• Czterej bracia

  2005 USA / 104 min. Adoptowani przed laty mężczyźni spotykają się na pogrzebie przybranej matki Evelyn, chcąc poznać przyczyny jej śmierci.
  Czterej bracia Czterej bracia
 • Czy leci z nami pilot?

  1980 USA / 84 min. Postacie i zdarzenia z tego filmu są fikcyjne - na szczęście! Kultowa komedia 'Czy leci z nami pilot?' z Robertem Haysem w roli byłego pilota, który zmuszony jest znów zasiąść za sterami samolotu, gdy załoga zapada na zatrucie pokarmow…
  Czy leci z nami pilot? Czy leci z nami pilot?
 • Dreamgirls

  2006 USA / 130 min. Oparty na musicalu z Broadwayu film opowiada o trio czarnych wokalistek, które w początkach latach 60. dzięki swoim piosenkom wspinają się na szczyty list przebojów.
  Dreamgirls Dreamgirls
 • Droga do szczęścia

  2008 USA / 119 min. Młoda para żyjąca na przedmieściach Connecticut w połowie lat 50. zmaga się z osobistymi problemami, próbując równoczesnie wychować dwójkę dzieci. Film oparty na powieści Richarda Yatesa.
  Droga do szczęścia Droga do szczęścia
 • Gliniarz z Beverly Hills II

  1987 USA / 98 min. Axel Foley powraca, gdzie go nie chcą! Tym razem, pod mocną przykrywką, trafia do północnej Kalifornii, gdzie uwalnia swój rewolwerowy potencjał przeciwko gangowi międzynarodowych przemytników.
  Gliniarz z Beverly Hills II Gliniarz z Beverly Hills II
 • Gwiezdny pył

  2007 GBR / 122 min. Tristan obiecuje dziewczynie, że zdobędzie dla niej spadającą gwiazdę. Ta okazuje się przepiękną niebiańską istotą. Tristan musi ją chronić przed starą wiedźmą Lamią, która chce ukraść młodość i urodę Yvaine.
  Gwiezdny pył Gwiezdny pył
 • Incydent

  1997 USA / 89 min. Jeff Taylor (Kurt Russell) i jego żona Amy (Kathleen Quinlan) jadą rozpocząć nowe życie w Kalifornii, gdy ich samochód psuje się na odległej autostradzie.
  Incydent Incydent
 • Jack Reacher Jednym Strzałem

  2012 USA / 130 min. Były śledczy wojskowy Jack Reacher, bohater serii powieści Lee Childa, wkroczył na duży ekran w wybuchowym thrillerze. Gdy popełniona zostaje ogromna zbrodnia, wszystkie dowody prowadzą do aresztowanego mężczyzny, który w swojej obroni…
  Jack Reacher Jednym Strzałem Jack Reacher Jednym Strzałem
 • Jackass 3

  2010 USA / 95 min. Jackass to program, który nie pozostaje obojętnym- u niektórych wywołuje salwy śmiechu, u innych zdecydowany niesmak. Gospodarzem zwariowanej serii, bazującej na popularności programów z cyklu reality show jest Johnny Knoxville. …
  Jackass 3 Jackass 3
 • Jackass: Bezwstydny dziadek

  2013 USA / 92 min. Irving Zisman, lat 86, podróżuje po Ameryce z najbardziej nieprawdopodobnym towarzyszem: ośmioletnim wnukiem Billym. zobaczcie wszystkie tajemnice ich szalonej wyprawy dzięki ukrytej kamerze!
  Jackass: Bezwstydny dziadek Jackass: Bezwstydny dziadek
 • Kroniki Spiderwick

  2008 USA / 92 min. Gdy rodzina Grace'ów wprowadza się do starego domu na prowincji, natychmiast zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Trójka rodzeństwa postanawia wyjaśnić wszystkie tajemnicze wypadki i podejrzane zniknięcia.
  Kroniki Spiderwick Kroniki Spiderwick
 • Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

  2003 USA / 117 min. Podróżniczka Lara Croft wyrusza na poszukiwanie mitycznej Puszki Pandory. By odnaleźć ją przed złym naukowcem, zatrudnia do pomocy byłego żołnierza piechoty morskiej.
  Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia
 • Lara Croft: Tomb Raider

  2001 USA / 100 min. Lara Croft (Angelina Jolie), najsłynniejsza bohaterka gier wideo, bada ruiny zaginionych imperiów, zdobywając bezcenne skarby i własną zbrojną ręką karząc złoczyńców. Dla niej to codzienność.
  Lara Croft: Tomb Raider Lara Croft: Tomb Raider
 • Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

  2004 USA / 108 min. Drogi widzu, jeśli lubisz firmy pełne śpiewających królików, wybuchających statków kosmicznych czy cheerleaderek, to nie jest film dla ciebie.
  Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
 • Następne 48 godzin

  1990 USA / 91 min. Czasy mogą się zmieniać, ale nie ci goście! Eddie Murphy (Doktor Doolittle) i Nick Nolte (Hotel Rwanda, Przylądek strachu) powracają na ulice w przebojowym sequelu.
  Następne 48 godzin Następne 48 godzin
 • Nieoczekiwana zmiana miejsc

  1983 USA / 116 min. Eddie Murphy występuje w roli drobnego oszusta, który ma szansę zamienić się miejscami z maklerem (Dan Aykroyd). Zaskakująca przygoda okazuje się okrutnym żartem dwóch znudzonych bogatych braci.
  Nieoczekiwana zmiana miejsc Nieoczekiwana zmiana miejsc
 • Nietykalni

  1987 USA / 119 min. Klasyczny pojedynek dobra ze złem. Kevin Costner w roli agenta federalnego Eliota Nesa, Robert De Niro jako mafioso Al Capone i Sean Connery jako Malone, gliniarz, który wpoi Nesowi zasadę 'strzelaj pierwszy i strzelaj szybko'.
  Nietykalni Nietykalni
 • Nowi miastowi

  1999 USA / 90 min. W remake'u komedii Neila Simona poznajemy parę w podróży do Nowego Jorku, gdzie na mężczyznę czeka rozmowa o pracę.
  Nowi miastowi Nowi miastowi
 • Ojciec Chrzestny

  1972 USA / 175 min. Nagrodzony trzema Oscarami, w tym za Film Roku, Ojciec chrzestny to wciągająca historia na motywach powieści Mario Puzo, opowiadająca o życiu mafijnej rodziny Corleone.
  Ojciec Chrzestny Ojciec Chrzestny
 • Ojciec Chrzestny II

  1974 USA / 202 min. Nagrodzony siedmioma Oscarami obraz o mafijnym rodzie Corleone, w którym młody Vito, a następnie jego syn Michael kontynuują rodzinne tradycje.
  Ojciec Chrzestny II Ojciec Chrzestny II
 • Ojciec Chrzestny III

  1990 USA / 162 min. Wciągająca kontynuacja poprzednich części. Michael Corleone próbuje zerwać z półświatkiem, ale los chce inaczej.
  Ojciec Chrzestny III Ojciec Chrzestny III
 • Ostra jazda

  2000 USA / 93 min. Josh, student z Nowego Jorku, nagrywa swoją nocną przygodę z koleżanką z bractwa, Beth. Kilka dni później odkrywa, że jeden z kumpli przypadkowo wysłał nagranie z domowym porno jego dziewczynie, Tiffany, która jest w Austin w Teksasie.…
  Ostra jazda Ostra jazda
 • Piątek, trzynastego

  2009 USA / 97 min. Remake klasyka z roku 1980. Kilkoro znajomych jedzie nad jezioro Crystal, nie przeczuwając, co ich czeka.
  Piątek, trzynastego Piątek, trzynastego
 • Piękna i Borys Bestia

  1997 USA / 105 min. Marząca o wielkiej karierze fryzjerka Joy Miller trafia wprost z Nowego Jorku do odległego kraju zwanego Słowecją jako guwernantka czwórki szorstkiego - za to owdowiałego - dyktatora Borysa Poczenki.
  Piękna i Borys Bestia Piękna i Borys Bestia
 • Podwójne zagrożenie

  1999 USA / 105 min. By oszukać firmę ubezpieczeniową, mężczyzna pozoruje swoją śmierć i wrabia żonę w morderstwo. Po odsiedzeniu 10 lat kobieta postanawia się zemścić. Nie może być powtórnie sądzona za zabicie męża.
  Podwójne zagrożenie Podwójne zagrożenie
 • Poznaj moich rodziców

  2004 USA / 115 min. Sequel 'Poznaj mojego tatę'. Zaakceptowany przez rodzinę narzeczonej Greg Focker sądzi, że jego kłopoty się skończyły. Niestety, teraz rodzice Pam muszą poznać jego rodziców.
  Poznaj moich rodziców Poznaj moich rodziców
 • Poznaj mojego tatę

  2000 USA / 108 min. Pielęgniarz Greg Focker ma zapoznać rodziców swojej dziewczyny, zanim jej się oświadczy. Ale jej podejrzliwy ojciec psuje każde spotkanie.
  Poznaj mojego tatę Poznaj mojego tatę
 • Poznaj naszą rodzinkę

  2010 USA / 98 min. Kolejna odsłona przygód rodzin znanych z przebojów 'Poznaj mojego tatę' i 'Poznaj moich rodziców'.
  Poznaj naszą rodzinkę Poznaj naszą rodzinkę
 • Przetrwać Święta

  2004 USA / 87 min. Drew Latham nie chce spędzać kolejnego samotnego Bożego Narodzenia w pustym mieszkaniu. Wybiera się do domu, w którym mieszkał jako dziecko. Jednak jego bliskich już tam od dawna nie ma, Jak sobie z tym poradzi?
  Przetrwać Święta Przetrwać Święta
 • Przypadek 39

  2009 USA / 109 min. Renee Zellweger w przerażającym thrillerze o pracownicy opieki społecznej, której przypada dziwna sprawa Lilith Sullivan, dziewczynki o osobliwej i tajemniczej przeszłości.
  Przypadek 39 Przypadek 39
 • Red Eye

  2005 USA / 81 min. Strach zawładnie lotem na 9 tysiącach metrów w tym thrillerze akcji! Nocny lot do Miami szybko zmieni się w walkę o przetrwanie, gdy Lisa zrozumie, że siedzący obok mężczyzna wykorzystuje ją, by dokonać zabójstwa.
  Red Eye Red Eye
 • Samoloty, pociągi i samochody

  1987 USA / 93 min. Neal Page, sztywniak z agencji reklamowej, próbuje dostać się do domu na Święto Dziękczynienia. Gdy jego lot zostaje przekierowany do Wichity, musi niechętnie sprzymierzyć się z dziwnym sprzedawcą, Delem Griffithem.
  Samoloty, pociągi i samochody Samoloty, pociągi i samochody
 • Smoking

  2002 USA / 94 min. Jimmy Tong, poczciwy i niezdarny taksówkarz z Nowego Jorku, otrzymuje otrzymuje ambitne zadanie: ma wozić multimilionera Clarka Devlina jako osobisty kierowca limuzyny. Jednak pracodawca okazuje się szpiegiem i tajnym agentem.
  Smoking Smoking
 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  2015 USA / 92 min. SpongeBob wyrusza na poszukiwanie skradzionego przepisu. Przenosi się do naszego wymiaru, naszego świata, w którym walczy z piratem.
  SpongeBob: Na suchym lądzie SpongeBob: Na suchym lądzie
 • Stan zagrożenia

  1994 USA / 141 min. Na czas choroby admirała James Greera, jego podopieczny Ryan pełni obowiązki dyrektora wywiadu CIA. Musi zbadać śmierć jednego z przyjaciół prezydenta, wpływowego biznesmena, który ma powiązania z kolumbijskimi kartelami narkotykowymi.…
  Stan zagrożenia Stan zagrożenia
 • Strażnicy

  2009 USA / 162 min. Gdy były superbohater zostaje zamordowany, strażnik Rorshach rozpoczyna w tej sprawie śledztwo. Prowadzi go ono do zatrważających wniosków.
  Strażnicy Strażnicy
 • Strzelec

  2007 USA / 121 min. Snajper żyjący na wygnaniu próbuje zapobiec zamachowi na życie prezydenta. Oszukany i wrobiony, ucieka, by znaleźć prawdziwego zabójcę i odsłonić kulisy spisku.
  Strzelec Strzelec
 • Suma wszystkich strachów

  2002 USA / 124 min. Ben Affleck w pełnej gotowości, jak agent CIA, Jack Ryan, w emocjonującej adaptacji bestsellera Toma Clancy`ego. Widmo powrotu zimnej wojny ogarnia Amerykę po śmierci prezydenta Rosji.
  Suma wszystkich strachów Suma wszystkich strachów
 • Szkola rocka

  2003 USA / 109 min. Jack Black wciela się w rolę niepokornego i nadambitnego gitarzysty. Wyrzucony z zespołu, zatrudnia się w liceum jako zastępca nauczyciela i zamienia grzecznych prymusów w rockmenów z krwi i kości.
  Szkola rocka Szkola rocka
 • Sztanga i cash

  2013 USA / 124 min. Trzech kulturystów z Florydy wplątuje się w plan porwania i wymuszenia, który nie sprawdza się najlepiej.
  Sztanga i cash Sztanga i cash
 • To nie jest kraj dla starych ludzi

  2007 USA / 116 min. Przemoc i chaos, oto, co się dzieje, gdy myśliwy znajdzie w okolicach Rio Grande kilka zwłok, zapas heroiny i ponad 2 miliony dolarów w gotówce.
  To nie jest kraj dla starych ludzi To nie jest kraj dla starych ludzi
 • Wredne dziewczyny

  2004 USA / 92 min. Cady mieszkała w Afryce, ale nie ma pojęcia jak 'dziko' może być w cywilizowanym świecie, dopóki nie natknie się na wredną 'Królową Pszczół', którą w tej szkole jest wyrachowana Regina George.
  Wredne dziewczyny Wredne dziewczyny
 • Wygraj randkę

  2004 USA / 92 min. Tad Hamilton jest największą gwiazdą filmową w Hollywood i marzeniem każdej dziewczyny. Marzenie jednej dziewczyny się spełnia, gdy Rosalee wygrywa randkę z Tadem.
  Wygraj randkę Wygraj randkę
 • Zmiana pasa

  2002 USA / 94 min. Spóźniony na rozprawę pan mecenas wślizguje się w wolne miejsca na autostradzie. Na innym pasie jedzie ojciec, który pędzi do sądu na sprawę dotyczącą opieki nad dziećmi. Niegroźny wypadek przemieni obcych sobie mężczyzn w bestie.…
  Zmiana pasa Zmiana pasa
 • Żony ze Stepford

  2004 USA / 88 min. Joanna Eberhard przeżywa załamanie nerwowe po porażce na gruncie zawodowym. Chcąc zacząć wszystko od nowa, wyprowadza się z mężem i dziećmi do miasteczka, którego mieszkańcy skrywają tajemnicę.
  Żony ze Stepford Żony ze Stepford
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie