• Ex na Plaży, odc. 1

  2013 USA / 44 min. 8 seksownych singli zostaje zaproszonych na rajską plażę, gdzie mają odnaleźć miłość. Sytuacja się komplikuje, gdy na wymarzonych wakacjach pojawiają się ich byli. Jedni pragną zemsty, inni pogodzenia się.
  Ex na Plaży, odc. 1 Ex na Plaży, odc. 1
 • Ex na Plaży, odc. 2

  2013 USA / 44 min. Rajskie wakacje 8 singli szukających miłości dalej są zagrożone. Vicky romansuje z Rossem, była Marco, Frankie, orientuje się, że ma rywalkę. Ash i Chloe będą grubo zaskoczeni, gdy pojawi się kolejny eks.
  Ex na Plaży, odc. 2 Ex na Plaży, odc. 2
 • Ex na Plaży, odc. 3

  2013 USA / 44 min. Kolejni byli pojawiają się na plaży, powodując kolejne zawirowania wśród naszych singli. Ross czuje gniew Chloe, gdy jego związek z Vicky zaczyna się rozwijać. Taitha i Ash nie dogadują się. Marco i Frankie osiągają punkt krytyczny wyw…
  Ex na Plaży, odc. 3 Ex na Plaży, odc. 3
 • Ex na Plaży, odc. 4

  2013 USA / 39 min. Na plażę przyjeżdża piąty były, zaskakując Vicky i Rossa. Sprawy przybierają nieciekawy obrót dla Taithy. A pewien szokujący wyjazd wywołuje panikę wśród plażowiczów - czyj były będzie następny?
  Ex na Plaży, odc. 4 Ex na Plaży, odc. 4
 • Ex na Plaży, odc. 5

  2013 USA / 44 min. Przyjazd szóstego byłego szokuje Asha. Emily i Liam idą na piekielną randkę. Farah się zakochuje a Talitha jest przerażona, że jej skrywana tajemnica wyjdzie na jaw i zrujnuje jej związek z Ashem.
  Ex na Plaży, odc. 5 Ex na Plaży, odc. 5
 • Ex na Plaży, odc. 6

  2013 USA / 44 min. Ross mówi swojej eks, Chloe, że chciałby spróbować jeszcze raz. Jack próbuje z Emily. Świat Asha wali się, gdy Joss zdradza mu, że całował się z Talithą. Na plaży pojawia się kolejny były.
  Ex na Plaży, odc. 6 Ex na Plaży, odc. 6
 • Ex na Plaży, odc. 7

  2013 USA / 44 min. Ash i Talitha rozstają się. Ash nie opłakuje jej długo i szybko zwraca uwagę na Chloe. Shelby i Ross zbliżają się do siebie. Na wyspie pojawia się były Vicky.
  Ex na Plaży, odc. 7 Ex na Plaży, odc. 7
 • Ex na Plaży, odc. 8

  2013 USA / 44 min. Pojawia się kolejny były Vicky, Ricci i szybko dzieli całą grupę. Ash przegrywa z Liamem z tragicznymi konsekwencjami. Dean boi się porażki z Riccim. Ricci i Victoria zbliżają się do siebie.
  Ex na Plaży, odc. 8 Ex na Plaży, odc. 8
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.