• Coldplay: koncert w Sao Paulo

  Zespół Coldplay prezentuje przedostatni koncert swojej trasy koncertowej A Head Full Of Dreams Tour, która przyciągnęła w sumie 5,5 mln fanów na całym świecie. Brytyjski zespół słynie ze spektakularnych stadionowych występów. Show w Sao Paulo nie było wyjątkiem. Coldplay od lat jest jednym z najpopularniejszych zespołów muzycznych na świecie. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród m.in. osiem statuetek Brit Awards, pięć wyróżnień na ceremonii MTV Video Music Awards oraz siedem statuetek Grammy.
  Coldplay: koncert w Sao Paulo Coldplay: koncert w Sao Paulo
 • Distant Sky: Nick Cave i The Bad Seeds: koncert w Kopenhadze

  Zarejestrowany w kopenhaskiej Royal Arena w październiku 2017 roku doskonały koncert grupy Nick Cave & The Bad Seeds. Zespół prezentuje widzom utwory ze swojego najnowszego albumu pt. 'Skeleton Tree' oraz klasyczne kompozycje. Występy z pierwszej od lat trasy koncertowej, która zaczęła się w styczniu 2017 roku w Australii, a następnie była kontynuowana w USA i Europie, wywołały entuzjastyczną reakcję wśród fanów oraz bardzo pochlebne recenzje krytyków.
  Distant Sky: Nick Cave i The Bad Seeds: koncert w Kopenhadze Distant Sky: Nick Cave i The Bad Seeds: koncert w Kopenhadze
 • HBO EXCLUSIVE: Koncert urodzinowy Edyty Górniak

  Wyjątkowy, urodzinowy koncert Edyty Górniak, podczas którego gwiazda zaśpiewa swoje największe przeboje m.in. Jestem kobietą, Dotyk, Nie proszę o więcej czy Linger.
  HBO EXCLUSIVE: Koncert urodzinowy Edyty Górniak HBO EXCLUSIVE: Koncert urodzinowy Edyty Górniak
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie