The Doors - Live at The Bowl 68 rating wiekowy
2012 USA | 71 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
The Doors - Live at The Bowl 68
5 lipca 1968 roku zespół the Doors wszedł na scenę klubu Hollywood Bowl aby odegrać koncert, który przeszedł do historii. Zespół właśnie wydał swój trzeci album Waiting for the Sun i singiel „Hello, I Love You”, który zajął pierwsze miejsce na amerykańskiej liście przebojów. Przez dwa poprzednie lata członkowie grupy szlifowali grę na żywo, byli więc w absolutnie szczytowej formie. Oryginalne nagranie z Hollywood Bowl zostało cyfrowo zremasterowane, by perfekcyjnie oddać atmosferę oryginalnego koncertu w formie pełniejszej i wierniejszej niż kiedykolwiek wcześniej. Do całości dołączono dwie wycięte wcześniej piosenki. Dźwięk został w całości zremasterowany przez Dave’a Botnicka. Obecna wersja nagrania to definitywna edycja tego legendarnego koncertu.

Obsada: The Doors
Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie