• Yellowstone, odc. 1

  2018 USA / 92 min. Odcinek: Poranek. Kevin Costner gra Johna Duttona, patriarchę rodziny ranczerów z Montany i właściciela największego rancza w USA. To opowieść o jego walce o ziemię i rodzinę ze współczesnymi siłami, które zagrażają jego stylowi życia.…
   Yellowstone, odc. 1 Yellowstone, odc. 1
 • Yellowstone, odc. 2

  2018 USA / 54 min. Odcinek: Zabić posłańca. Gdy opada kurz po kłótni, Duttonowie mierzą się z potencjalnymi reperkusjami. John prosi o przysługę i odbiera stare długi. Jamie spotyka się z gubernatorem, by ograniczyć straty.
   Yellowstone, odc. 2 Yellowstone, odc. 2
 • Córka generała

  1999 USA / 116 min. Można działać dobrze, źle i po wojskowemu. Ale nie można sobie wyobrazić, by oficer śledczy Paul Brenner uczestniczył w ukrywaniu przestępstwa po tym, jak dowódcy Fort MacCallum zatuszowali motyw morderstwa pięknej oficerki. …
  Córka generała Córka generała
 • Firma

  1993 USA / 154 min. Młody i ambitny student prawa przyjmuje ofertę prestiżowej kancelarii z Memphis. Gdy odkrywa, że gangsterzy zarządzają zarówno kancelarią, jak i życiem jej pracowników, musi opracować plan ocalenia swojej żony, kariery i własnego życia…
  Firma Firma
 • G.I. Joe: Czas Kobry

  2009 USA / 118 min. Wszystko może zawieść, ale nie oni! Oto G.I. Joe, tajna i elitarna jednostka specjalna, w której skład wchodzą najlepsi operatorzy z całego świata.
  G.I. Joe: Czas Kobry G.I. Joe: Czas Kobry
 • Grease

  1978 USA / 110 min. Grease jest właśnie tym, czego chcecie! Wróćcie do liceum, w którym Pink Lady Sandy oraz przywódca zbuntowanych T-Birdów, Danny, dają nieźle czadu w gwiazdorskiej obsadzie.
  Grease Grease
 • Love Story

  1970 USA / 100 min. Mówią, że jeśli się kocha, nie trzeba przepraszać. Wzruszające perypetie pary młodych kochanków zmagających się z barierami społecznymi, małżeńskimi problemami i największym kryzysem.
  Love Story Love Story
 • Niemoralna propozycja

  1993 USA / 117 min. Udane małżeństwo staje w obliczu katastrofy, gdy bogaty bankier oferuje milion dolarów za jedną noc z żoną. Intrygujące spojrzenie na miłość i na to, co można, a czego nie można kupić za pieniądze...
  Niemoralna propozycja Niemoralna propozycja
 • Ostatni Władca Wiatru

  2010 USA / 103 min. Niezwykły chłopiec obdarzony supermocami przemierza egzotyczne ziemie pełne magicznych stworzeń i wyjątkowych przyjaciół. Jako Awatar, jest jedynym, który może zażegnać odwieczny konflikt.
  Ostatni Władca Wiatru Ostatni Władca Wiatru
 • Polowanie na Czerwony Październik

  1990 USA / 135 min. Nowy, zaawansowany technologicznie, atomowy okręt podwodny, Czerwony październik, wypływa w dziewiczy rejs. Ku zaskoczeniu Sowietów kapitan obiera kurs na wody kontrolowane przez USA.
  Polowanie na Czerwony Październik Polowanie na Czerwony Październik
 • Stary, kocham cię

  2009 USA / 105 min. Paul Rudd zaręcza się z dziewczyną marzeń, jednak nie ma kogo poprosić na świadka. Zmienia się to, gdy poznaje kumpla doskonałego, Jasona Segala. Ich braterskie perypetie wyniosą kino komediowe na wyższy poziom.
  Stary, kocham cię Stary, kocham cię
 • Top Gun

  1986 USA / 110 min. Top Gun opowiada o niebezpieczeństwach i ekscytacji, jakie czekają na każdego pilota, który trafia do elitarnej szkoły wojskowej. Pete 'Maverick' Mitchell jest odważnym młodym pilotem, który chce stać się najlepszym z najlepszych. …
  Top Gun Top Gun
 • Ukryty wymiar

  1997 GBR / 96 min. Rok 2047. Ekipa ratunkowa odnajduje statek Event Horizon, który zaginął 7 lat wcześniej w okolicach Neptuna.
  Ukryty wymiar Ukryty wymiar
 • World War Z

  2013 USA / 116 min. Dziesięć lat po pokonaniu ogólnoświatowej epidemii choroby, zmieniającej ludzi w zombie, zwanej Wojną Światową Z, Max Brooks zbiera historie ocalałych z konfliktu, który niemal wyniszczył ludzkość.
  World War Z World War Z
 • Zmowa pierwszych żon

  1996 USA / 103 min. Po latach wspierania swoich mężów we wspinaczce po drabinie sukcesu, zostają wymienione na lepszy i nowszy model. Ale te trzy kobiety mają silne postanowienie, żeby porażkę przekuć w sukces.
  Zmowa pierwszych żon Zmowa pierwszych żon
 • Złote dziecko

  1986 USA / 94 min. Eddie Murphy jako Wybraniec, który ma ocalić Złotego chłopca, dziecko obdarzone mistycznymi zdolnościami, uprowadzone przez członków sekty. Zanim do niego dotrze, przyjdzie mu walczyć z łotrami i unikać pułapek.
  Złote dziecko Złote dziecko
 • Świat Waynea

  1992 USA / 94 min. Para chłopaków nadaje z piwnicy jednego z nich program 'Świat Wayne'a', emitowany w telewizji publicznej. Program budzi zainteresowanie podejrzanego producenta, który chce stworzyć wysokobudżetową wersję 'Świata Wayne'a'.
  Świat Waynea Świat Waynea
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.