• Key i Peele, odc. 1

  2012 USA / 21 min. W premierowym odcinku Jordan Peele i Keegan Michael Key będą ujarzmiać swoje kobiety, Lil Wayne spróbuje przywyknąć do życia za kratkami, a prezydent Obama powie, co naprawdę myśli.
  Key i Peele, odc. 1 Key i Peele, odc. 1
 • Key i Peele, odc. 2

  2012 USA / 21 min. Jordan i Keegan dadzą czadu na scenie, reporter zawalczy z turbulencją podczas transmisji z helikoptera, a członek duetu RnB dokona szczerego wyznania na temat ptaka.
  Key i Peele, odc. 2 Key i Peele, odc. 2
 • Key i Peele, odc. 3

  2012 USA / 21 min. Jordan i Keegan jadą wymiatać na uczelni dla czarnych. Ponadto poznamy reakcję ludzi na tajemniczego stwora i zasady używania pewnego kontrowersyjnego słowa.
  Key i Peele, odc. 3 Key i Peele, odc. 3
 • Key i Peele, odc. 4

  2012 USA / 21 min. Jordan i Keegan chowają się przed nazistą polującym na czarnych. Ponadto gorąca licytacja dwóch niewolników i małe komplikacje po sklejeniu piątki.
  Key i Peele, odc. 4 Key i Peele, odc. 4
 • Key i Peele, odc. 5

  2012 USA / 21 min. Jordan i Keegan zagrają ulicznych magików walczących o palmę pierwszeństwa. Ponadto Jaden Smith omówi nowy scenariusz ze swoim agentem, a para gejów uczci zmianę prawa na ich korzyść.
  Key i Peele, odc. 5 Key i Peele, odc. 5
 • Key i Peele, odc. 6

  2012 USA / 21 min. Jordan i Keegan debatują, który z nich jest czarniejszy. Ponadto nowa nadzieja Partii Herbacianej, nieszablonowi wojskowi rekruci i pojedynek Bobbiego McFerrina z Michaelem Winslowem.
  Key i Peele, odc. 6 Key i Peele, odc. 6
 • Key i Peele, odc. 7

  2012 USA / 21 min. Jordan i Keegan grają w ściemę z plamą. Ponadto zawodnik MMA odwali przeginkę w rzucaniu mięsem, a goście na weselu będą cisnęli DJ'a o pewien oldskulowy beat.
  Key i Peele, odc. 7 Key i Peele, odc. 7
 • Key i Peele, odc. 8

  2012 USA / 21 min. W finałowym odcinku serii prezydent Obama złoży postulat traktowania głowy państwa na równi z obywatelami, Jordan obejrzy mieszkanie z szemranym właścicielem, a dwóch czarnych ziomów rozkręci bar micwę.
  Key i Peele, odc. 8 Key i Peele, odc. 8
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie