• Yellowstone 2, odc. 1

  2019 USA / 45 min. Odcinek: Burza. Kayce przyzwyczaja się do nowej roli na ranczu. Szkodliwy artykuł może zdemaskować Johna. Rainwater przedstawia swój nowy plan radzie plemienia.
   Yellowstone 2, odc. 1 Yellowstone 2, odc. 1
 • Yellowstone 2, odc. 10

  2019 USA / 45 min. Odcinek: Grzechy ojca. Spór z Beckami staje na ostrzu noża, gdy Duttonowie próbują uratować jednego ze swoich.
   Yellowstone 2, odc. 10 Yellowstone 2, odc. 10
 • Yellowstone 2, odc. 2

  2019 USA / 45 min. Odcinek: Nowe początki. Między Kaycem i Ripem dochodzi do rękoczynów. Beth zaczyna kupować ziemię, żeby chronić ranczo. Monica zaczyna nowy rozdział na uniwersytecie.
   Yellowstone 2, odc. 2 Yellowstone 2, odc. 2
 • Yellowstone 2, odc. 3

  2019 USA / 45 min. Odcinek: Woń desperacji. Rainwater jednoczy siły z Jenkinsem dla wielkiego biznesu, ale nowi, potężni wrogowie chcą uniemożliwić ich plany. John i Beth przygotowują nowego kandydata politycznego.
   Yellowstone 2, odc. 3 Yellowstone 2, odc. 3
 • Yellowstone 2, odc. 4

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Zostały tylko diabły. Wrogowie Johna atakują Yellowstone. John zawiera zaskakujący sojusz. Kayce po raz pierwszy odpowiada za żywy inwentarz.
   Yellowstone 2, odc. 4 Yellowstone 2, odc. 4
 • Yellowstone 2, odc. 5

  2019 USA / 43 min. Odcinek: Drażnienie wroga. Jamie próbuje desperacko wrócić do poprzedniego błędu. Kayce znajduje dowody. Monica i Martin biorą udział w tradycyjnych, indiańskich wyścigach konnych.
   Yellowstone 2, odc. 5 Yellowstone 2, odc. 5
 • Yellowstone 2, odc. 6

  2019 USA / 47 min. Odcinek: Inicjacja chłopca. John szykuje się do spółki z parą byłych wrogów. Jamie robi coś drastycznego, żeby chronić ranczo. Jimmy próbuje szczęścia na zawodach w jeździe na byku.
   Yellowstone 2, odc. 6 Yellowstone 2, odc. 6
 • Yellowstone 2, odc. 7

  2019 USA / 46 min. Odcinek: Dzień Wskrzeszenia. Napięcie rośnie, gdy braci Becków wkurza, że Duttonowie nie chcą grać w piłkę. Jamie liczy na świeży start. Tate dostaje pierwszego konia.
   Yellowstone 2, odc. 7 Yellowstone 2, odc. 7
 • Yellowstone 2, odc. 8

  2019 USA / 45 min. Odcinek. Za nami tylko szarość. John i Rip szukają zemsty. Monica rozważa skutki swojej sytuacji życiowej. Jimmy spłaca stare długi.
   Yellowstone 2, odc. 8 Yellowstone 2, odc. 8
 • Yellowstone 2, odc. 9

  2019 USA / 41 min. Odcinek: Wrogowie do poniedziałku. Duttonowie przygotowują się do ostatecznej walki z Beckami i przekonują się, że ta waśń może mieć przerażające konsekwencje. Beth pomaga Monica wyplątać się z niekomfortowej sytuacji.
   Yellowstone 2, odc. 9 Yellowstone 2, odc. 9
 • Aeon Flux

  2005 USA / 93 min. Charlize Theron gra tajną agentkę walczącą z totalitarną władzą jedynego miasta na Ziemi w dwudziestym piątym wieku. Aeon jest ostatnią nadzieją rebeliantów na obalenie przytłaczająco jałowego, 'idealnego' społeczeństwa. …
  Aeon Flux Aeon Flux
 • Dziewczyna moich koszmarów

  2007 USA / 110 min. Przekonany, że w końcu spotkał właściwą dziewczynę, Eddie zbyt szybko podejmuje decyzję o ślubie. Podczas miesiąca miodowego odkrywa, jak koszmarną towarzyszką jest panna młoda, i spotyka dziewczynę swoich marzeń. Czyżby za późno? …
  Dziewczyna moich koszmarów Dziewczyna moich koszmarów
 • Długi, wrześniowy weekend

  2013 USA / 111 min. W filmie nominowanego do Oscara Jasona Reitmana ('W chmurach', 'Juno') Kate Winslet i Josh Brolin wcielają się w parę nieznajomych, którzy spotkali się w niewiarygodnych okolicznościach.
  Długi, wrześniowy weekend Długi, wrześniowy weekend
 • Eagle Eye

  2008 USA / 118 min. Shia LaBeouf i Michelle Monaghan w rolach nieznajomych wrobionych w skrzętnie zaplanowany zamach terrorystyczny.
  Eagle Eye Eagle Eye
 • Forrest Gump

  1994 USA / 142 min. Poznasz głupiego po czynach jego - mawia Forrest Gump, dyskutując na temat inteligencji w oczekiwaniu na autobus.
  Forrest Gump Forrest Gump
 • Hotel dla psów

  2009 USA / 100 min. 16-letnia Andi i jej młodszy brat Bruce trafiają do rodziny zastępczej, która nie toleruje zwierząt. Zakaz jest o tyle kłopotliwy, że będą musieli znaleźć nowy dom swojemu psu, Fridayowi.
  Hotel dla psów Hotel dla psów
 • Jak stracić chłopaka w 10 dni

  2003 USA / 116 min. W tej walce bronią jest wola! Andie (Kate Hudson) musi udowodnić, że w ciągu 10 dni zdoła pozbyć się chłopaka, natomiast Ben (Matthew McConaughey) w tym samym czasie chce zdobyć serce dziewczyny.
  Jak stracić chłopaka w 10 dni Jak stracić chłopaka w 10 dni
 • Legenda telewizji 2: Kontynuacja

  2013 USA / 119 min. To już jest koniec czekania! Ron Burgundy wrócił! Po stracie pracy Ron ponownie zbiera zespół i staje do walki z nowym przeciwnikiem w komedii, którą krytycy nazywają 'jednym z najzabawniejszych filmów roku!'.
  Legenda telewizji 2: Kontynuacja Legenda telewizji 2: Kontynuacja
 • Mama i ja

  2012 USA / 95 min. Wynalazca i jego matka wyruszają w podróż, żeby sprzedać ostatni wynalazek.
  Mama i ja Mama i ja
 • Mission: Impossible

  1996 USA / 110 min. Amerykański agent zostaje fałszywie oskarżony o nielojalność. Musi udowodnić swoją niewinność odnajdując prawdziwego szpiega. Nie może jednak liczyć na pomoc swojej organizacji.
  Mission: Impossible Mission: Impossible
 • Mission: Impossible - Ghost Protocol

  2011 USA / 132 min. Bez planu. Bez wsparcia. Bez wyboru. Agent Ethan Hunt i jego elitarny zespół schodzi do podziemia po ataku na Kreml, o który IMF zostaje oskarżone o terroryzm. Teraz, by ocalić świat, muszą wykorzystać wszystkie nowinki techniczne. …
  Mission: Impossible - Ghost Protocol Mission: Impossible - Ghost Protocol
 • Mission: Impossible II

  2000 USA / 123 min. Tom Cruise powraca jako Ethan Hunt w drugim filmie z serii 'Mission: Impossible'.
  Mission: Impossible II Mission: Impossible II
 • Mission: Impossible III

  2006 USA / 126 min. Wciągnięty w akcję przez swoich przełożonych (Laurence Fishburne i Billy Crudup), Ethan musi się zmierzyć z najgroźniejszym przeciwnikiem - sadystycznym handlarzem broni Owenem Davianem (w tej roli zdobywca Oscara Phillip Seymour Hoffm…
  Mission: Impossible III Mission: Impossible III
 • Nawiedzony

  1999 USA / 113 min. Eleanor, Theo i Luke decydują się wziąć udział w badaniu na temat snu w ogromnej starej rezydencji. Kiedy doktor Marrow opowiada im o upiornej przeszłości domu, prawdziwy koszmar już czai się za rogiem.
  Nawiedzony Nawiedzony
 • Szeregowiec Ryan

  1998 USA / 169 min. Francja, rok 1944, krótko po inwazji w Normandii. Film opowiada o oddziale żołnierzy Armii Stanów Zjednoczonych, realizujących trudne zadanie za liniami wroga. Ryzykują życie, by uratować jednego człowieka: spadochroniarza Jamesa Ryana…
  Szeregowiec Ryan Szeregowiec Ryan
 • Transformers 3

  2011 USA / 154 min. Autoboty dowiadują się, że na Księżycu został ukryty cybertroński statek kosmiczny. Muszą dotrzeć do niego przed Deceptikonami, aby poznać tajemnice pojazdu, co może zmienić wynik ostatecznej bitwy Transformerów.
  Transformers 3 Transformers 3
 • Uciekinier

  1987 USA / 101 min. Skazaniec może odzyskać wolność, startując w show, którego tematem jest walka o przetrwanie. Zasady są proste - pokonać wyszkolonych zabójców w zamkniętej części Los Angeles.
  Uciekinier Uciekinier
 • Wojna światów

  2005 USA / 116 min. Ray z dwójką dzieci stara się przeżyć w czasie inwazji kosmitów na Ziemię.
  Wojna światów Wojna światów
 • Wyspa tajemnic

  2010 USA / 138 min. Dramat rozgrywający się w 1954 r. w Stanach. Szeryf Teddy Daniels bada sprawę zaginięć morderców, którzy uciekli ze szpitala dla obłąkanych. Podejrzewa się, że ukrywają się na tajemniczej wyspie.
  Wyspa tajemnic Wyspa tajemnic
 • Złap mnie, jeśli potrafisz

  2002 USA / 141 min. Prawdziwa historia Franka Abagnale'a Jr., który jeszcze przed swoimi 19. urodzinami zdefraudował czeki warte milion dolarów podając się za pilota Pan Am, lekarza i prokuratora.
  Złap mnie, jeśli potrafisz Złap mnie, jeśli potrafisz
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie