Motywacja rating wiekowy
2015 USA | 88 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Motywacja
Nominowani do Oscara: Sylvester Stallone, Tom Berenger, Danny Aiello oraz Danny Trejo gwiazdor „Maczety” w opowieści o tym jak przełamywać swoje lęki i osiągnąć szczęście.

W sieci internetowej pojawia się poradnik napisany przez nieznanego autora. Książka bardzo szybko zyskuje rozgłos i staje się źródłem inspiracji dla bardzo wielu osób. Czytelnicy pod jej wpływem zaczynają rozumieć, że każda podejmowana przez nich decyzja ma wpływ na ich życie, a tym samym zmienia los innych ludzi. Wśród największych fanów poradnika są: tajny agent który uwielbia przemoc, kobieta która właśnie opuściła więzienie, gangster, ksiądz zmagający się ze swoim demonami, marzący o wielkiej sławie dziennikarz, a nawet gwiazdor hip-hopu. Im głośniejsza staje się książka, im więcej mówi się o niej w mediach, tym bardziej pragną oni poznać człowieka który zmienił ich życie. Ale czy naprawdę zmiany wyjdą im na dobre? I co zrobią gdy w końcu poznają autora?

Filmklub za 14,90zł: cały pakiet przez 30 dni
14,90
Dostęp na 30 dni
Kwota 14,90zł doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie