• Magiczne Święto Dziękczynienia (HD)

  2008 CAN, / 120 min. Niedawno owdowiała kobieta stara się wykarmić troje dzieci. Najstarsza córka, aspirująca pisarka, kontaktuje się ze swoją zamożną, wyobcowaną babcią, próbując połączyć rodzinę.
  Magiczne Święto Dziękczynienia (HD) Magiczne Święto Dziękczynienia (HD)
 • Mangeclous, czyli zjadacz gwoździ

  1998 FRA / 113 min. Tajemniczy list wabi rodzinę do Genewy w poszukiwaniu skarbu.
  Mangeclous, czyli zjadacz gwoździ Mangeclous, czyli zjadacz gwoździ
 • Martwe gołębie

  1998 POL / 99 min. W małym miasteczku w Montanie martwe ciała coraz częściej zaczynają pojawiać się w okolicy Claya Bidwella, co czyni go głównym podejrzanym w śledztwie FBI w sprawie morderstwa.
  Martwe gołębie Martwe gołębie
 • Miłości wieczna radość (HD)

  2006 USA / 83 min. Śmierć niemowlęcia i ciężka susza są testem wiary dla chrześcijańskich pionierów Missy i Williego LaHaye, którzy starają się żyć jako hodowcy bydła.
  Miłości wieczna radość (HD) Miłości wieczna radość (HD)
 • Miłość trwa wiecznie (HD)

  2007 USA / 81 min. W mieście na zachodnim pograniczu kobieta z trudem jest w stanie poradzić sobie po śmierci męża, lokalnego szeryfa, który zginął na służbie.
  Miłość trwa wiecznie (HD) Miłość trwa wiecznie (HD)
 • Miłość wędrówka bez kresu

  2005 USA / 81 min. Missie i Willie to małżeństwo osadników, którzy mieszkają na farmie niedaleko granicznego miasta Tettsford Junction. Missie jest w ciąży, o czym nie informuje Williego. Obawia się o przyszłość, porównując bezpieczeństwo swojego dawnego…
  Miłość wędrówka bez kresu Miłość wędrówka bez kresu
 • Na łeb, na szyję (HD)

  1997 FRA / 86 min. Blednąca gwiazda filmowa wykorzystuje swoją ostatnią szansę na występ jako „Cyrano” w podmiejskim teatrze.
  Na łeb, na szyję (HD) Na łeb, na szyję (HD)
 • Nic nie wiem, ale powiem wszystko

  1973 FRA / 78 min. Pierre Gastié-Leroy jest synem bogatego dyrektora fabryki broni. Jednak jest też pacyfistą i altruistą…
  Nic nie wiem, ale powiem wszystko Nic nie wiem, ale powiem wszystko
 • Prosto z serca (HD)

  2003 USA / 84 min. Kiedy przez pięć lat chłopak nie prosi jej o rękę, rozczarowana fotograf Jordan Donovan słucha rady przyjaciółki i leci do Wyoming na randkę w ciemno z farmerem.
  Prosto z serca (HD) Prosto z serca (HD)
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie