• Zagrożony Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 85 min. Śledztwo w sprawie zastraszania dziennikarzy tropiących przypadki korupcji.
  Zagrożony Zagrożony
 • Mrok Dla małoletnich od lat 16

  2022 SRB / 104 min. Kosowo. Po wojnie bałkańskiej rodzina żyje pod ochroną jednostek wojskowych KFOR, które bronią ludności tylko w dzień. W nocy wszystko się zmienia, a strach przejmuje kontrolę, kradnąc im sen. W domu otoczonym głębokim, ciemnym lasem mieszka Milica z mamą i dziadkiem. Gdy zapada noc, rodzina barykaduje się w swoim domu, przerażona przerażona mrokiem wyłaniającym się z lasu. Czy ten horror jest echem wojny, czy tylko wytworem ich wyobraźni, jak twierdzą funkcjonariusze KFOR? Niby nie ma żadnych materialnych dowodów na to, że dzieje się coś złego, ale z każdą nadchodzącą nocą narasta w ich strach…
  Mrok Mrok
 • Kryptonim Jane Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 97 min. Wiosną 1972 roku policja dokonała nalotu na mieszkanie w południowej części Chicago. Siedem kobiet zostało aresztowanych i oskarżonych. Wszystkie były częścią tajnej siatki. Używając kryptonimu Jane i bezpiecznych domów, aby chronić swoją tożsamość i pracę, zbudowały podziemną usługę dla kobiet szukujących bezpiecznej, niedrogiej i nielegalnej aborcji. Stawiając czoła mafii, kościołowi i państwu, członkinie grupy wykazywały niezrównaną odwagę i współczucie dla najbardziej potrzebujących. Współreżyserki - Tia Lessin i Emma Pildes - odkrywają tę niezwykle aktualną historię, aby pokazać, jak walka o bezpieczną i legalną aborcję była - i nadal jest - niepewnym i niebezpiecznym przedsięwzięciem.
  Kryptonim Jane Kryptonim Jane
 • Przebudzenie wiosny: Ci, których znałeś Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 79 min. Pełnometrażowy dokument przedstawiający kulisy przygotowań do 15. rocznicy wystawienia "Przebudzenia wiosny" z udziałem oryginalnej obsady. Jego twórcy przedstawiają historię produkcji kultowego musicalu 15. lat po jego premierze.
  Przebudzenie wiosny: Ci, których znałeś Przebudzenie wiosny: Ci, których znałeś
 • Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a Dla małoletnich od lat 12

  2022 GBR / 136 min. Kolejna przygoda, która toczy się w świecie magii stworzonym przez J.K. Rowling. Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i bardzo zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Ponieważ nie jest w stanie powstrzymać go w pojedynkę i powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne), który staje na czele nieustraszonej drużyny złożonej z czarodziejów, czarodziejek i pewnego dzielnego mugolskiego piekarza. Podczas niebezpiecznej misji staną oko w oko ze znanymi i nieznanymi zwierzętami oraz będą walczyć z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, kiedy gra toczy się o tak wysoką stawkę?
  Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 10 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 54 min. Serial HBO zabiera widzów w podróż czasie, żeby przedstawić im zawodowe sukcesy i kulisy prywatnego życia zawodników drużyny Los Angeles Lakers, którzy w latach 80. stworzyli jeden z najbardziej podziwianych i odnoszących wielkie sukcesy zespołów. Produkcja, która jest adaptacją powieści Jeffa Pearlmana pt. "Showtime: Magic, Kareem, Riley, and the Los Angeles Lakers Dynasty of the 1980s", przedstawia historię drużyny, której zawodnicy dokonywali niezwykłych rzeczy na boisku i poza nim. Producentem wykonawczym serialu jest Adam McKay (Sukcesja, Q: Nadchodzi burza). W głównych rolach występują John C. Reilly, Jason Clarke, Adrien Brody, Quincy Isaiah, Sally Field i Jason Segel.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 10 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 10
 • Bill Maher: #Dorosłość Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 63 min. W programie specjalnym nakręconym na żywo w Filmore Theatre w Miami, jego główny gospodarz i gwiazda, czyli satyryk Bill Maher komentuje w dowcipny sposób wszystkie najbardziej aktualne tematy. Maher dzieli się z widzami swoimi przemyśleniami na temat kultury unieważniania, kwarantanny, teorii A-Anon... i wielu innych spraw. W 12. programie specjalnym zrealizowanym dla HBO od 1989 roku zatytułowanym gospodarz 'RealTime' z brutalną szczerością komentuje aktualne sprawy.
  Bill Maher: #Dorosłość Bill Maher: #Dorosłość
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 9 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 54 min. Serial HBO zabiera widzów w podróż czasie, żeby przedstawić im zawodowe sukcesy i kulisy prywatnego życia zawodników drużyny Los Angeles Lakers, którzy w latach 80. stworzyli jeden z najbardziej podziwianych i odnoszących wielkie sukcesy zespołów. Produkcja, która jest adaptacją powieści Jeffa Pearlmana pt. "Showtime: Magic, Kareem, Riley, and the Los Angeles Lakers Dynasty of the 1980s", przedstawia historię drużyny, której zawodnicy dokonywali niezwykłych rzeczy na boisku i poza nim. Producentem wykonawczym serialu jest Adam McKay (Sukcesja, Q: Nadchodzi burza). W głównych rolach występują John C. Reilly, Jason Clarke, Adrien Brody, Quincy Isaiah, Sally Field i Jason Segel.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 9 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 9
 • Jerrod Carmichael: Rothaniel Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 53 min. Jerrod Carmichael powraca do HBO ze swoim trzecim stand-upem, który nagrany został przed publicznością na żywo w legendarnym Blue Note Jazz Club w Nowym Jorku.
  Jerrod Carmichael: Rothaniel Jerrod Carmichael: Rothaniel
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 8 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 54 min. Gdy Lakersi utrzymują swoją dobrą passę, Paul i Pat są zmuszeni są zmierzyć się z rzeczywistością. Następnie Earvin spotyka swojego bohatera z dzieciństwa podczas meczu NBA All-Star i otrzymuje kilka dobrych rad.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 8 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 8
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 7 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 55 min. Podczas gdy Buss ściera się z Westem o sprawy związane ze szkoleniem, Paul prosi o przysługę Pata Rileya. Będący pierwszy raz w trasie Earvin próbuje odzyskać kontakt z bliskimi w Lansing.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 7 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 7
 • Batman Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 168 min. Dwa lata pod postacią Batmana i strach w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne ujrzał najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników i występując przeciwko sitwie skorumpowanych urzędników, samotny mściciel stał się w mniemaniu obywateli miasta jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie śledztwa spotyka takie postacie jak Kobieta-Kot, Pingwin czy Człowiek-Zagadka. Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji.
  Batman Batman
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 6 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 53 min. Asystent trenera Westhead dodaje kolejną cegiełkę do rosnącej listy problemów Lakersów, gdy musi zmierzyć się z tragedią o szekspirowskich rozmiarach. Coraz częściej zwracający uwagę sponsorów Earwin konsultuje się z nowo powstałym doradcą finansowym.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 6 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 6
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 5 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 56 min. Lakersi przygotowują się do otwierającego sezon meczu przeciwko zespołowi Clippers. Coraz bardziej sfrustrowany Kareem zaczyna wątpić w swoje miejsce w drużynie. Pozwala trenerowi McKinneyowi na podsycanie jego rosnącej rywalizacji z Earvinem.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 5 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 5
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 4 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 56 min. Lakersi udają się na obóz treningowy do Palm Springs. Buss ma problemy finansowe, a nowi trenerzy zespołu starają się wprowadzić w życie wizjonerską i przełomową metodę gry.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 4 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 4
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 3 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 52 min. Buss zostawia Lakersów, którzy muszą poradzić sobie ze skutkami szokującego oświadczenia trenera Westa i jedzie do Las Vegas, gdzie zostaje uwikłany w relacje z nowym, niebezpiecznym wrogiem. Tymczasem Earvin po powrocie do Los Angeles zostaje sam w wielkim mieście.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 3 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 3
 • Jak feniks, odc. 2 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 78 min. Dwuczęściowy dokument HBO opowiada o aktorce i aktywistce Evan Rachel Wood, która wykorzystuje swoje doświadczenie ofiary przemocy domowej, aby dochodzić sprawiedliwości, leczyć rany i odzyskać prawo do swojej historii. Prawie dziesięć lat po ucieczce z niebezpiecznego związku Wood jest współautorką Ustawy Phoenix i skutecznie za nią lobbuje. Celem projektu jest wydłużenie w Kalifornii okresu przedawnienia aktów przemocy domowej. Wood odważnie wykorzystuje własne doświadczenie, aby pokazać problem i solidaryzować się z innymi ocalałymi ofiarami.
  Jak feniks, odc. 2 Jak feniks, odc. 2
 • Jak feniks, odc. 1 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 70 min. Dwuczęściowy dokument HBO opowiada o aktorce i aktywistce Evan Rachel Wood, która wykorzystuje swoje doświadczenie ofiary przemocy domowej, aby dochodzić sprawiedliwości, leczyć rany i odzyskać prawo do swojej historii. Prawie dziesięć lat po ucieczce z niebezpiecznego związku Wood jest współautorką Ustawy Phoenix i skutecznie za nią lobbuje. Celem projektu jest wydłużenie w Kalifornii okresu przedawnienia aktów przemocy domowej. Wood odważnie wykorzystuje własne doświadczenie, aby pokazać problem i solidaryzować się z innymi ocalałymi ofiarami.
  Jak feniks, odc. 1 Jak feniks, odc. 1
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 2 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 55 min. Buss daje trenerowi Westowi carte blanche w kwestii składu Lakers, a następnie próbuje oczarować właściciela franczyzy Celtics, Reda Auerbacha. Tymczasem wysiłki Earvina, by zaimponować kobietom w jego życiu, spalają na panewce.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 2 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 2
 • Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 1 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 56 min. 1979 rok. Biznesmen Jerry Buss inwestuje swoją fortunę w zakup Los Angeles Lakers. Trener drużyny, Jerry West, jeży się na myśl o powołaniu Earvina Johnsona. Zawodnik musi udowodnić, że jego pseudonim – Magic - nie jest mu nadamy na wyrost.
  Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 1 Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 1
 • Kim Wall, zaginiona na morzu, odc. 2 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 60 min. Produkcja opowiada historię Kim Wall, młodej duńskiej reporterki, która została zwabiona do łodzi podwodnej zbudowanej przez niesławnego, samozwańczego "wynalazcę", Petera Madsena, który ją zamordował i poćwiartował.
  Kim Wall, zaginiona na morzu, odc. 2 Kim Wall, zaginiona na morzu, odc. 2
 • Kim Wall, zaginiona na morzu, odc. 1 Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 59 min. Produkcja opowiada historię Kim Wall, młodej duńskiej reporterki, która została zwabiona do łodzi podwodnej zbudowanej przez niesławnego, samozwańczego "wynalazcę", Petera Madsena, który ją zamordował i poćwiartował.
  Kim Wall, zaginiona na morzu, odc. 1 Kim Wall, zaginiona na morzu, odc. 1
 • Frederick Douglass: W pięciu mowach Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 55 min. Film dokumentalny HBO, który powstał na podstawie biografii Fredericka Douglassa napisanej przez historyka Davida Blighta. Dokument przedstawi sylwetkę najbardziej znanego amerykańskiego aktywisty działającego przeciw niewolnictwu – od jego narodzin w niewoli, po czas wolności i działań, które podejmował jako mówca i pisarz abolicjonistyczny.
  Frederick Douglass: W pięciu mowach Frederick Douglass: W pięciu mowach
 • Carl Icahn: Niespokojny miliarder Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 97 min. Film dokumentalny przedstawiający sylwetkę słynnego inwestora Carla Icahna. Gromadząc w ciągu ostatnich pięciu dekad 20 mld dolarów i stojąc na czele jednych z najbardziej legendarnych transakcji naszych czasów, Carl Icahn jest budzącym postrach negocjatorem i mistrzem strategii w sztuce przejęć i fuzji korporacyjnych oraz inwestycji giełdowych
  Carl Icahn: Niespokojny miliarder Carl Icahn: Niespokojny miliarder
 • Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu (podpisy) Dla małoletnich od lat 7

  2022 GBR / 98 min. Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson wraz z reżyserem i producentem Chrisem Columbusem, a także wieloma innym cenionym członkami obsady wszystkich ośmiu filmów o Harrym Potterze, spotykają się po raz pierwszy, aby świętować dwudziestą rocznicę premiery pierwszego filmu z serii pt. Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Jubileuszowy program specjalny Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu przybliży zakulisowe historie związane z powstawaniem produkcji, a także, dzięki specjalnie nagranym na tę okoliczność wywiadom i rozmowom między aktorami, zabierze widzów w podróż pełną magii i wspomnień o jednej z najbardziej kochanych filmowych serii wszech czasów.
  Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu (podpisy) Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu (podpisy)
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie