David Gilmour - Live at Pompeii rating wiekowy
2017 ITA | 152 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
David Gilmour - Live at Pompeii
45 lat po koncercie zespołu Pink Floyd odegranym w pustym amfiteatrze w Pompejach – 'Live At Pompeii' – David Gilmour powrócił tam w lipcu 2016 roku, by zagrać dwa spektakularne koncerty będące częścią trwającej cały rok trasy solowego albumu 'Rattle That Lock'. Po raz pierwszy od czasów starożytnych w kamiennym rzymskim amfiteatrze odegrano koncert dla publiczności: przez dwa wieczory ponad dwa i pół tysiąca widzów stało tam, gdzie w I wieku naszej ery walczyli gladiatorzy. Podczas show zabrzmiały utwory zarówno z solowych albumów Davida Gilmoura, jak i z dyskografii Pink Floyd, w tym 'One Of These Days' – piosenka, która zabrzmiała podczas koncertu Pink Floyd w Pompejach w roku 1971. Gilmour grał także utwory z ostatnich dwóch albumów solowych 'Rattle That Lock' i 'On an Island'.

Obsada: David Gilmour
Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie