Wściekle szybcy rating wiekowy
2015 USA | 95 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Wściekle szybcy
Zapiąć pasy i gaz do dechy – nadchodzi „Superfast!”, czyli parodia kultowej serii „Szybcy i wściekli”. Kolejna, pełna absurdalnego humoru produkcja duetu Jason Friedberg &Aaron Seltzer, twórców takich hitów jak „Straszny film”, 'Wampiry i świry” „Poznaj moich Spartan” czy „Igrzyska śmiechu: W pieszczeniu ognia”.
Tajny agent Paul White (Alex Ashbaugh) dołącza do gangu Vina Serento (Dale Pavinski), specjalizującego się w nielegalnych wyścigach ulicznych. Ludzie Vina są szybcy i bardzo wściekli i oczywiście mają imponujący cel. Chcą przebić wyczyny szefa mafii w LA Juana Carlosa (Omar Chaparro), przyćmić jego sławę i jeśli się uda, przejąć jego pieniądze! Ale Juan Carlos nie da się tak łatwo pobić.

Filmklub za 14,90zł: cały pakiet przez 30 dni
14,90
Dostęp na 30 dni
Kwota 14,90zł doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie