• Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 1

  2019 USA / 62 min. Odcinek: Miłość od pierwszego wejrzenia. Ośmioro sławnych singli spotka się w luksusowej willi. Polecą iskry dla Joeya, Caluma spotka niespodzianka, a Lateysha polubi 'niegrzecznego chłopca'. Pojawi się pierwszy eks. Czy skończy się łz…
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 1 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 1
 • Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 10

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Kłopot razy dwa. Joey nie może się pozbierać, bo Lorena chce zabawić się z Patrickiem. David w końcu przeprasza Lateyshę. Na plaży pojawia się się aż dwóch byłych.
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 10 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 10
 • Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 11

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Wybór Caluma. Tablet Terroru każe Calumowi wysłać jedną z jego byłych do domu, Ashley porusza serce Georgii, Michael i Ellie zbliżają się jako 'przyjaciele', a na horyzoncie pojawia się niespodzianka.
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 11 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 11
 • Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 12

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Miles i żona mafii. Nowy Miles zrobi wrażenie na Marissie. David dostanie podwójny ochrzan, a dziewczyny będą musiały podjąć trudną decyzję.
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 12 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 12
 • Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 13

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Gdy jedne drzwi się zamykają, inne się otwierają. Jeden z chłopców zostanie odesłany do domu i dziewczyny się popłaczą. Dla kogoś z oryginalnej 8 to będzie zbyt wiele. Sophie chyba w końcu pozna mężczyznę swoich marzeń. Czy Da…
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 13 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 13
 • Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 14

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Żona mafii. Georgia i Miles zbliżają się, ale czy zabawa skończy się łzami? Marissa, 'żona mafii', zostaje doprowadzona do ostateczności, a Joey i Lorena udają się na plażę, by powitać ostatniego gościa!
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 14 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 14
 • Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 15

  2019 USA / 44 min. Odcinek finałowy. Joey jest zszokowany jak nigdy w życiu, eks w spektakularnym stylu wraca do wielkiego finału, a Georgia wzrusza się, ale czy doczeka się happy endu jak inne pary?
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 15 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 15
 • Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 2

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Punkt krytyczny. Widok Joeya z Loreną to zbyt wiele dla Ellie. Lateysha zostanie porzucona przez Michaela, ale dzięki nowej, seksownej sławie będzie w siódmym niebie. Calum i Marisa nadal flirtują.
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 2 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 2
 • Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 3

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Będziesz moją dziewczyną? Calum utknie między dwoma byłymi - Marissą i nową Victorią. Marissa nie jest zadowolona. Joey zada ważne pytanie Lorenie, a Ashley trafi do strefy przyjaźni.
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 3 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 3
 • Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 4

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Niech wygra najlepszy. Joey i Lorena są razem, ale ktoś zagraża ich szczęściu. David stchórzy z Layteshą. Ashley dopisze szczęście. Michael i Victoria zbliżą się do siebie.
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 4 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 4
 • Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 5

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Łeb w łeb. Itay w końcu uświadamia sobie, że przegrał walkę o Lorenę, Ashley jest prześladowana przez Georgię, Ellie słyszy przeprosiny, których oczekiwała, a Tablet Terroru wywołuje podwójne kłopoty w willi.
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 5 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 5
 • Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 6

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Witamy na plaży. Wyjątkowy celebryta przybywa na przyjęcie na łodzi, Georgia zdaje sobie sprawę, że popełniła błąd, a czas Itaya i Victorii dobiega końca.
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 6 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 6
 • Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 7

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Królowa przybywa. Romans Lateyshy i Davida rozpada się jak domek z kart, gdy na plażę przybywa królowa dramatu i reality TV, Tiffany Pollard. Prawdziwe uczucia Davida wobec Lateyshy zostają ujawnione, a para byłych opuszcza wi…
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 7 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 7
 • Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 8

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Bitwa na divy. Emocje buzują! Victoria jest rozdarta między Michaelem a nowym przybyszem. Lateysha wybucha, gdy Marissa flirtuje z Davidem, a Joey wykonuje romantyczny rap dla Loreny.
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 8 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 8
 • Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 9

  2019 USA / 44 min. Odcinek: Zawód miłosny. Najdramatyczniejsze i najbardziej emocjonujące przybycie na plażę przysporzy trosk Lorenie. Czy przez to wszystko się zmieni? Michael zwierzy się Ellie, ale czy zapomni o Victorii?
  Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 9 Ex na plaży. Gwiazdy, odc. 9
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie