Grace. Księżna Monako rating wiekowy
2014 USA | 98 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Grace. Księżna Monako
Zdobywczyni Oscara Nicole Kidman ('Godziny') w roli księżnej Monako, jednej z najsławniejszych i najbardziej niezwykłych kobiet XX wieku.

Życie gwiazdy filmowej, zawrotna kariera uwieńczona Oscarem i wielka sława to tylko początek baśniowego życia Grace Kelly, skromnej dziewczyny z Filadelfii. Kiedy Grace ma już niemal wszystko, poznaje księcia Monako, Rainiera. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Gwiazda decyduje się porzucić Hollywood dla tej jednej, najważniejszej roli w swoim życiu – zostaje księżną. Od tej pory plan zdjęciowy zastępują jej europejskie salony. W nieznanym kraju, wśród arystokratów i koronowanych głów musi od nowa zbudować swój świat. Gdy pojawia się niebezpieczeństwo francuskiej inwazji na Monako w 1960 roku, Grace staje przed zupełnie nowym wyzwaniem. Jej rola w nadchodzącym dramacie okaże się kreacją życia.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie