• Yellowstone 2, odc. 1

  2019 USA / 45 min. Odcinek: Burza. Kayce przyzwyczaja się do nowej roli na ranczu. Szkodliwy artykuł może zdemaskować Johna. Rainwater przedstawia swój nowy plan radzie plemienia.
   Yellowstone 2, odc. 1 Yellowstone 2, odc. 1
 • Yellowstone 2, odc. 10

  2019 USA / 45 min. Odcinek: Grzechy ojca. Spór z Beckami staje na ostrzu noża, gdy Duttonowie próbują uratować jednego ze swoich.
   Yellowstone 2, odc. 10 Yellowstone 2, odc. 10
 • Yellowstone 2, odc. 2

  2019 USA / 45 min. Odcinek: Nowe początki. Między Kaycem i Ripem dochodzi do rękoczynów. Beth zaczyna kupować ziemię, żeby chronić ranczo. Monica zaczyna nowy rozdział na uniwersytecie.
   Yellowstone 2, odc. 2 Yellowstone 2, odc. 2
 • Yellowstone 2, odc. 3

  2019 USA / 45 min. Odcinek: Woń desperacji. Rainwater jednoczy siły z Jenkinsem dla wielkiego biznesu, ale nowi, potężni wrogowie chcą uniemożliwić ich plany. John i Beth przygotowują nowego kandydata politycznego.
   Yellowstone 2, odc. 3 Yellowstone 2, odc. 3
 • Yellowstone 2, odc. 4

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Zostały tylko diabły. Wrogowie Johna atakują Yellowstone. John zawiera zaskakujący sojusz. Kayce po raz pierwszy odpowiada za żywy inwentarz.
   Yellowstone 2, odc. 4 Yellowstone 2, odc. 4
 • Yellowstone 2, odc. 5

  2019 USA / 43 min. Odcinek: Drażnienie wroga. Jamie próbuje desperacko wrócić do poprzedniego błędu. Kayce znajduje dowody. Monica i Martin biorą udział w tradycyjnych, indiańskich wyścigach konnych.
   Yellowstone 2, odc. 5 Yellowstone 2, odc. 5
 • Yellowstone 2, odc. 6

  2019 USA / 47 min. Odcinek: Inicjacja chłopca. John szykuje się do spółki z parą byłych wrogów. Jamie robi coś drastycznego, żeby chronić ranczo. Jimmy próbuje szczęścia na zawodach w jeździe na byku.
   Yellowstone 2, odc. 6 Yellowstone 2, odc. 6
 • Yellowstone 2, odc. 7

  2019 USA / 46 min. Odcinek: Dzień Wskrzeszenia. Napięcie rośnie, gdy braci Becków wkurza, że Duttonowie nie chcą grać w piłkę. Jamie liczy na świeży start. Tate dostaje pierwszego konia.
   Yellowstone 2, odc. 7 Yellowstone 2, odc. 7
 • Yellowstone 2, odc. 8

  2019 USA / 45 min. Odcinek. Za nami tylko szarość. John i Rip szukają zemsty. Monica rozważa skutki swojej sytuacji życiowej. Jimmy spłaca stare długi.
   Yellowstone 2, odc. 8 Yellowstone 2, odc. 8
 • Yellowstone 2, odc. 9

  2019 USA / 41 min. Odcinek: Wrogowie do poniedziałku. Duttonowie przygotowują się do ostatecznej walki z Beckami i przekonują się, że ta waśń może mieć przerażające konsekwencje. Beth pomaga Monica wyplątać się z niekomfortowej sytuacji.
   Yellowstone 2, odc. 9 Yellowstone 2, odc. 9
 • Aeon Flux

  2005 USA / 93 min. Charlize Theron gra tajną agentkę walczącą z totalitarną władzą jedynego miasta na Ziemi w dwudziestym piątym wieku. Aeon jest ostatnią nadzieją rebeliantów na obalenie przytłaczająco jałowego, 'idealnego' społeczeństwa. …
  Aeon Flux Aeon Flux
 • Czy leci z nami pilot?

  1980 USA / 84 min. Postacie i zdarzenia z tego filmu są fikcyjne - na szczęście! Kultowa komedia 'Czy leci z nami pilot?' z Robertem Haysem w roli byłego pilota, który zmuszony jest znów zasiąść za sterami samolotu, gdy załoga zapada na zatrucie pokarmow…
  Czy leci z nami pilot? Czy leci z nami pilot?
 • Dyktator

  2012 USA / 83 min. Utknąwszy w Nowym Jorku, pozbawiony władzy Aladeen, najgorszy dyktator świata, musi zmierzyć się ze swoim najgorszym koszmarem, któremu na imię... amerykański sen.
  Dyktator Dyktator
 • Dziewczyna moich koszmarów

  2007 USA / 110 min. Przekonany, że w końcu spotkał właściwą dziewczynę, Eddie zbyt szybko podejmuje decyzję o ślubie. Podczas miesiąca miodowego odkrywa, jak koszmarną towarzyszką jest panna młoda, i spotyka dziewczynę swoich marzeń. Czyżby za późno? …
  Dziewczyna moich koszmarów Dziewczyna moich koszmarów
 • Długi, wrześniowy weekend

  2013 USA / 111 min. W filmie nominowanego do Oscara Jasona Reitmana ('W chmurach', 'Juno') Kate Winslet i Josh Brolin wcielają się w parę nieznajomych, którzy spotkali się w niewiarygodnych okolicznościach.
  Długi, wrześniowy weekend Długi, wrześniowy weekend
 • Eagle Eye

  2008 USA / 118 min. Shia LaBeouf i Michelle Monaghan w rolach nieznajomych wrobionych w skrzętnie zaplanowany zamach terrorystyczny.
  Eagle Eye Eagle Eye
 • Eurotrip

  2004 USA / 92 min. Próbując przygotować się do egzaminu z niemieckiego, Scott poznaje w sieci Mieke, studentkę z Niemiec. Kiedy na jaw wychodzi, że Mieke jest biuściastą blondynką, postanawia ją odwiedzić.
  Eurotrip Eurotrip
 • Forrest Gump

  1994 USA / 142 min. Poznasz głupiego po czynach jego - mawia Forrest Gump, dyskutując na temat inteligencji w oczekiwaniu na autobus.
  Forrest Gump Forrest Gump
 • Gliniarz z Beverly Hills II

  1987 USA / 98 min. Axel Foley powraca, gdzie go nie chcą! Tym razem, pod mocną przykrywką, trafia do północnej Kalifornii, gdzie uwalnia swój rewolwerowy potencjał przeciwko gangowi międzynarodowych przemytników.
  Gliniarz z Beverly Hills II Gliniarz z Beverly Hills II
 • Hotel dla psów

  2009 USA / 100 min. 16-letnia Andi i jej młodszy brat Bruce trafiają do rodziny zastępczej, która nie toleruje zwierząt. Zakaz jest o tyle kłopotliwy, że będą musieli znaleźć nowy dom swojemu psu, Fridayowi.
  Hotel dla psów Hotel dla psów
 • Jackass 2

  2006 USA / 92 min. Johnny Knoxville i jego kompania oszołomów nadchodzą z następną porcją porąbanych przygód, skandalicznych wybryków i czystego szaleństwa.
  Jackass 2 Jackass 2
 • Jak stracić chłopaka w 10 dni

  2003 USA / 116 min. W tej walce bronią jest wola! Andie (Kate Hudson) musi udowodnić, że w ciągu 10 dni zdoła pozbyć się chłopaka, natomiast Ben (Matthew McConaughey) w tym samym czasie chce zdobyć serce dziewczyny.
  Jak stracić chłopaka w 10 dni Jak stracić chłopaka w 10 dni
 • Kwaśna pomarańcza

  2002 USA / 82 min. Maturzysta stara się o miejsce na Uniwersytecie Stanforda, lecz z przez nieuwagę doradcy jego marzenie przeradza się w mrzonkę.
  Kwaśna pomarańcza Kwaśna pomarańcza
 • Legenda telewizji 2: Kontynuacja

  2013 USA / 119 min. To już jest koniec czekania! Ron Burgundy wrócił! Po stracie pracy Ron ponownie zbiera zespół i staje do walki z nowym przeciwnikiem w komedii, którą krytycy nazywają 'jednym z najzabawniejszych filmów roku!'.
  Legenda telewizji 2: Kontynuacja Legenda telewizji 2: Kontynuacja
 • Lot

  2012 USA / 138 min. Po awarii w powietrzu pilot linii lotniczych Whip Whitaker (Denzel Washington) dokonuje cudu, sprowadzając samolot na ziemię. Zostaje okrzyknięty bohaterem... i wtedy pojawiają się pytania o to, kto naprawdę zawinił.
  Lot Lot
 • Mama i ja

  2012 USA / 95 min. Wynalazca i jego matka wyruszają w podróż, żeby sprzedać ostatni wynalazek.
  Mama i ja Mama i ja
 • Mission: Impossible

  1996 USA / 110 min. Amerykański agent zostaje fałszywie oskarżony o nielojalność. Musi udowodnić swoją niewinność odnajdując prawdziwego szpiega. Nie może jednak liczyć na pomoc swojej organizacji.
  Mission: Impossible Mission: Impossible
 • Mission: Impossible - Ghost Protocol

  2011 USA / 132 min. Bez planu. Bez wsparcia. Bez wyboru. Agent Ethan Hunt i jego elitarny zespół schodzi do podziemia po ataku na Kreml, o który IMF zostaje oskarżone o terroryzm. Teraz, by ocalić świat, muszą wykorzystać wszystkie nowinki techniczne. …
  Mission: Impossible - Ghost Protocol Mission: Impossible - Ghost Protocol
 • Mission: Impossible II

  2000 USA / 123 min. Tom Cruise powraca jako Ethan Hunt w drugim filmie z serii 'Mission: Impossible'.
  Mission: Impossible II Mission: Impossible II
 • Mission: Impossible III

  2006 USA / 126 min. Wciągnięty w akcję przez swoich przełożonych (Laurence Fishburne i Billy Crudup), Ethan musi się zmierzyć z najgroźniejszym przeciwnikiem - sadystycznym handlarzem broni Owenem Davianem (w tej roli zdobywca Oscara Phillip Seymour Hoffm…
  Mission: Impossible III Mission: Impossible III
 • Naga broń 2 1/2 Kto obroni prezydenta?

  1991 USA / 85 min. Kolejne nieszczęśliwe wypadki porucznika Franka Drebina to temat trzeciej części serii 'Naga broń'. Drebin, szczęśliwie emerytowany pan domu, powraca do akcji, gdy organizacja terrorystyczna zagraża bezpieczeństwu Los Angeles. …
  Naga broń 2 1/2 Kto obroni prezydenta? Naga broń 2 1/2 Kto obroni prezydenta?
 • Naga broń 33 1/3 Ostateczna zniewaga

  1994 USA / 83 min. Kolejne nieszczęśliwe wypadki porucznika Franka Drebina to temat trzeciej części serii 'Naga broń'. Drebin, szczęśliwie emerytowany pan domu, powraca do akcji, gdy organizacja terrorystyczna zagraża bezpieczeństwu Los Angeles. …
  Naga broń 33 1/3 Ostateczna zniewaga Naga broń 33 1/3 Ostateczna zniewaga
 • Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego

  1988 USA / 85 min. Nieustraszony porucznik policji Los Angeles zrobi wszystko, by udaremnić spisek przeciwko życiu królowej Anglii, bez względu na to, komu będzie musiał podłożyć nogę... nawet sobie!
  Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego
 • Następne 48 godzin

  1990 USA / 91 min. Czasy mogą się zmieniać, ale nie ci goście! Eddie Murphy (Doktor Doolittle) i Nick Nolte (Hotel Rwanda, Przylądek strachu) powracają na ulice w przebojowym sequelu.
  Następne 48 godzin Następne 48 godzin
 • Nawiedzony

  1999 USA / 113 min. Eleanor, Theo i Luke decydują się wziąć udział w badaniu na temat snu w ogromnej starej rezydencji. Kiedy doktor Marrow opowiada im o upiornej przeszłości domu, prawdziwy koszmar już czai się za rogiem.
  Nawiedzony Nawiedzony
 • Nostalgia anioła

  2009 USA / 135 min. 14-letnia Susie Salmon zostaje brutalnie pozbawiona życia. Zawieszona w pięknej krainie między Ziemią a zaświatami musi pomóc ojcu odnaleźć mordercę i ochronić rodzinę.
  Nostalgia anioła Nostalgia anioła
 • Paranormal Activity 2

  2010 USA / 91 min. Młoda para przedstawicieli klasy średniej wprowadza się do pozornie typowego szeregowca. Wkrótce wyczuwają w domu obecność demonicznych istot, najaktywniejszych w środku nocy.
  Paranormal Activity 2 Paranormal Activity 2
 • Paranormal Activity 4

  2012 USA / 88 min. Minęło pięć lat od zniknięcia Katie i Huntera. Mieszkająca na przedmieściach rodzina doświadcza dziwnych wydarzeń, gdy do pobliskiego domu wprowadzają się nowi sąsiedzi: kobieta i tajemnicze dziecko.
  Paranormal Activity 4 Paranormal Activity 4
 • Projekt: Monster

  2008 POL / 85 min. Nowy Jork zostaje zaatakowany przez ogromnych rozmiarów monstrum. Grupa młodych ludzi próbuje wydostać się z pogrążonego w chaosie miasta.
  Projekt: Monster Projekt: Monster
 • Przodem do tyłu

  1997 USA / 90 min. O Howardzie Brackettcie, nauczycielu z Greenleaf, będą mówić na mieście i świecie. Przyczynek stanowi oscarowe przemówienie jego dawnego ucznia, docenionego za rolę homoseksualisty, w którym obwieszcza, że Howard jest gejem.
  Przodem do tyłu Przodem do tyłu
 • Stary, kocham cię

  2009 USA / 105 min. Paul Rudd zaręcza się z dziewczyną marzeń, jednak nie ma kogo poprosić na świadka. Zmienia się to, gdy poznaje kumpla doskonałego, Jasona Segala. Ich braterskie perypetie wyniosą kino komediowe na wyższy poziom.
  Stary, kocham cię Stary, kocham cię
 • Szeregowiec Ryan

  1998 USA / 169 min. Francja, rok 1944, krótko po inwazji w Normandii. Film opowiada o oddziale żołnierzy Armii Stanów Zjednoczonych, realizujących trudne zadanie za liniami wroga. Ryzykują życie, by uratować jednego człowieka: spadochroniarza Jamesa Ryana…
  Szeregowiec Ryan Szeregowiec Ryan
 • The Mexican

  2001 USA / 117 min. Niezdarny przestępca zostaje postawiony w sytuacji, w której musi ratować skórę swoją i swojej dziewczyny. Komedia z romansem w tle.
  The Mexican The Mexican
 • Transformers 3

  2011 USA / 154 min. Autoboty dowiadują się, że na Księżycu został ukryty cybertroński statek kosmiczny. Muszą dotrzeć do niego przed Deceptikonami, aby poznać tajemnice pojazdu, co może zmienić wynik ostatecznej bitwy Transformerów.
  Transformers 3 Transformers 3
 • Transformers: Wiek zagłady

  2014 USA / 165 min. Minęły trzy lata od bitwy w Chicago. Transformery zaczęły się ukrywać po tym, jak rząd uznał je za groźne. Wynalazca Cade Yeager, jego córka i jej chłopak zostają wciągnięci w konflikt.
  Transformers: Wiek zagłady Transformers: Wiek zagłady
 • Uciekinier

  1987 USA / 101 min. Skazaniec może odzyskać wolność, startując w show, którego tematem jest walka o przetrwanie. Zasady są proste - pokonać wyszkolonych zabójców w zamkniętej części Los Angeles.
  Uciekinier Uciekinier
 • Ukryty wymiar

  1997 GBR / 96 min. Rok 2047. Ekipa ratunkowa odnajduje statek Event Horizon, który zaginął 7 lat wcześniej w okolicach Neptuna.
  Ukryty wymiar Ukryty wymiar
 • W sieci pająka

  2001 USA / 99 min. Po śmierci partnera na akcji detektyw i autor bestsellerów, Alex Cross, próbuje zaznać spokoju na emeryturze. Lecz, w wyniku porwania córki senatora przez genialnego przestępcę, będzie musiał wrócić do służby.
  W sieci pająka W sieci pająka
 • Wojna światów

  2005 USA / 116 min. Ray z dwójką dzieci stara się przeżyć w czasie inwazji kosmitów na Ziemię.
  Wojna światów Wojna światów
 • Wyobraź sobie

  2009 USA / 107 min. Gdy pewien magnat finansowy dostrzega, że jego imperium zaczyna się powoli rozpadać, zwraca się o pomoc do swojej siedmioletniej córki oraz postaci z jej wyimaginowanego świata bajkowych księżniczek.
  Wyobraź sobie Wyobraź sobie
 • Wyspa tajemnic

  2010 USA / 138 min. Dramat rozgrywający się w 1954 r. w Stanach. Szeryf Teddy Daniels bada sprawę zaginięć morderców, którzy uciekli ze szpitala dla obłąkanych. Podejrzewa się, że ukrywają się na tajemniczej wyspie.
  Wyspa tajemnic Wyspa tajemnic
 • Yellowstone, odc. 1

  2018 USA / 92 min. Odcinek: Poranek. Kevin Costner gra Johna Duttona, patriarchę rodziny ranczerów z Montany i właściciela największego rancza w USA. To opowieść o jego walce o ziemię i rodzinę ze współczesnymi siłami, które zagrażają jego stylowi życia.…
  Yellowstone, odc. 1 Yellowstone, odc. 1
 • Yellowstone, odc. 2

  2018 USA / 54 min. Odcinek: Zabić posłańca. Gdy opada kurz po kłótni, Duttonowie mierzą się z potencjalnymi reperkusjami. John prosi o przysługę i odbiera stare długi. Jamie spotyka się z gubernatorem, by ograniczyć straty.
  Yellowstone, odc. 2 Yellowstone, odc. 2
 • Yellowstone, odc. 3

  2018 USA / 48 min. Odcinek: Kiepskie konie. Duttonów czeka bolesna, rodzinna rocznica. Kayce ratuje młodą dziewczynę przed niebezpieczeństwem. Jamie i Beth planują swoje kariery polityczne. Deszczówka zagraża dziedzictwu Duttonów.
  Yellowstone, odc. 3 Yellowstone, odc. 3
 • Yellowstone, odc. 4

  2018 USA / 43 min. Odcinek: Długi, czarny pociąg. Na jaw wychodzi sekret dotyczący Johna. Beth zabiera Jenkinsów na burzliwą noc na mieście. Czas spędzony z Tatem omal nie kończy się tragicznie.
  Yellowstone, odc. 4 Yellowstone, odc. 4
 • Yellowstone, odc. 5

  2018 USA / 52 min. Odcinek: Powrót do domu. Gdy Kayce ma problemy z policją plemienną, Jamie dokonuje prawniczych czarów. Rip rekrutuje nowego kowboja na ranczo, a podłamany Jimmy zaczyna zasługiwać na odrobinę szacunku. John próbuje zatrzymać Kayce'a i …
  Yellowstone, odc. 5 Yellowstone, odc. 5
 • Yellowstone, odc. 6

  2018 USA / 42 min. Odcinek: Wspominki. Nowa spółka zagraża Johnowi i Yellowstone. Jamie rozkręca swoją kampanię polityczną. Rip rozmawia z Kaycem o rozwiązywaniu własnych problemów.
  Yellowstone, odc. 6 Yellowstone, odc. 6
 • Yellowstone, odc. 7

  2018 USA / 49 min. Odcinek: Wśród nas jest potwór. Rip znajduje się w niebezpiecznej sytuacji. W życie zostaje wprowadzony plan przyciśnięcia Johna Duttona i zagrożenia jego stylowi życia. Monica zaczyna trudną rekonwalescencję.
  Yellowstone, odc. 7 Yellowstone, odc. 7
 • Yellowstone, odc. 8

  2018 USA / 41 min. Odcinek: Rozwiązanie. Część 1. Śledztwo szeryfa zwiększa nacisk na Ripa. Jamie podejmuje odważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości i mierzy się z konsekwencjami.
  Yellowstone, odc. 8 Yellowstone, odc. 8
 • Yellowstone, odc. 9

  2018 USA / 46 min. Odcinek: Rozwiązanie. Część 2. Gdy sytuacja się komplikuje, John odkrywa, którzy członkowie rodziny i sojusznicy będą walczyć u jego boku.
  Yellowstone, odc. 9 Yellowstone, odc. 9
 • Złap mnie, jeśli potrafisz

  2002 USA / 141 min. Prawdziwa historia Franka Abagnale'a Jr., który jeszcze przed swoimi 19. urodzinami zdefraudował czeki warte milion dolarów podając się za pilota Pan Am, lekarza i prokuratora.
  Złap mnie, jeśli potrafisz Złap mnie, jeśli potrafisz
 • Złote dziecko

  1986 USA / 94 min. Eddie Murphy jako Wybraniec, który ma ocalić Złotego chłopca, dziecko obdarzone mistycznymi zdolnościami, uprowadzone przez członków sekty. Zanim do niego dotrze, przyjdzie mu walczyć z łotrami i unikać pułapek.
  Złote dziecko Złote dziecko
 • Święty

  1997 USA / 116 min. Simon Templar nie ma prawdziwego domu, rodziny, nawet jego nazwisko nie jest prawdziwe. Jest jednym z najlepszych złodziei na świecie. Teraz ma wykraść ściśle tajną formułę od doktor Emmy Russell.
  Święty Święty
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie