• Wojny magazynowe: Fani krykieta

  2017 USA / 60 min. Rene zabiera Gunthera do West Coviny, by zapewnił jej moralne wsparcie. Darrell trafia na nieoszlifowany diament. Brandi i Jarrod odkrywają różne narodowe rozrywki.
  Wojny magazynowe: Fani krykieta Wojny magazynowe: Fani krykieta
 • Wojny magazynowe: Ivy Profesjonalista

  2017 USA / 60 min. Dave zabiera swojego mentora do Rancho Cucamonga, ale nie ma się czym pochwalić. Brandi i Jarrod podążają za przeczuciem. Kenny próbuje opracować nową strategię, a Ivy pokazuje Emily, jak się wygrywa.
  Wojny magazynowe: Ivy Profesjonalista Wojny magazynowe: Ivy Profesjonalista
 • Wojny magazynowe: Ivy nie ma lekko

  2017 USA / 60 min. Stanton. Dave uświadamia sobie, że zarobek czasami wymaga sporego wysiłku. Mary z trudem wychodzi na swoje, a Ivy ma problem ze schowkiem.
  Wojny magazynowe: Ivy nie ma lekko Wojny magazynowe: Ivy nie ma lekko
 • Wojny magazynowe: Mary i jej łyżka

  2017 USA / 60 min. Huntington Beach. Dzięki poufnym informacjom Darrell powiększa swoją inwestycję, Mary trafia na spore znalezisko, a Kenny wykorzystuje niepowodzenia innych dla własnego zysku.
  Wojny magazynowe: Mary i jej łyżka Wojny magazynowe: Mary i jej łyżka
 • Wojny magazynowe: Okrzyki radości

  2017 USA / 60 min. Mary zmaga się z czarną magią Dave'a, Kenny udaje się na wykopaliska, a Brandi i Jarrod natrafiają na wojenną ciekawostkę.
  Wojny magazynowe: Okrzyki radości Wojny magazynowe: Okrzyki radości
 • Wojny magazynowe: Powiedz to kozie

  2017 USA / 60 min. Kupcy udają się do Lake Arrowhead, gdzie Ivy testuje korzyści z produkcji masowej. Justin niemal trafia w dziesiątkę ze swoim znaleziskiem, a Darrell i Chad szukają szczęścia na farmie.
  Wojny magazynowe: Powiedz to kozie Wojny magazynowe: Powiedz to kozie
 • Wojny magazynowe: Sza-sza-szafka!

  2017 USA / 60 min. Wracamy do Riverside. Shana i Edwina nie przykładają się do pracy, Dave'owi wpada w oko nieciekawy magazyn, a Rene nie może nic kupić, więc zamiast tego sprzedaje.
  Wojny magazynowe: Sza-sza-szafka! Wojny magazynowe: Sza-sza-szafka!
 • Wojny magazynowe: Z bratem najlepiej

  2017 USA / 60 min. Dzień spod znaku 'Zabierz brata do pracy' w Thousand Oaks. Justin wydaje wszystkie pieniądze na ciekawy okaz, Dave doprowadza Mary do granic wytrzymałości, a Kenny'emu udaje się nieźle zarobić.
  Wojny magazynowe: Z bratem najlepiej Wojny magazynowe: Z bratem najlepiej
 • Wojny magazynowe: Z bratem najlepiej

  2017 USA / 60 min. Dzień spod znaku 'Zabierz brata do pracy' w Thousand Oaks. Justin wydaje wszystkie pieniądze na ciekawy okaz, Dave doprowadza Mary do granic wytrzymałości, a Kenny'emu udaje się nieźle zarobić.
  Wojny magazynowe: Z bratem najlepiej Wojny magazynowe: Z bratem najlepiej
 • Wojny magazynowe: Znalezisko Mary

  2017 USA / 60 min. Damy z Vegas trafiają w Koreatown na budynek pełen skarbów, a jeden z nich ma teksański urok. Kenny nie ma szczęścia w poszukiwaniach. A Mary odzyskuje energię i dobry humor.
  Wojny magazynowe: Znalezisko Mary Wojny magazynowe: Znalezisko Mary
 • Ślub od pierwszego wejrzenia: Miód jestem domem

  2018 USA / 60 min. Ślub od pierwszego wejrzenia powraca w nowym sezonie. Troje ekspertów ma za zadanie połączyć ze sobą trzy pary, które nie poznają się aż do dnia ślubu.
  Ślub od pierwszego wejrzenia: Miód jestem domem Ślub od pierwszego wejrzenia: Miód jestem domem
 • Świątynia flegmy: Wojny magazynowe

  2017 USA / 60 min. Tym razem Darrell może utracić tytuł 'króla Montebello'. Brandi i Jarrod wracają na aukcję z pomocą kieszonkowej technologii. Casey wychodzi na prostą mimo przeszkód ze strony pewnego Niemca.
  Świątynia flegmy: Wojny magazynowe Świątynia flegmy: Wojny magazynowe
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.