• Dzień Tryffidów cz. 1

  2009 GBR / 85 min. Bill Masen odpoczywa po operacji - i tylko dlatego nie widzi solarnej burzy, która oślepia większość populacji Ziemi I uwalnia tryfidy - wędrujące, krwiożercze rośliny, hodowane dotąd na opał.
  Dzień Tryffidów cz. 1 Dzień Tryffidów cz. 1
 • Dzień Tryffidów cz. 2

  2009 GBR / 87 min. Bill i Coker chronią się w opactwie - jego przeorysza chce dawać schronienie zarówno niewidomym, jak I widzącym ocalałym. Bill odkrywa jednak, że czyni to ona, poświęcając ludzi słabych I starych.
  Dzień Tryffidów cz. 2 Dzień Tryffidów cz. 2
 • Przeczucie zbrodni

  2005 CAN / 85 min. Po tym jak niebezpieczny wypadek samochodowy prawie odbiera mu życie, detektyw Jack Barnes zaczyna mieć niewyjaśnione i przerażające przeczucia dotyczące strasznych katastrof. Niektóre z nich okazują się prawdziwe...
  Przeczucie zbrodni Przeczucie zbrodni
 • Przepowiednia końca świata

  2011 CAN / 88 min. Według pewnej przepowiedni w 2012 roku miał nastąpić koniec świata. Na szczęście spotkanie dwóch skrajnie niedopasowanych postaci sprawi, że pojawi się szansa na ocalenie. Oby tylko nasi bohaterowie zdołali rozwiązać pewną zagadkę...…
  Przepowiednia końca świata Przepowiednia końca świata
 • Solar Attack: Gwiazda śmierci

  2006 CAN / 120 min. Wybuchy plazmy na powierzchni Słońca zaczynają zagrażać Ziemi - nic dziwnego, że zaczynają się pojawiać międzynarodowe napięcia...
  Solar Attack: Gwiazda śmierci Solar Attack: Gwiazda śmierci
 • Zabójcza Alaska

  2010 CAN / 86 min. Alaska jest piękna, ale nikt nie wie, że topniejąca zmarzlina na zawsze zmieni jej wspaniały krajobraz!
  Zabójcza Alaska Zabójcza Alaska
 • Ziemiomorze cz. 1

  2004 USA / 84 min. Młody człowiek o imieniu Ged poświęca życie, aby ratować swoją wieś. Wkrótce zostaje wskrzeszony przez czarodzieja i zaczyna nowe życie pełne magii, przygód i niebezpieczeństw.
  Ziemiomorze cz. 1 Ziemiomorze cz. 1
 • Ziemiomorze cz. 2

  2004 USA / 80 min. Ged walczy z mrocznymi siłami działającymi na terenie Ziemiomorza. Tenar zostaje oskarżona o straszną zbrodnię. Tymczasem król snuje złowrogie plany.
  Ziemiomorze cz. 2 Ziemiomorze cz. 2
 • Zodiak: Znaki destrukcji

  2014 CAN / 85 min. Gdy orbitę słońca przetnie orbita pewnej tajemniczej planety, Ziemię nawiedzi seria potężnych katastrof.
  Zodiak: Znaki destrukcji Zodiak: Znaki destrukcji
 • Świeżaki, odc. 1

  2011 GBR / 120 min. Pięciu nowych studentów i przyszłych współlokatorów przybywa na Uniwersytet w Manchesterze. W rezydencji jest już jednak Howard, Szkot w nieokreślonym wieku, który na oko mieszka w domu dłużej niż powinien to robić student drugiego rok…
  Świeżaki, odc. 1 Świeżaki, odc. 1
 • Świeżaki, odc. 2

  2011 GBR / 120 min. Po schwytaniu J.P. I zrzuceniu swoich gratów w pustym pokoju, podobno zajmowanym przez niewidzialnego ucznia Paula, Josie mówi mu, że nie będzie rozkoszować się spaniem w nocy.
  Świeżaki, odc. 2 Świeżaki, odc. 2
 • Świeżaki, odc. 3

  2011 GBR / 120 min. Po spotkaniu z uwodzicielską Ruth, Kingsley zamienia kierunek na geologię, co denerwuje Dana.
  Świeżaki, odc. 3 Świeżaki, odc. 3
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.