• Yellowstone, odc. 1

  2018 USA / 92 min. Odcinek: Poranek. Kevin Costner gra Johna Duttona, patriarchę rodziny ranczerów z Montany i właściciela największego rancza w USA. To opowieść o jego walce o ziemię i rodzinę ze współczesnymi siłami, które zagrażają jego stylowi życia.…
  Yellowstone, odc. 1 Yellowstone, odc. 1
 • Yellowstone, odc. 2

  2018 USA / 54 min. Odcinek: Zabić posłańca. Gdy opada kurz po kłótni, Duttonowie mierzą się z potencjalnymi reperkusjami. John prosi o przysługę i odbiera stare długi. Jamie spotyka się z gubernatorem, by ograniczyć straty.
  Yellowstone, odc. 2 Yellowstone, odc. 2
 • Yellowstone, odc. 3

  2018 USA / 48 min. Odcinek: Kiepskie konie. Duttonów czeka bolesna, rodzinna rocznica. Kayce ratuje młodą dziewczynę przed niebezpieczeństwem. Jamie i Beth planują swoje kariery polityczne. Deszczówka zagraża dziedzictwu Duttonów.
  Yellowstone, odc. 3 Yellowstone, odc. 3
 • Yellowstone, odc. 4

  2018 USA / 43 min. Odcinek: Długi, czarny pociąg. Na jaw wychodzi sekret dotyczący Johna. Beth zabiera Jenkinsów na burzliwą noc na mieście. Czas spędzony z Tatem omal nie kończy się tragicznie.
  Yellowstone, odc. 4 Yellowstone, odc. 4
 • Yellowstone, odc. 5

  2018 USA / 52 min. Odcinek: Powrót do domu. Gdy Kayce ma problemy z policją plemienną, Jamie dokonuje prawniczych czarów. Rip rekrutuje nowego kowboja na ranczo, a podłamany Jimmy zaczyna zasługiwać na odrobinę szacunku. John próbuje zatrzymać Kayce'a i …
  Yellowstone, odc. 5 Yellowstone, odc. 5
 • Yellowstone, odc. 6

  2018 USA / 42 min. Odcinek: Wspominki. Nowa spółka zagraża Johnowi i Yellowstone. Jamie rozkręca swoją kampanię polityczną. Rip rozmawia z Kaycem o rozwiązywaniu własnych problemów.
  Yellowstone, odc. 6 Yellowstone, odc. 6
 • Yellowstone, odc. 7

  2018 USA / 49 min. Odcinek: Wśród nas jest potwór. Rip znajduje się w niebezpiecznej sytuacji. W życie zostaje wprowadzony plan przyciśnięcia Johna Duttona i zagrożenia jego stylowi życia. Monica zaczyna trudną rekonwalescencję.
  Yellowstone, odc. 7 Yellowstone, odc. 7
 • Yellowstone, odc. 8

  2018 USA / 41 min. Odcinek: Rozwiązanie. Część 1. Śledztwo szeryfa zwiększa nacisk na Ripa. Jamie podejmuje odważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości i mierzy się z konsekwencjami.
  Yellowstone, odc. 8 Yellowstone, odc. 8
 • Yellowstone, odc. 9

  2018 USA / 46 min. Odcinek: Rozwiązanie. Część 2. Gdy sytuacja się komplikuje, John odkrywa, którzy członkowie rodziny i sojusznicy będą walczyć u jego boku.
  Yellowstone, odc. 9 Yellowstone, odc. 9
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie