• Aeon Flux

  2005 USA / 93 min. Charlize Theron gra tajną agentkę walczącą z totalitarną władzą jedynego miasta na Ziemi w dwudziestym piątym wieku. Aeon jest ostatnią nadzieją rebeliantów na obalenie przytłaczająco jałowego, 'idealnego' społeczeństwa. …
  Aeon Flux Aeon Flux
 • Czy leci z nami pilot?

  1980 USA / 84 min. Postacie i zdarzenia z tego filmu są fikcyjne - na szczęście! Kultowa komedia 'Czy leci z nami pilot?' z Robertem Haysem w roli byłego pilota, który zmuszony jest znów zasiąść za sterami samolotu, gdy załoga zapada na zatrucie pokarmow…
  Czy leci z nami pilot? Czy leci z nami pilot?
 • Dyktator

  2012 USA / 83 min. Utknąwszy w Nowym Jorku, pozbawiony władzy Aladeen, najgorszy dyktator świata, musi zmierzyć się ze swoim najgorszym koszmarem, któremu na imię... amerykański sen.
  Dyktator Dyktator
 • Dziewczyna moich koszmarów

  2007 USA / 110 min. Przekonany, że w końcu spotkał właściwą dziewczynę, Eddie zbyt szybko podejmuje decyzję o ślubie. Podczas miesiąca miodowego odkrywa, jak koszmarną towarzyszką jest panna młoda, i spotyka dziewczynę swoich marzeń. Czyżby za późno? …
  Dziewczyna moich koszmarów Dziewczyna moich koszmarów
 • Długi, wrześniowy weekend

  2013 USA / 111 min. W filmie nominowanego do Oscara Jasona Reitmana ('W chmurach', 'Juno') Kate Winslet i Josh Brolin wcielają się w parę nieznajomych, którzy spotkali się w niewiarygodnych okolicznościach.
  Długi, wrześniowy weekend Długi, wrześniowy weekend
 • Eagle Eye

  2008 USA / 118 min. Shia LaBeouf i Michelle Monaghan w rolach nieznajomych wrobionych w skrzętnie zaplanowany zamach terrorystyczny.
  Eagle Eye Eagle Eye
 • Eurotrip

  2004 USA / 92 min. Próbując przygotować się do egzaminu z niemieckiego, Scott poznaje w sieci Mieke, studentkę z Niemiec. Kiedy na jaw wychodzi, że Mieke jest biuściastą blondynką, postanawia ją odwiedzić.
  Eurotrip Eurotrip
 • Forrest Gump

  1994 USA / 142 min. Poznasz głupiego po czynach jego - mawia Forrest Gump, dyskutując na temat inteligencji w oczekiwaniu na autobus.
  Forrest Gump Forrest Gump
 • Gliniarz z Beverly Hills II

  1987 USA / 98 min. Axel Foley powraca, gdzie go nie chcą! Tym razem, pod mocną przykrywką, trafia do północnej Kalifornii, gdzie uwalnia swój rewolwerowy potencjał przeciwko gangowi międzynarodowych przemytników.
  Gliniarz z Beverly Hills II Gliniarz z Beverly Hills II
 • Hotel dla psów

  2009 USA / 100 min. 16-letnia Andi i jej młodszy brat Bruce trafiają do rodziny zastępczej, która nie toleruje zwierząt. Zakaz jest o tyle kłopotliwy, że będą musieli znaleźć nowy dom swojemu psu, Fridayowi.
  Hotel dla psów Hotel dla psów
 • Hugo

  2011 USA / 120 min. Rok 1930, Paryż. Mieszkający na dworcu Hugo zostaje wplątany w tajemnicę zmarłego ojca i związany z nią wynalazek.
  Hugo Hugo
 • Jackass 2

  2006 USA / 92 min. Johnny Knoxville i jego kompania oszołomów nadchodzą z następną porcją porąbanych przygód, skandalicznych wybryków i czystego szaleństwa.
  Jackass 2 Jackass 2
 • Jak stracić chłopaka w 10 dni

  2003 USA / 116 min. W tej walce bronią jest wola! Andie (Kate Hudson) musi udowodnić, że w ciągu 10 dni zdoła pozbyć się chłopaka, natomiast Ben (Matthew McConaughey) w tym samym czasie chce zdobyć serce dziewczyny.
  Jak stracić chłopaka w 10 dni Jak stracić chłopaka w 10 dni
 • Jak w niebie

  2005 USA / 90 min. David wynajmuje mieszkanie i chce mieć święty spokój. Pojawia się duch Elizabeth i twierdzi, że mieszkanie należy do niej. Zgadza się pomóc jej ustalić, kim była. I zaczynają się w sobie zakochiwać.
  Jak w niebie Jak w niebie
 • Kandydat

  2004 USA / 124 min. Gdy cały naród z zapartym tchem śledzi kampanię prezydencką, pewien żołnierz próbuje ujawnić spisek, który zagraża istnieniu demokracji.
  Kandydat Kandydat
 • Kwaśna pomarańcza

  2002 USA / 82 min. Maturzysta stara się o miejsce na Uniwersytecie Stanforda, lecz z przez nieuwagę doradcy jego marzenie przeradza się w mrzonkę.
  Kwaśna pomarańcza Kwaśna pomarańcza
 • Legenda telewizji 2: Kontynuacja

  2013 USA / 119 min. To już jest koniec czekania! Ron Burgundy wrócił! Po stracie pracy Ron ponownie zbiera zespół i staje do walki z nowym przeciwnikiem w komedii, którą krytycy nazywają 'jednym z najzabawniejszych filmów roku!'.
  Legenda telewizji 2: Kontynuacja Legenda telewizji 2: Kontynuacja
 • Lot

  2012 USA / 138 min. Po awarii w powietrzu pilot linii lotniczych Whip Whitaker (Denzel Washington) dokonuje cudu, sprowadzając samolot na ziemię. Zostaje okrzyknięty bohaterem... i wtedy pojawiają się pytania o to, kto naprawdę zawinił.
  Lot Lot
 • Mama i ja

  2012 USA / 95 min. Wynalazca i jego matka wyruszają w podróż, żeby sprzedać ostatni wynalazek.
  Mama i ja Mama i ja
 • Maratończyk

  1976 USA / 120 min. Doc Levy jest tajnym amerykańskim agentem, który załatwia problemy między rządem USA a zbiegłym, nazistowskim zbrodniarzem wojennym Szellem.
  Maratończyk Maratończyk
 • Mission: Impossible

  1996 USA / 110 min. Amerykański agent zostaje fałszywie oskarżony o nielojalność. Musi udowodnić swoją niewinność odnajdując prawdziwego szpiega. Nie może jednak liczyć na pomoc swojej organizacji.
  Mission: Impossible Mission: Impossible
 • Mission: Impossible - Ghost Protocol

  2011 USA / 132 min. Bez planu. Bez wsparcia. Bez wyboru. Agent Ethan Hunt i jego elitarny zespół schodzi do podziemia po ataku na Kreml, o który IMF zostaje oskarżone o terroryzm. Teraz, by ocalić świat, muszą wykorzystać wszystkie nowinki techniczne. …
  Mission: Impossible - Ghost Protocol Mission: Impossible - Ghost Protocol
 • Mission: Impossible II

  2000 USA / 123 min. Tom Cruise powraca jako Ethan Hunt w drugim filmie z serii 'Mission: Impossible'.
  Mission: Impossible II Mission: Impossible II
 • Mission: Impossible III

  2006 USA / 126 min. Wciągnięty w akcję przez swoich przełożonych (Laurence Fishburne i Billy Crudup), Ethan musi się zmierzyć z najgroźniejszym przeciwnikiem - sadystycznym handlarzem broni Owenem Davianem (w tej roli zdobywca Oscara Phillip Seymour Hoffm…
  Mission: Impossible III Mission: Impossible III
 • Monachium

  2005 USA / 156 min. W czasie olimpiady w 1972 roku, jedenastu izraelskich sportowców zostaje wziętych do niewoli i zamordowanych przez palestyńskie ugrupowanie terrorystyczne zwane Czarny Wrzesień.
  Monachium Monachium
 • Naga broń 2 1/2 Kto obroni prezydenta?

  1991 USA / 85 min. Kolejne nieszczęśliwe wypadki porucznika Franka Drebina to temat trzeciej części serii 'Naga broń'. Drebin, szczęśliwie emerytowany pan domu, powraca do akcji, gdy organizacja terrorystyczna zagraża bezpieczeństwu Los Angeles. …
  Naga broń 2 1/2 Kto obroni prezydenta? Naga broń 2 1/2 Kto obroni prezydenta?
 • Naga broń 33 1/3 Ostateczna zniewaga

  1994 USA / 83 min. Kolejne nieszczęśliwe wypadki porucznika Franka Drebina to temat trzeciej części serii 'Naga broń'. Drebin, szczęśliwie emerytowany pan domu, powraca do akcji, gdy organizacja terrorystyczna zagraża bezpieczeństwu Los Angeles. …
  Naga broń 33 1/3 Ostateczna zniewaga Naga broń 33 1/3 Ostateczna zniewaga
 • Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego

  1988 USA / 85 min. Nieustraszony porucznik policji Los Angeles zrobi wszystko, by udaremnić spisek przeciwko życiu królowej Anglii, bez względu na to, komu będzie musiał podłożyć nogę... nawet sobie!
  Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego
 • Następne 48 godzin

  1990 USA / 91 min. Czasy mogą się zmieniać, ale nie ci goście! Eddie Murphy (Doktor Doolittle) i Nick Nolte (Hotel Rwanda, Przylądek strachu) powracają na ulice w przebojowym sequelu.
  Następne 48 godzin Następne 48 godzin
 • Nawiedzony

  1999 USA / 113 min. Eleanor, Theo i Luke decydują się wziąć udział w badaniu na temat snu w ogromnej starej rezydencji. Kiedy doktor Marrow opowiada im o upiornej przeszłości domu, prawdziwy koszmar już czai się za rogiem.
  Nawiedzony Nawiedzony
 • Norbit

  2007 USA / 97 min. Eddie Murphy gra dobrze wychowanego Norbita, który dostaje drugą szansę na miłość z ukochaną z dzieciństwa, Kate. Ale jest jeden, wielki problem: zazdrosna, wredna Rasputia. Czy Norbit zdobędzie serce Kate?
  Norbit Norbit
 • Nostalgia anioła

  2009 USA / 135 min. 14-letnia Susie Salmon zostaje brutalnie pozbawiona życia. Zawieszona w pięknej krainie między Ziemią a zaświatami musi pomóc ojcu odnaleźć mordercę i ochronić rodzinę.
  Nostalgia anioła Nostalgia anioła
 • Ostatnie wakacje

  2006 USA / 106 min. Baw się masz niewiele czasu! Taką radę dostaje od lekarza cicha i wstydliwa ekspedientka Georgia, której został niespełna miesiąc życia.
  Ostatnie wakacje Ostatnie wakacje
 • Paranormal Activity 2

  2010 USA / 91 min. Młoda para przedstawicieli klasy średniej wprowadza się do pozornie typowego szeregowca. Wkrótce wyczuwają w domu obecność demonicznych istot, najaktywniejszych w środku nocy.
  Paranormal Activity 2 Paranormal Activity 2
 • Paranormal Activity 4

  2012 USA / 88 min. Minęło pięć lat od zniknięcia Katie i Huntera. Mieszkająca na przedmieściach rodzina doświadcza dziwnych wydarzeń, gdy do pobliskiego domu wprowadzają się nowi sąsiedzi: kobieta i tajemnicze dziecko.
  Paranormal Activity 4 Paranormal Activity 4
 • Polowanie na mysz

  1997 USA / 93 min. Dwóch braci (Nathan Lane i Lee Evans) dziedziczy fabrykę i rozpadający się dom po śmierci ojca (William Hickey). Po przeprowadzce dowiadują się, że dom ma wartość historyczną i mogą dostać za niego miliony, ale muszą pozbyć się myszy. …
  Polowanie na mysz Polowanie na mysz
 • Projekt: Monster

  2008 POL / 85 min. Nowy Jork zostaje zaatakowany przez ogromnych rozmiarów monstrum. Grupa młodych ludzi próbuje wydostać się z pogrążonego w chaosie miasta.
  Projekt: Monster Projekt: Monster
 • Szeregowiec Ryan

  1998 USA / 169 min. Francja, rok 1944, krótko po inwazji w Normandii. Film opowiada o oddziale żołnierzy Armii Stanów Zjednoczonych, realizujących trudne zadanie za liniami wroga. Ryzykują życie, by uratować jednego człowieka: spadochroniarza Jamesa Ryana…
  Szeregowiec Ryan Szeregowiec Ryan
 • The Mexican

  2001 USA / 117 min. Niezdarny przestępca zostaje postawiony w sytuacji, w której musi ratować skórę swoją i swojej dziewczyny. Komedia z romansem w tle.
  The Mexican The Mexican
 • The Peacemaker

  1997 USA / 118 min. W byłym Związku Radzieckim rozbija się pociąg wiozący głowice atomowe. Specjalistka od energii nuklearnej, doktor Julia Kelly, odkrywa, że wypadek jest częścią diabolicznego spisku, mającego na celu ukrycie kradzieży broni. …
  The Peacemaker The Peacemaker
 • Transformers 3

  2011 USA / 154 min. Autoboty dowiadują się, że na Księżycu został ukryty cybertroński statek kosmiczny. Muszą dotrzeć do niego przed Deceptikonami, aby poznać tajemnice pojazdu, co może zmienić wynik ostatecznej bitwy Transformerów.
  Transformers 3 Transformers 3
 • Transformers: Wiek zagłady

  2014 USA / 165 min. Minęły trzy lata od bitwy w Chicago. Transformery zaczęły się ukrywać po tym, jak rząd uznał je za groźne. Wynalazca Cade Yeager, jego córka i jej chłopak zostają wciągnięci w konflikt.
  Transformers: Wiek zagłady Transformers: Wiek zagłady
 • Uciekinier

  1987 USA / 101 min. Skazaniec może odzyskać wolność, startując w show, którego tematem jest walka o przetrwanie. Zasady są proste - pokonać wyszkolonych zabójców w zamkniętej części Los Angeles.
  Uciekinier Uciekinier
 • W chmurach

  POL / 104 min. Ryan Bingham żyje na bogato. Lata po całym świecie w klasie biznes. Zmienia to przypadkowe spotkanie z Alex, współpasażerką, dzięki której uświadamia sobie, że w życiu nie chodzi o podróż, ale to, co się podczas niej przydarza. …
  W chmurach W chmurach
 • W sieci pająka

  2001 USA / 99 min. Po śmierci partnera na akcji detektyw i autor bestsellerów, Alex Cross, próbuje zaznać spokoju na emeryturze. Lecz, w wyniku porwania córki senatora przez genialnego przestępcę, będzie musiał wrócić do służby.
  W sieci pająka W sieci pająka
 • Wojna światów

  2005 USA / 116 min. Ray z dwójką dzieci stara się przeżyć w czasie inwazji kosmitów na Ziemię.
  Wojna światów Wojna światów
 • World Trade Center

  2006 USA / 123 min. Po katastrofie World Trade Center tylko nadzieja wciąż jest żywa. Prawdziwa historia Johna McLoughlina i Williama J. Jimeno, dwóch ostatnich ocalonych, których wydobyto z ruin Ground Zero, i ratowników, którzy się nie poddali.
  World Trade Center World Trade Center
 • Wyspa tajemnic

  2010 USA / 138 min. Dramat rozgrywający się w 1954 r. w Stanach. Szeryf Teddy Daniels bada sprawę zaginięć morderców, którzy uciekli ze szpitala dla obłąkanych. Podejrzewa się, że ukrywają się na tajemniczej wyspie.
  Wyspa tajemnic Wyspa tajemnic
 • Złap mnie, jeśli potrafisz

  2002 USA / 141 min. Prawdziwa historia Franka Abagnale'a Jr., który jeszcze przed swoimi 19. urodzinami zdefraudował czeki warte milion dolarów podając się za pilota Pan Am, lekarza i prokuratora.
  Złap mnie, jeśli potrafisz Złap mnie, jeśli potrafisz
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie