Części zamienne rating wiekowy
2015 USA | 110 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Części zamienne
Dwukrotna laureatka Złotego Globu Jamie Lee Curtis, oraz amerykański gwiazdor telewizyjny George Lopez, w opartej na faktach historii teamu latynoskich studentów, który rzucił wyzwanie największym ośrodkom naukowym w USA.
Czterej latynoscy studenci są pasjonatami robotów, ale nie mają dostatecznego wsparcia swojej pasji ani ze strony wykładowców, ani ze strony rodziny. Pewnego dnia w ich szkole zjawia się nowy nauczyciel Fredi (George Lopez). Fredi dostrzega zapał i talent chłopaków, i namawia ich do startu w krajowym konkursie robotów podwodnych. Wyzwanie jest ogromne, a drużyna poza marnymi 800 dolarami i starym samochodem, który można rozebrać na części, nie posiada środków na budowę maszyny . Młodzi zapaleńcy, mimo przeszkód, postanawiają wziąć udział w konkursie i rzucić wyzwanie takim potęgom jak Stanford czy MIT.

Filmklub za 14,90zł: cały pakiet przez 30 dni
14,90
Dostęp na 30 dni
Kwota 14,90zł doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie