• Gra o skarb - Kamienie z Himalajów

  2014 USA / 44 min. Don i jego ekipa wyruszają na poszukiwania kryjówki rzadkich beryli. Podczas wędrówki ośnieżonym Jedwabnym Szlakiem przez Himalaje natrafiają na uzbrojonych handlarzy narkotyków.
  Gra o skarb - Kamienie z Himalajów Gra o skarb - Kamienie z Himalajów
 • Gra o skarb - Miasto szmaragdów

  2014 USA / 43 min. Ekipa Dona jedzie do Brazylii na poszukiwania dziesięciokaratowego szmaragdu dla klienta. Kiedy Gavin przypadkiem niszczy cenny kamień, muszą szybko opracować plan awaryjny.
  Gra o skarb - Miasto szmaragdów Gra o skarb - Miasto szmaragdów
 • Gra o skarb - Miny lądowe

  2014 USA / 44 min. Don i jego ekipa wyruszają do Kambodży, aby zawrzeć intratną transakcję i kupić cenne rubiny w kolorach zachodzącego słońca. Czy kobry, miny lądowe i piraci popsują plany Dona?
  Gra o skarb - Miny lądowe Gra o skarb - Miny lądowe
 • Gra o skarb - Romska mafia

  2014 USA / 44 min. Don wygrywa licytację na rekordowych rozmiarów kamień zultanite należący do rumuńskiego króla Romów. Niezaplanowana wyprawa do kopalni w Transylwanii ma pechowe zakończenie.
  Gra o skarb - Romska mafia Gra o skarb - Romska mafia
 • Gra o skarb - Ryzyko za milion dolarów

  2014 USA / 44 min. Don ze swoją ekipą przemierza niebezpieczną afrykańską sawannę w nadziei odnalezienia plemienia, do którego należy legendarny kamień Nemunyak o wartości miliona dolarów.
  Gra o skarb - Ryzyko za milion dolarów Gra o skarb - Ryzyko za milion dolarów
 • Gra o skarb - Turecka ruletka

  2014 USA / 44 min. Don i jego ekipa zostają sprytnie oszukani podczas transakcji zakupu turkusu. Aby ratować tę pechową wyprawę, wyruszają w niebezpieczny rejon u podnóża gór w Turcji.
  Gra o skarb - Turecka ruletka Gra o skarb - Turecka ruletka
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.