• Bill Maher: #Dorosłość Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 63 min. W programie specjalnym nakręconym na żywo w Filmore Theatre w Miami, jego główny gospodarz i gwiazda, czyli satyryk Bill Maher komentuje w dowcipny sposób wszystkie najbardziej aktualne tematy. Maher dzieli się z widzami swoimi przemyśleniami na temat kultury unieważniania, kwarantanny, teorii A-Anon... i wielu innych spraw. W 12. programie specjalnym zrealizowanym dla HBO od 1989 roku zatytułowanym gospodarz 'RealTime' z brutalną szczerością komentuje aktualne sprawy.
  Bill Maher: #Dorosłość Bill Maher: #Dorosłość
 • Jerrod Carmichael: Rothaniel Dla małoletnich od lat 16

  2022 USA / 53 min. Jerrod Carmichael powraca do HBO ze swoim trzecim stand-upem, który nagrany został przed publicznością na żywo w legendarnym Blue Note Jazz Club w Nowym Jorku.
  Jerrod Carmichael: Rothaniel Jerrod Carmichael: Rothaniel
 • Nowy kurs Dla małoletnich od lat 16

  2021 USA / 88 min. Victor Martin (William Shatner) jest emerytowanym pilotem testowym NASA, który często bywa widzianym w Palm Springs ze swoim najlepszym przyjacielem Salem (Christopher Lloyd) w zabytkowym kabriolecie Porsche. Jego życie zmienia się, gdy traci prawo jazdy za udział w wyścigach, a jego samochód zostaje skonfiskowany. Zmuszony po raz pierwszy do korzystania z transportu publicznego, spotyka Caroline (Jean Smart), która jest jego całkowitym przeciwieństwem. Mężczyzna na nowo uczy się nawigować po miłości i życiu. Staje też przeciwko nowemu prokuratorowi okręgowemu, aby odzyskać swoje prawo jazdy i samochód.
  Nowy kurs Nowy kurs
 • Z mamą czy z tatą Dla małoletnich od lat 12

  2021 ESP / 99 min. Flora i Victor to urodzeni zwycięzcy, którzy zawsze i wszędzie ze sobą rywalizują, nawet w swoim małżeństwie. Tak bardzo nie chcą przegrać, że kłócą się ze sobą zawzięcie, żeby wygrać spór albo po prostu udowodnić swoją rację, nawet w najbardziej absurdalnych kwestiach. Każde z nich chce wygrać sprawę rozwodową. Dość nietypowo, oboje walczą zaciekle, żeby NIE przyznano im prawa do opieki nad trójką ich dzieci, Alexią Sarą i Juanem, które bardzo cierpią podczas niekończących się kłótni i próbują przekonać rodziców, że mieszkanie z jednym z nich byłoby piekłem na ziemi.
  Z mamą czy z tatą Z mamą czy z tatą
 • Charlotte Dla małoletnich od lat 12

  2021 ARG / 75 min. Przyblakła gwiazda filmowa przypadkowo dowiaduje się, że reżyser, dzięki któremu zdobyła kiedyś sławę, kręci swój najnowszy film w Paragwaju. Argentyńska aktorka Charlotte (Ángela Molina) wyrusza w niezwykłą podróż nie tylko po to, żeby zdobyć główną rolę, która jest jej zdaniem została napisana specjalnie dla niej.
  Charlotte Charlotte
 • Projekt Klary Dla małoletnich od lat 12

  2021 USA / 80 min. Kerri Fox (Laura Vandervoort) jest lubianą przez uczniów nauczycielką w gimnazjum. Pewnego dnia kobieta daje swoim uczniom nietypowe zadanie – każde z nich musi stworzyć i prowadzić przez jakiś czas własne mikroprzedsiębiorstwo. 13-letnia Klara Martinez (Mia Quaranta De La Rosa) postanawia wykorzystać swój talent do swatania i zostaje Klarą Amorem, co bardzo nie podoba się jej świeżo rozwiedzionemu ojcu (Nicholas Gonzalez). Niedługo potem Klara odnosi kolejne sukcesy na polu swojej nowej działalności i postanawia wyswatać z ojcem swoją nauczycielkę, która jest od pewnego czasu sama. Czy przeciwieństwa naprawdę się przyciągają i czy Klarze uda się połączyć dwoje samotnych ludzi?
  Projekt Klary Projekt Klary
 • Randkowanie w Nowym Jorku Dla małoletnich od lat 12

  2021 USA / 87 min. W Nowym Jorku dwoje milenialsów - Milo i Wendy - poznają się dzięki aplikacji randkowej Meet Cute. Po jednorazowej przygodzie magia miasta sprawia, że ponownie na siebie wpadają. Młodzi decydują się rozpocząc relację bez zobowiązań, aby uniknąć pułapek wynikających z bycia w związku. Pytanie jednak, czy przyjaźń i seks mogą iść w parze bez żadnych komplikacji? Z pomocą odźwiernego o imieniu Cole oraz przyjaciół Hanka i Jessie, którzy też zmagają się z problemami w swoim nowym związku, Milo i Wendy mogą zdołać odnależć to, na czym im zależy.
  Randkowanie w Nowym Jorku Randkowanie w Nowym Jorku
 • To już koniec Dla małoletnich od lat 16

  2021 USA / 79 min. W tej poprawiającej samopoczucie apokaliptycznej komedii, beztroska Liza (Zoe Lister-Jones) zdobywa zaproszenie na ostatnią szaloną imprezę przed końcem świata. Dotarcie na miejsce nie będzie jednak łatwe, ponieważ jej samochód zostaje skradziony, a zegar tyka, podczas gdy bohaterka ma w planie pozałatwiać otwarte sprawy z przyjaciółmi i rodziną. W towarzystwie samej siebie w młodszej wersji (Cailee Spaeny), Liza wyrusza w zabawną podróż po Los Angeles, spotykając po drodze eklektyczną plejadę postaci.
  To już koniec To już koniec
 • Uduchowiona Gloria Dla małoletnich od lat 16

  2021 URY / 109 min. Gloria jest samotną kobietą, która pracuje w lokalnej księgarni i często plotkuje ze swoją koleżanką z pracy i przyjaciółką Sandrą. Sandra często zwierza się ze swoich romansów Glorii, która wiedzie bardzo samotne życie. Gloria skarży się na brak snu, bo ciągle budzą ją sąsiedzi z góry, którzy uprawiają bardzo głośny seks, co jest dla niej przykre, bo ona sama nigdy nie doświadczyła orgazmu. Kiedy Sandra dowiaduje się o tym, zaczyna namawiać Glorię, żeby przeprowadziła się do domu na przedmieściach, który chce wynająć jej chłopak. Niedługo potem Gloria poznaje Dantego, który jest jej ideałem mężczyzny i po raz pierwszy przeżywa w sypialni rozkosz. Jedyny szkopuł polega na tym, że Dante nie jest człowiekiem, ale duchem.
  Uduchowiona Gloria Uduchowiona Gloria
 • Kolory miłości Dla małoletnich od lat 12

  2021 CAN / 84 min. Bibliotekarka Taylor Harris nieoczekiwanie traci pracę i postanawia wrócić do swojego rodzinnego miasteczka w Montanie. Na miejscu pomaga bratu uratować prowadzony przez niego hotelik przed zakusami hotelarskiego potentata, Joela Sheenana. Wszystko jednak bardzo się komplikuje, kiedy Taylor traci dla niego głowę.
  Kolory miłości Kolory miłości
 • Okupacja Dla małoletnich od lat 16

  2021 CZE / 93 min. Jedna noc, jeden bar. Spokojne spotkanie aktorów zakłóca pojawienie się nieproszonego gościa. Pijany radziecki oficer wchodzi do baru, żeby sprzedać obecnym kanister benzyny. Podejrzana transakcja szybko przeradza się w konkurs picia wódki na czas. Rosjanin, któremu w oko wpadła Milada, jest zabawiany przez wystraszonych aktorów i nie chce wyjść. Atmosfera staje się gęsta jak dym z papierosa, ale oficer doskonale się bawi. Tak dobrze, że w końcu wyciąga pistolet... Impreza, która toczy się przy dźwiękach kosmicznie psychodelicznej muzyki Kill the Dandies! wymyka się spod kontroli. Gra staje się pułapką, bohaterowie okazują się tchórzami, a tchórze bohaterami. Jest tylko jeden sposób, żeby wydostać się z okupowanego baru: rewolucja!
  Okupacja Okupacja
 • Właściwe słowa Dla małoletnich od lat 12

  2021 FRA / 14 min. 15-letnia Kenza i jej 13-letni brat Mahdi regularnie i dość okrutnie poniżają się nawzajem w mediach społecznościowych. Dziś, w trakcie jazy autobusem, Kenza wystawia swojego naiwnego i romantycznego młodszego brata na próbę: ma wyznać swoją miłość dziewczynie, którą kocha, ale która nawet go nie zna. Naciskany przez swoją siostrę Mahdi decyduje się na wyznanie.
  Właściwe słowa Właściwe słowa
 • Umowa na zawsze Dla małoletnich od lat 12

  2021 USA / 86 min. Matt (Ed Hems), samotny mężczyzna po 40-stce, który chce mieć dziecko, wynajmuje Annę (Patti Harrison) jako surogatkę. Niedługo potem dwie kompletnie obce sobie osoby uświadamiają sobie, że ta nieoczekiwana relacja podważy ich dotychczasowe wyobrażenia o więziach, granicach i tym, co nazywamy miłością.
  Umowa na zawsze Umowa na zawsze
 • Zaczarowane ciasto świąteczne Dla małoletnich od lat 12

  2021 CAN / 83 min. Gwen (Erica Durance) niedawno straciła babcię i z trudem radzi sobie z prowadzeniem rodzinnej piekarni. W tym trudnym dla niej okresie dziewczyna nie jest w stanie też poczuć magii świąt, ale stale próbuje odtworzyć przepis babci na słynne w całym mieście Zaczarowane Świąteczne Ciasto. Niedługo potem do miasta przyjeżdża znany kucharz, aby nakręcić tam specjalny gwiazdkowy odcinek swojego programu. Gwen niechętnie zgadza się pomóc producentowi Gavinowi (Robin Dunne) w przygotowaniach do zdjęć, aby wypromować swoją piekarnię. Między dwojgiem zaczyna iskrzyć, ale czy Gwen uda się odnaleźć tajemniczy składnik, którego cały czas brakowało?
  Zaczarowane ciasto świąteczne Zaczarowane ciasto świąteczne
 • Kartografia pod jemiołą Dla małoletnich od lat 12

  2021 CAN / 84 min. Emilia Martin chce spędzić w domu kameralne święta Bożego Narodzenia. Praca kartografki, która projektuje szkolne mapy wymaga od niej, aby nieustannie śledziła zmiany na świecie. Dlatego przerwa świąteczna spędzona przy kominku wydaje się być miłą chwilą wytchnienia. W ostatniej chwili jej szef wpada na pewien pomysł i chce, aby Emilia zaprojektowała oryginalną mapę Bieguna Północnego. Emilia prosi o radę Drew Campbella, odkrywcę, który zdobył biegun już dwukrotnie. Na początku Drew jest nie chce współpracować, ale w końcu oboje uzgadniają, że będą sobie nawzajem pomagać. Niedługo potem okazuje się, że dokładna kartografka i kochający wolność poszukiwacz przygód mogą stać się zgranym zespołem, który wspólnie będzie odkrywać świąteczną krainę i znajdzie tam swój własny skarb.
  Kartografia pod jemiołą Kartografia pod jemiołą
 • Zerwaliśmy Dla małoletnich od lat 16

  2021 USA / 77 min. Lori i Doug byli ze sobą razem przez 10 lat. Doug oświadczył się jej tuż przed ślubem młodszej siostry, a jej niespodziewana reakcja sprawiła, że postanowił ją rzucić. Doug i Lori chcą, żeby uwaga wszystkich skupiała się na młodej parze i postanawiają udawać, że nadal są parą. Ale buzujące w nich emocje i kusząca perspektywa flirtu z innymi weselnymi gośćmi sprawiają, że udawanie jest znacznie trudniejsze niż myśleli.
  Zerwaliśmy Zerwaliśmy
 • Mamy tylko dziś Dla małoletnich od lat 12

