• Rody przeklęte, odc. 1

  2017 CAN / 22 min. Żadna rodzina nie osiągnęła w XX-wiecznej Ameryce takiego statusu, jak ród Kennedych — ale też żadnej chyba nie dotknęło tyle dziwnych i tragicznych zdarzeń.
  Rody przeklęte, odc. 1 Rody przeklęte, odc. 1
 • Rody przeklęte, odc. 10

  2017 CAN / 23 min. Arystoteles Onassis, jeden z najbogatszych ludzi na świecie, zostawił za sobą wiele złamanych serc — ale żaden romans nie przyniósł mu takiej sławy, jak ślub z Jacqueline Kennedy.
  Rody przeklęte, odc. 10 Rody przeklęte, odc. 10
 • Rody przeklęte, odc. 11

  2017 CAN / 22 min. Nazwisko Rockefeller kojarzy się z bogactwem, władzą i amerykańską polityką. Jednak kolejne pokolenia zamożnego rodu przeżywały wielkie tragedie; czy spłacali w ten sposób dług za żądzę pieniądza?
  Rody przeklęte, odc. 11 Rody przeklęte, odc. 11
 • Rody przeklęte, odc. 12

  2017 CAN / 21 min. Mówiono, że ród Winchesterów nawiedzały duchy ludzi zabitych z karabinów Winchestera. Seria niepowodzeń wydaje się potwierdzać, że rodzinę prześladowała klątwa.
  Rody przeklęte, odc. 12 Rody przeklęte, odc. 12
 • Rody przeklęte, odc. 13

  2017 CAN / 22 min. Podobnie jak dynastia Kennedych w USA, włoska rodzina Agnelii miała ogromny wpływ na historię swojego kraju. Jednak i tu w kolejnych pokoleniach dochodziło do wielkich tragedii.
  Rody przeklęte, odc. 13 Rody przeklęte, odc. 13
 • Rody przeklęte, odc. 2

  2017 CAN / 22 min. Ród Grimaldich rządzi w Monako od wieków — wygląda jednak na to, że jej członkowie nie mają szczęścia w miłości.
  Rody przeklęte, odc. 2 Rody przeklęte, odc. 2
 • Rody przeklęte, odc. 3

  2017 CAN / 21 min. Ród Romanowów władał Rosją przez ponad 300 lat, ale po tym czasie ich prawo do władzy zostało zakwestionowane. Przyszłość dynastii rysowała się w czarnych barwach.
  Rody przeklęte, odc. 3 Rody przeklęte, odc. 3
 • Rody przeklęte, odc. 4

  2018 CAN / 22 min. Bruce Lee zagrał tylko w kilku filmach, ale do dziś uznawany jest za ikonę popkultury. Aktor zmarł bardzo młodo, podobnie zresztą jak jego syn. Jak to możliwe, że ich tragiczne losy były tak podobne?
  Rody przeklęte, odc. 4 Rody przeklęte, odc. 4
 • Rody przeklęte, odc. 5

  2017 CAN / 22 min. Habsburgowie przez wieki byli najpotężniejszym rodem w Europie. Dlaczego ich dzieje były tak tragiczne? Czy rzeczywiście nad rodziną ciążyła klątwa?
  Rody przeklęte, odc. 5 Rody przeklęte, odc. 5
 • Rody przeklęte, odc. 6

  2017 CAN / 23 min. Historia przemiany Persji w Iran to w gruncie rzeczy historia rodu Pahlawich. Ich władza trwała stosunkowo krótko, a czasy, w których przyszło im rządzić, były niezwykle burzliwe.
  Rody przeklęte, odc. 6 Rody przeklęte, odc. 6
 • Rody przeklęte, odc. 7

  2017 CAN / 22 min. Tragiczne dzieje politycznych dynastii Półwyspu Indyjskiego — rodziny Bhutto w Pakistanie i rodziny Nehru-Gandhi w Indiach — porównuje się często do losów rodu Kennedych w USA.
  Rody przeklęte, odc. 7 Rody przeklęte, odc. 7
 • Rody przeklęte, odc. 8

  2017 CAN / 23 min. J. Paul Getty znany był ze swojego bogactwa i oszczędności, ale także z kompletnego braku empatii dla własnej rodziny. Żenił się czterokrotnie, miał pięciu synów, ale umierał w zupełnej samotności.
  Rody przeklęte, odc. 8 Rody przeklęte, odc. 8
 • Rody przeklęte, odc. 9

  2017 CAN / 21 min. Odkrycie grobowca Tutanchamona pozwoliło nam poznać historię zaginionej cywilizacji. Po śmierci kilku archeologów biorących udział w tym odkryciu pojawiły się plotki o klątwie związanej z grobowcem.
  Rody przeklęte, odc. 9 Rody przeklęte, odc. 9
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie