Paganini: Uczeń diabła rating wiekowy
2013 DEU | 117 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Paganini: Uczeń diabła
Niezwykła opowieść o Paganinim, muzycznym geniuszu wszech czasów, o którym mawiano, że w imię talentu zaprzedał duszę diabłu. W postać muzyka brawurowo wciela się David Garett - wielka gwiazda sal koncertowych, jeden z najzdolniejszych i najbardziej ekscytujących współczesnych skrzypków, mający na swoim koncie miliony sprzedanych płyt.
Rok 1830. Wirtuoz skrzypiec i koneser kobiecego piękna Niccolo Paganini jest u szczytu kariery. Jego grą zachwyca się cała Europa. Teraz pora na Londyn. Miasto, dzięki odpowiednio rozpowszechnionym entuzjastycznym opiniom, czeka na jego premierowy występ z niecierpliwością. Spragnieni kontaktu z geniuszem miłośnicy muzyki oblegają hotel, zmuszając Paganiniego i jego impresario Urbaniego (Jared Harris „Lincoln”) do schronienia się w domu organizatora londyńskiego koncertu. Gdy słynnemu skrzypkowi wpada w oko córka gospodarza, w głowie Urbaniego rodzi się diabelska intryga.

Filmklub za 14,90zł: cały pakiet przez 30 dni
14,90
Dostęp na 30 dni
Kwota 14,90zł doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie