• Czterej bracia

  2005 USA / 104 min. Adoptowani przed laty mężczyźni spotykają się na pogrzebie przybranej matki Evelyn, chcąc poznać przyczyny jej śmierci.
  Czterej bracia Czterej bracia
 • Gwiezdny pył

  2007 GBR / 122 min. Tristan obiecuje dziewczynie, że zdobędzie dla niej spadającą gwiazdę. Ta okazuje się przepiękną niebiańską istotą. Tristan musi ją chronić przed starą wiedźmą Lamią, która chce ukraść młodość i urodę Yvaine.
  Gwiezdny pył Gwiezdny pył
 • Incydent

  1997 USA / 89 min. Jeff Taylor (Kurt Russell) i jego żona Amy (Kathleen Quinlan) jadą rozpocząć nowe życie w Kalifornii, gdy ich samochód psuje się na odległej autostradzie.
  Incydent Incydent
 • Jack Reacher Jednym Strzałem

  2012 USA / 130 min. Były śledczy wojskowy Jack Reacher, bohater serii powieści Lee Childa, wkroczył na duży ekran w wybuchowym thrillerze. Gdy popełniona zostaje ogromna zbrodnia, wszystkie dowody prowadzą do aresztowanego mężczyzny, który w swojej obroni…
  Jack Reacher Jednym Strzałem Jack Reacher Jednym Strzałem
 • Kroniki Spiderwick

  2008 USA / 92 min. Gdy rodzina Grace'ów wprowadza się do starego domu na prowincji, natychmiast zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Trójka rodzeństwa postanawia wyjaśnić wszystkie tajemnicze wypadki i podejrzane zniknięcia.
  Kroniki Spiderwick Kroniki Spiderwick
 • Nieoczekiwana zmiana miejsc

  1983 USA / 116 min. Eddie Murphy występuje w roli drobnego oszusta, który ma szansę zamienić się miejscami z maklerem (Dan Aykroyd). Zaskakująca przygoda okazuje się okrutnym żartem dwóch znudzonych bogatych braci.
  Nieoczekiwana zmiana miejsc Nieoczekiwana zmiana miejsc
 • Nowi miastowi

  1999 USA / 90 min. W remake'u komedii Neila Simona poznajemy parę w podróży do Nowego Jorku, gdzie na mężczyznę czeka rozmowa o pracę.
  Nowi miastowi Nowi miastowi
 • Piątek, trzynastego

  2009 USA / 97 min. Remake klasyka z roku 1980. Kilkoro znajomych jedzie nad jezioro Crystal, nie przeczuwając, co ich czeka.
  Piątek, trzynastego Piątek, trzynastego
 • Przetrwać Święta

  2004 USA / 87 min. Drew Latham nie chce spędzać kolejnego samotnego Bożego Narodzenia w pustym mieszkaniu. Wybiera się do domu, w którym mieszkał jako dziecko. Jednak jego bliskich już tam od dawna nie ma, Jak sobie z tym poradzi?
  Przetrwać Święta Przetrwać Święta
 • Samoloty, pociągi i samochody

  1987 USA / 93 min. Neal Page, sztywniak z agencji reklamowej, próbuje dostać się do domu na Święto Dziękczynienia. Gdy jego lot zostaje przekierowany do Wichity, musi niechętnie sprzymierzyć się z dziwnym sprzedawcą, Delem Griffithem.
  Samoloty, pociągi i samochody Samoloty, pociągi i samochody
 • Smoking

  2002 USA / 94 min. Jimmy Tong, poczciwy i niezdarny taksówkarz z Nowego Jorku, otrzymuje otrzymuje ambitne zadanie: ma wozić multimilionera Clarka Devlina jako osobisty kierowca limuzyny. Jednak pracodawca okazuje się szpiegiem i tajnym agentem.
  Smoking Smoking
 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  2015 USA / 92 min. SpongeBob wyrusza na poszukiwanie skradzionego przepisu. Przenosi się do naszego wymiaru, naszego świata, w którym walczy z piratem.
  SpongeBob: Na suchym lądzie SpongeBob: Na suchym lądzie
 • Strzelec

  2007 USA / 121 min. Snajper żyjący na wygnaniu próbuje zapobiec zamachowi na życie prezydenta. Oszukany i wrobiony, ucieka, by znaleźć prawdziwego zabójcę i odsłonić kulisy spisku.
  Strzelec Strzelec
 • Sztanga i cash

  2013 USA / 124 min. Trzech kulturystów z Florydy wplątuje się w plan porwania i wymuszenia, który nie sprawdza się najlepiej.
  Sztanga i cash Sztanga i cash
 • To nie jest kraj dla starych ludzi

  2007 USA / 116 min. Przemoc i chaos, oto, co się dzieje, gdy myśliwy znajdzie w okolicach Rio Grande kilka zwłok, zapas heroiny i ponad 2 miliony dolarów w gotówce.
  To nie jest kraj dla starych ludzi To nie jest kraj dla starych ludzi
 • Wredne dziewczyny

  2004 USA / 92 min. Cady mieszkała w Afryce, ale nie ma pojęcia jak 'dziko' może być w cywilizowanym świecie, dopóki nie natknie się na wredną 'Królową Pszczół', którą w tej szkole jest wyrachowana Regina George.
  Wredne dziewczyny Wredne dziewczyny
 • Wygraj randkę

  2004 USA / 92 min. Tad Hamilton jest największą gwiazdą filmową w Hollywood i marzeniem każdej dziewczyny. Marzenie jednej dziewczyny się spełnia, gdy Rosalee wygrywa randkę z Tadem.
  Wygraj randkę Wygraj randkę
 • Zmiana pasa

  2002 USA / 94 min. Spóźniony na rozprawę pan mecenas wślizguje się w wolne miejsca na autostradzie. Na innym pasie jedzie ojciec, który pędzi do sądu na sprawę dotyczącą opieki nad dziećmi. Niegroźny wypadek przemieni obcych sobie mężczyzn w bestie.…
  Zmiana pasa Zmiana pasa
 • Żony ze Stepford

  2004 USA / 88 min. Joanna Eberhard przeżywa załamanie nerwowe po porażce na gruncie zawodowym. Chcąc zacząć wszystko od nowa, wyprowadza się z mężem i dziećmi do miasteczka, którego mieszkańcy skrywają tajemnicę.
  Żony ze Stepford Żony ze Stepford
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie