• Miłości wieczna radość (HD)

  2006 USA / 83 min. Śmierć niemowlęcia i ciężka susza są testem wiary dla chrześcijańskich pionierów Missy i Williego LaHaye, którzy starają się żyć jako hodowcy bydła.
  Miłości wieczna radość (HD) Miłości wieczna radość (HD)
 • Na łeb, na szyję (HD)

  1997 FRA / 86 min. Blednąca gwiazda filmowa wykorzystuje swoją ostatnią szansę na występ jako „Cyrano” w podmiejskim teatrze.
  Na łeb, na szyję (HD) Na łeb, na szyję (HD)
 • Nowy Świat cz. 1

  2014 GBR / 94 min. Lata 1680-te przynoszą nowego króla, odnowę i jeszcze więcej tyranii. W Massachusetts syn rabusia zakochuje się w antymonarchistce. W Anglii młoda dama zakochuje się w banicie.
  Nowy Świat cz. 1 Nowy Świat cz. 1
 • Nowy Świat, cz. 2

  2014 GBR / 94 min. Lata 1680-te przynoszą nowego króla, odnowę i jeszcze więcej tyranii. W Massachusetts syn rabusia zakochuje się w antymonarchistce. W Anglii młoda dama zakochuje się w banicie.
  Nowy Świat, cz. 2 Nowy Świat, cz. 2
 • Prosto z serca (HD)

  2003 USA / 84 min. Kiedy przez pięć lat chłopak nie prosi jej o rękę, rozczarowana fotograf Jordan Donovan słucha rady przyjaciółki i leci do Wyoming na randkę w ciemno z farmerem.
  Prosto z serca (HD) Prosto z serca (HD)
 • Przypadkowa przyjaźń

  2008 CAN / 84 min. Okropna historia doprowadza Yvonne i jej dwa zwierzaki, które są jej jedynymi przyjaciółmi do bezdomności. Jest to historia wielkiej przyjaźni, której nie można przeoczyć.
  Przypadkowa przyjaźń Przypadkowa przyjaźń
 • Spotkanie rodzinne

  2010 CAN / 89 min. Jim Rayborn od lat wykonuje większość prac na farmie swojego ponurego ojca Claya, jednak nie może przekonać patriarchy, by przeszedł z hodowli bydła na hodowlę owiec, ponieważ cieplejszy klimat jest bardziej sprzyjający dla krótszych t…
  Spotkanie rodzinne Spotkanie rodzinne
 • Welcome Aboard! Aka Bienvenue à bord!

  1990 FRA / 74 min. Nieproszony filozofujący autostopowicz terroryzuje pisarza, który sprzedaje słowniki, gdyż zmaga się z blokadą pisarską.
  Welcome Aboard! Aka Bienvenue à bord! Welcome Aboard! Aka Bienvenue à bord!
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.