NLD / 48 min. Peter Trego udaje się do Pakistanu, gdzie odbędzie się ważny mecz krykieta. W oczekiwaniu na spotkanie zgłębia tajniki gry na ulicy oraz trenuje z reprezentacją Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
  Beyond The Boundary, odc. 6 Beyond The Boundary, odc. 6
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie