• 4x4, odc. 26

  2016 DEU / 25 min. Niesamowita moc i odlotowy wygląd, czyli dwa Fiaty Panda: Monster Truck i Cross oraz szybki Volkswagen Touareg JE Design i super mocny Jeep Grand Cherokee SRT8.
  4x4, odc. 26 4x4, odc. 26
 • Korzenie dyktatury: Dojście do władzy

  2018 USA / 45 min. Analizujemy mechanizmy, które umożliwiają dyktatorom dojście do władzy. Podobne metody stosowali m.in. Hitler, Husejn, Pinochet i Castro.
  Korzenie dyktatury: Dojście do władzy Korzenie dyktatury: Dojście do władzy
 • Koszmarna wyprawa: Karaibski król kokainy

  2018 USA / 45 min. Kiedy w życiu Michaela wszystko się wali, znajomy proponuje mu szmuglowanie kokainy. Podczas jednej z akcji przemytnik wpada w ręce policji.
  Koszmarna wyprawa: Karaibski król kokainy Koszmarna wyprawa: Karaibski król kokainy
 • Loty wysokiego ryzyka, odc. 3

  2018 USA / 47 min. Przedstawiamy wstrząsające i mrożące krew w żyłach wypadki lotnicze utrwalone przez ich świadków i uczestników.
  Loty wysokiego ryzyka, odc. 3 Loty wysokiego ryzyka, odc. 3
 • Loty wysokiego ryzyka, odc. 4

  2018 USA / 45 min. Odcinek: Pasażerowie. Przedstawiamy wstrząsające i mrożące krew w żyłach wypadki lotnicze utrwalone przez ich świadków i uczestników.
  Loty wysokiego ryzyka, odc. 4 Loty wysokiego ryzyka, odc. 4
 • Loty wysokiego ryzyka, odc. 5

  2018 USA / 54 min. Odcinek: Pogoda. W tym odcinku zobaczymy nagrania pasażerów, którym zdarzyło się być na pokładzie samolotu w czasie tajfunu, burzy gradowej czy burzy z piorunami.
  Loty wysokiego ryzyka, odc. 5 Loty wysokiego ryzyka, odc. 5
 • Loty wysokiego ryzyka, odc. 6

  2018 USA / 45 min. Odcinek: Pożary. W tym odcinku zobaczymy przerażające nagrania autorstwa pasażerów, którzy mieli pecha przekonać się, jak wygląda pożar na pokładzie samolotu.
  Loty wysokiego ryzyka, odc. 6 Loty wysokiego ryzyka, odc. 6
 • Supersamochody, odc. 98

  2016 DEU / 24 min. Odcinek poświęcony Porsche GT3 - 475 koni w samochodzie idealnym zarówno na ulicę, jak i na tor. GT3 to prawdziwy uliczny ścigacz. Model GT3 RS podbija stawkę jeszcze wyżej - to więcej mocy, spoilerów i bardziej sportowe ustawienia.…
  Supersamochody, odc. 98 Supersamochody, odc. 98
 • Wielkie konstrukcje: Sagrada Familia

  2018 ESP / 45 min. Historia trwającej wiele dekad budowy bazyliki Sagrada Familia jest jednocześnie kroniką niezwykłego postępu technologicznego w architekturze.
  Wielkie konstrukcje: Sagrada Familia Wielkie konstrukcje: Sagrada Familia
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.