• Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 10 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 54 min. Serial HBO zabiera widzów w podróż czasie, żeby przedstawić im zawodowe sukcesy i kulisy prywatnego życia zawodników drużyny Los Angeles Lakers, którzy w latach 80. stworzyli jeden z najbardziej podziwianych i odnoszących wielkie sukcesy zespołów. Produkcja, która jest adaptacją powieści Jeffa Pearlmana pt. "Showtime: Magic, Kareem, Riley, and the Los Angeles Lakers Dynasty of the 1980s", przedstawia historię drużyny, której zawodnicy dokonywali niezwykłych rzeczy na boisku i poza nim. Producentem wykonawczym serialu jest Adam McKay (Sukcesja, Q: Nadchodzi burza). W głównych rolach występują John C. Reilly, Jason Clarke, Adrien Brody, Quincy Isaiah, Sally Field i Jason Segel.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 10 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 10
 • Bill Maher: #Dorosłość Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 63 min. W programie specjalnym nakręconym na żywo w Filmore Theatre w Miami, jego główny gospodarz i gwiazda, czyli satyryk Bill Maher komentuje w dowcipny sposób wszystkie najbardziej aktualne tematy. Maher dzieli się z widzami swoimi przemyśleniami na temat kultury unieważniania, kwarantanny, teorii A-Anon... i wielu innych spraw. W 12. programie specjalnym zrealizowanym dla HBO od 1989 roku zatytułowanym gospodarz 'RealTime' z brutalną szczerością komentuje aktualne sprawy.
  Bill Maher: #Dorosłość Bill Maher: #Dorosłość
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 9 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 54 min. Serial HBO zabiera widzów w podróż czasie, żeby przedstawić im zawodowe sukcesy i kulisy prywatnego życia zawodników drużyny Los Angeles Lakers, którzy w latach 80. stworzyli jeden z najbardziej podziwianych i odnoszących wielkie sukcesy zespołów. Produkcja, która jest adaptacją powieści Jeffa Pearlmana pt. "Showtime: Magic, Kareem, Riley, and the Los Angeles Lakers Dynasty of the 1980s", przedstawia historię drużyny, której zawodnicy dokonywali niezwykłych rzeczy na boisku i poza nim. Producentem wykonawczym serialu jest Adam McKay (Sukcesja, Q: Nadchodzi burza). W głównych rolach występują John C. Reilly, Jason Clarke, Adrien Brody, Quincy Isaiah, Sally Field i Jason Segel.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 9 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 9
 • Jerrod Carmichael: Rothaniel Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 53 min. Jerrod Carmichael powraca do HBO ze swoim trzecim stand-upem, który nagrany został przed publicznością na żywo w legendarnym Blue Note Jazz Club w Nowym Jorku.
  Jerrod Carmichael: Rothaniel Jerrod Carmichael: Rothaniel
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 8 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 54 min. Gdy Lakersi utrzymują swoją dobrą passę, Paul i Pat są zmuszeni są zmierzyć się z rzeczywistością. Następnie Earvin spotyka swojego bohatera z dzieciństwa podczas meczu NBA All-Star i otrzymuje kilka dobrych rad.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 8 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 8
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 7 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 55 min. Podczas gdy Buss ściera się z Westem o sprawy związane ze szkoleniem, Paul prosi o przysługę Pata Rileya. Będący pierwszy raz w trasie Earvin próbuje odzyskać kontakt z bliskimi w Lansing.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 7 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 7
 • Batman Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 168 min. Dwa lata pod postacią Batmana i strach w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne ujrzał najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników i występując przeciwko sitwie skorumpowanych urzędników, samotny mściciel stał się w mniemaniu obywateli miasta jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie śledztwa spotyka takie postacie jak Kobieta-Kot, Pingwin czy Człowiek-Zagadka. Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji.
  Batman Batman
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 6 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 53 min. Asystent trenera Westhead dodaje kolejną cegiełkę do rosnącej listy problemów Lakersów, gdy musi zmierzyć się z tragedią o szekspirowskich rozmiarach. Coraz częściej zwracający uwagę sponsorów Earwin konsultuje się z nowo powstałym doradcą finansowym.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 6 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 6
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 5 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 56 min. Lakersi przygotowują się do otwierającego sezon meczu przeciwko zespołowi Clippers. Coraz bardziej sfrustrowany Kareem zaczyna wątpić w swoje miejsce w drużynie. Pozwala trenerowi McKinneyowi na podsycanie jego rosnącej rywalizacji z Earvinem.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 5 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 5
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 4 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 56 min. Lakersi udają się na obóz treningowy do Palm Springs. Buss ma problemy finansowe, a nowi trenerzy zespołu starają się wprowadzić w życie wizjonerską i przełomową metodę gry.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 4 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 4
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 3 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 52 min. Buss zostawia Lakersów, którzy muszą poradzić sobie ze skutkami szokującego oświadczenia trenera Westa i jedzie do Las Vegas, gdzie zostaje uwikłany w relacje z nowym, niebezpiecznym wrogiem. Tymczasem Earvin po powrocie do Los Angeles zostaje sam w wielkim mieście.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 3 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 3
 • Jak feniks, odc. 2 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 78 min. Dwuczęściowy dokument HBO opowiada o aktorce i aktywistce Evan Rachel Wood, która wykorzystuje swoje doświadczenie ofiary przemocy domowej, aby dochodzić sprawiedliwości, leczyć rany i odzyskać prawo do swojej historii. Prawie dziesięć lat po ucieczce z niebezpiecznego związku Wood jest współautorką Ustawy Phoenix i skutecznie za nią lobbuje. Celem projektu jest wydłużenie w Kalifornii okresu przedawnienia aktów przemocy domowej. Wood odważnie wykorzystuje własne doświadczenie, aby pokazać problem i solidaryzować się z innymi ocalałymi ofiarami.
  Jak feniks, odc. 2 Jak feniks, odc. 2
 • Jak feniks, odc. 1 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 70 min. Dwuczęściowy dokument HBO opowiada o aktorce i aktywistce Evan Rachel Wood, która wykorzystuje swoje doświadczenie ofiary przemocy domowej, aby dochodzić sprawiedliwości, leczyć rany i odzyskać prawo do swojej historii. Prawie dziesięć lat po ucieczce z niebezpiecznego związku Wood jest współautorką Ustawy Phoenix i skutecznie za nią lobbuje. Celem projektu jest wydłużenie w Kalifornii okresu przedawnienia aktów przemocy domowej. Wood odważnie wykorzystuje własne doświadczenie, aby pokazać problem i solidaryzować się z innymi ocalałymi ofiarami.
  Jak feniks, odc. 1 Jak feniks, odc. 1
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 2 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 55 min. Buss daje trenerowi Westowi carte blanche w kwestii składu Lakers, a następnie próbuje oczarować właściciela franczyzy Celtics, Reda Auerbacha. Tymczasem wysiłki Earvina, by zaimponować kobietom w jego życiu, spalają na panewce.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 2 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 2
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 1 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 56 min. 1979 rok. Biznesmen Jerry Buss inwestuje swoją fortunę w zakup Los Angeles Lakers. Trener drużyny, Jerry West, jeży się na myśl o powołaniu Earvina Johnsona. Zawodnik musi udowodnić, że jego pseudonim – Magic - nie jest mu nadamy na wyrost.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 1 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 1
 • Kim Wall, zaginiona na morzu, odc. 2 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 60 min. Produkcja opowiada historię Kim Wall, młodej duńskiej reporterki, która została zwabiona do łodzi podwodnej zbudowanej przez niesławnego, samozwańczego "wynalazcę", Petera Madsena, który ją zamordował i poćwiartował.
  Kim Wall, zaginiona na morzu, odc. 2 Kim Wall, zaginiona na morzu, odc. 2
 • Kim Wall, zaginiona na morzu, odc. 1 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 59 min. Produkcja opowiada historię Kim Wall, młodej duńskiej reporterki, która została zwabiona do łodzi podwodnej zbudowanej przez niesławnego, samozwańczego "wynalazcę", Petera Madsena, który ją zamordował i poćwiartował.
  Kim Wall, zaginiona na morzu, odc. 1 Kim Wall, zaginiona na morzu, odc. 1
 • Frederick Douglass: W pięciu mowach Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 55 min. Film dokumentalny HBO, który powstał na podstawie biografii Fredericka Douglassa napisanej przez historyka Davida Blighta. Dokument przedstawi sylwetkę najbardziej znanego amerykańskiego aktywisty działającego przeciw niewolnictwu – od jego narodzin w niewoli, po czas wolności i działań, które podejmował jako mówca i pisarz abolicjonistyczny.
  Frederick Douglass: W pięciu mowach Frederick Douglass: W pięciu mowach
 • Carl Icahn: Niespokojny miliarder Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 97 min. Film dokumentalny przedstawiający sylwetkę słynnego inwestora Carla Icahna. Gromadząc w ciągu ostatnich pięciu dekad 20 mld dolarów i stojąc na czele jednych z najbardziej legendarnych transakcji naszych czasów, Carl Icahn jest budzącym postrach negocjatorem i mistrzem strategii w sztuce przejęć i fuzji korporacyjnych oraz inwestycji giełdowych
  Carl Icahn: Niespokojny miliarder Carl Icahn: Niespokojny miliarder
 • Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu (podpisy) Dla małoletnich od lat 7

  2022 GBR / 98 min. Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson wraz z reżyserem i producentem Chrisem Columbusem, a także wieloma innym cenionym członkami obsady wszystkich ośmiu filmów o Harrym Potterze, spotykają się po raz pierwszy, aby świętować dwudziestą rocznicę premiery pierwszego filmu z serii pt. Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Jubileuszowy program specjalny Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu przybliży zakulisowe historie związane z powstawaniem produkcji, a także, dzięki specjalnie nagranym na tę okoliczność wywiadom i rozmowom między aktorami, zabierze widzów w podróż pełną magii i wspomnień o jednej z najbardziej kochanych filmowych serii wszech czasów.
  Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu (podpisy) Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu (podpisy)
 • Tina Dla małoletnich od lat 16

  2021 USA / 113 min. Wyreżyserowane przez zdobywców Oscara – Dana Lindsaya i T.J. Martin – intymne i odkrywcze spojrzenie na życie i karierę Tiny Turner. Obraz pokazuje drogę królowej rock’n’rolla do okresu wczesnej sławy, jej osobiste i zawodowe zmagania z losem, a także niespodziewane odrodzenie się jej gwiazdy w latach 80. XX wieku. Produkcja pokazuje niezwykle utalentowaną artystkę, która nie bała się i odważnie opowiedziała o swoich trudnych doświadczeniach związanych z przemocą domową. Nie pozwoliła, aby wiek, płeć lub trudna przeszłość stanęły jej na drodze. Pełnometrażowy dokument HBO oddaje hołd inspirującej artystce i ugruntowuje jej pozycję gwiazdy.
  Tina Tina
 • Przystanek - Ziemia Dla małoletnich od lat 16

  2021 UKR / 117 min. 16-letnia Masza jest introwertyczką i czuje się pewnie tylko w towarzystwie swoich szkolnych koleżanek Jany i Seni. Po wyjściu z klasy dużo rozmyśla o życiu, samej sobie i fantazjuje o koledze z klasy, w którym się w tajemnicy podkochuje... Reżyserka Kateryna Gornostai po mistrzowsku osłania przed widzami kulisy mikroświata uczniów klasy przedmaturalnej, pokazując nam marzenia i lęki młodych ludzi. Oniryczny film odsłania przed nami tajemnice najbardziej emocjonalnie intensywnego okresu naszego życia, w którym poznajemy samych siebie, czemu często towarzyszy bolesne poczucie niepewności i stopniowo krystalizuje się nasza tożsamość.
  Przystanek - Ziemia Przystanek - Ziemia
 • Candyman Dozwolone od lat 18

  2021 USA / 87 min. Od niepamiętnych czasów na osiedlu w chicagowskiej dzielnicy Cabrini-Green opowiadana była straszna historia o posiadającym nadprzyrodzone mordercy. Upiór ma hak zamiast ręki i można go przywołać, jeśli stojąc przed lustrem odważymy się pięciokrotnie wymówić jego imię. Fotograf Anthony McCoy i jego partnerka, dyrektorka galerii Brianna Cartwright, wprowadzają się do luksusowego loftu w dzielnicy Cabrini, która po gentryfikacji zmieniła się nie do poznania. Podczas przypadkowego spotkanie z dawnym mieszkańcem dzielnicy Anthony poznaje prawdziwą historię Candymana. Anthony zaczyna zgłębiać makabryczne szczegóły zbrodni i nieświadomie wraca do trudnej przeszłości.
  Candyman Candyman
 • Salt-N-Pepa Dla małoletnich od lat 16

  2021 CAN / 121 min. Dokument jest zapisem kariery dwóch uczennic Queensborough Community College - Cheryl 'Salt' James i Sandry 'Pepy' Denton, które nagrywając piosenkę dla swojego przyjaciela Hurby'ego Azora, zadebiutowały mocnym akcentem na scenie rapu i hip hopu. Zespół Salt-N-Pepa był pierwszą żeńską grupą rapową, której członkinie często wykorzystywały w swojej twórczości hiphopowe motywy, otwarcie mówiły o seksie i swoich poglądach na temat mężczyzn. Film przedstawia historię pierwszej kobiecej grupy rapowej, która doczekała się platynowego krążka, odniosła wielki, międzynarodowy sukces i ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, włącznie ze statuetką Grammy, co utorowało drogę dla wielu innych raperek. W filmie usłyszymy największe przeboje Salt-N-Pepa.
  Salt-N-Pepa Salt-N-Pepa
 • Córka Dozwolone od lat 18

  2021 ESP / 117 min. Irene ma 15 lat i mieszka w poprawczaku. Niedawno zaszła w ciąże i obiecała sobie, że zacznie życie od nowa, w czym ma jej pomóc Javier, opiekun z ośrodka. Javier proponuje jej, żeby zamieszkała z nim i jego żoną Adelą w położonym na odludziu w górach domu, gdzie może ukryć się i w spokoju donosić ciążę aż do jej rozwiązania. W zamian oczekuje, że dziewczyna zgodzi się oddać im dziecko, które nosi pod swoim sercem. Kruchy pakt zaczyna się rozpadać, kiedy Irene uświadamia sobie, że życie, które w sobie nosi należy do niej.
  Córka Córka
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie