• Bestia z Wolfsberga

  2010 USA / 83 min. Rodzina Sandsów otrzymuje w spadku po zmarłym wuju rodowy zamek i wybiera się na wycieczkę do Rumunii. Po przyjeździe Jordan kaleczy stopę o fiolkę z krwią.
  Bestia z Wolfsberga Bestia z Wolfsberga
 • Biblioteka pana Lemoncella

  2017 USA / 66 min. Dwanaścioro dzieciaków - szczęściarzy wygrywa zaproszenie do legendarnego twórcy gier, pana Lemoncello, i jego odjechanej naszprycowanej nowoczesną techniką biblioteki. Ciekawe, czy równie sprawnie uda im się z niej wydostać. …
  Biblioteka pana Lemoncella Biblioteka pana Lemoncella
 • Detektyw Xander na tropie

  2018 USA / 64 min. Rozwiązywanie zagadek to coś, co Xander lubi najbardziej. Prawdziwym wyzwaniem dla niego staje się sprawa jego zaginionego ojca. Gdy mama wysyła go do dziadka w Bixler Valley, Xander wpada na ciekawy trop, a także podejmuje nieoczekiwa…
  Detektyw Xander na tropie Detektyw Xander na tropie
 • Hej Arnold! Przygoda w dżungli

  2017 USA / 78 min. Arnold i jego klasa jadą na wycieczkę do San Lorenzo. Kiedy robi się niebezpiecznie, jedyną szansą na powrót do domu staje się pójście niebezpieczną drogą wiodącą do rozwiązania zagadki zniknięcia rodziców Arnolda.
  Hej Arnold! Przygoda w dżungli Hej Arnold! Przygoda w dżungli
 • Pewien zwariowany rejs

  2015 USA / 68 min. Podczas rejsu statkiem patchworkowe rodzeństwo zostaje zahipnotyzowane i budzi się w kompletnym chaosie, kompletnie nie pamiętając, co zdarzyło się minionego wieczoru.
  Pewien zwariowany rejs Pewien zwariowany rejs
 • Poszukiwacze Świętego Mikołaja

  2014 USA / 65 min. Alex dostaje od wujka Charliego najlepszy prezent gwiazdkowy, jaki można sobie wymarzyć - fajkę Św. Mikołaja. Próbuje przekonać niedowiarków, że Mikołaj istnieje, ale wszyscy go wyśmiewają.
  Poszukiwacze Świętego Mikołaja Poszukiwacze Świętego Mikołaja
 • Rufus

  2015 USA / 44 min. Wypowiedziane życzenie Manny'ego przemienia psa Rufusa w człowieka. Od dziś chłopcy będą rządzić szkołą.
  Rufus Rufus
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie