Zapaśnik rating wiekowy
2009 USA | 105 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Zapaśnik
Obraz Darrena Arnofsky'ego opowiada o życiu słynnego zapaśnika Randy'ego Robinsona, znanego pod pseudonimem 'The Ram'. Kiedy mężczyzna doznaje poważnych problemów zdrowotnych, zmuszony jest zrezygnować ze swojej kariery i ukochanego sportu. Z wielkim żalem musi przystosować się do życia poza ringiem. Randy rozpoczyna pracę w delikatesach i wiąże się ze starzejącą się striptizerką, Cassidy (Marisa Tomei). Mimo iż były zapaśnik chciałby założyć rodzinę i ustatkować się, nadal nie może zapomnieć o ringu i wciąż marzy, by jeszcze raz usłyszeć tłum wykrzykujący jego imię. Kiedy jego największy rywal, Ayatollah rzuca mu wyzwanie, Randy nie zastanawia się długo i postanawia stanąć do swojej ostatniej walki. 'Zapaśnik' nominowany był do dwóch Oscarów w kategoriach: najlepszy aktor pierwszoplanowy i najlepsza aktorka drugoplanowa.

FilmBox OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu FilmBox
KUP
Zamknij okno

Logowanie