  2021 USA / 112 min. Doświadczony scenarzysta komediowy Charlie Burnz (Billy Crystal) nieoczekiwanie zaprzyjaźnia się z wokalistką z Nowego Jorku Emmy Payge (Tiffany Haddish). Łącząca ich więź jest równie wzruszająca, jak i niecodzienna. W filmie "Mamy tylko dziś" śledzimy Emmę, która niespodziewanie dostaje nagrodę. Jest nią wspólny lunch z gwiazdą komedii, której tożsamość aż do samego końca pozostaje anonimowa. Jej znajomość z gwiazdą formatu Charliego rozpoczyna się od kilku perturbacji (alergia na owoce morza, wizyta w szpitalu i zastrzyk z adrenaliną). Niedługo potem okazuje się jednak, że Emma i Charlie są bratnimi duszami i pomimo pokoleniowych różnic rodzi się między nimi głęboka więź, która definiuje na nowo znaczenie przyjaźni, miłości i zaufania.
  Mamy tylko dziś Mamy tylko dziś
 • Potato marzy o Ameryce Dla małoletnich od lat 16

  2021 USA / 92 min. Lena i jej syn z trudem wiążą koniec z końcem w ZSRR w burzliwym okresie pierestrojki. Przez jakiś czas ich jedyną ucieczką od rzeczywistości jest nierealny świat, jaki znają z pirackich amerykańskich filmów. Ale kiedy to przestaje wystarczać, Elena postanawia znaleźć listownie męża i poznać prawdziwą Amerykę. Niedługo potem, kiedy Lena wychodzi za mąż za dużo starszego i bardzo ekscentrycznego Johna, matkę i syna czekają kolejne niespodzianki. Film jest wierną adaptacją autobiografii jego scenarzysty i reżysera Wesa Hurleya zatytułowanej "Potato Dreams of America". Historia pełna zaskakujących zwrotów akcji potwierdza, że życie jest bardziej zadziwiające niż fikcja.
  Potato marzy o Ameryce Potato marzy o Ameryce
 • Ricky Velez: Na tacy Dla małoletnich od lat 16

  2021 USA / 55 min. Komik i aktor Ricky Velez ("Król Staten Island") wychodzi na scenę w Brooklynie, aby nagrać swój pierwszy program specjalny. Jest to prawdziwy popis jego kabaretowego talentu, a rozbrajająca szczerość i przemyślenia wskazują jednoznacznie, że dorastał w nowojorskiej dzielnicy Queens. Z typową dla siebie rozbrajającą szczerością i wnikliwością Verez przedstawia bez ogródek życiowe prawdy, mówiąc o nich z bardzo przyziemnej perspektywy. Niezwykły, odważny, kąśliwy i przezabawny godzinny występ porusza bardzo różne tematy.
  Ricky Velez: Na tacy Ricky Velez: Na tacy
 • 8-bitowe Święta (podpisy) Dla małoletnich od lat 12

  2021 USA / 93 min. Zabawne i szczere spojrzenie na przygody z czasów dzieciństwa. Akcja tej opowieści rozgrywa się na przedmieściach Chicago pod koniec lat 80, a jej bohaterem jest dziesięcioletni Jake Doyle, który stara się zdobyć na Boże Narodzenie najnowszy i najlepszy system gier wideo. W filmie występują Neil Patrick Harris i Winslow Fegley jako dorosły i młody Jake, June Diane Raphael, David Cross i Steve Zahn.
  8-bitowe Święta (podpisy) 8-bitowe Święta (podpisy)
 • Weekend tajemnic Dla małoletnich od lat 12

  2021 USA / 87 min. Bart (Finn Wittrock) zmaga się z niesamowitym pechem i nagle na swojej drodze spotyka enigmatyczną kobietę o imieniu Vienna (Zoë Chao). Prowadzi to parę do spędzenia razem burzliwego weekendu. Każde z nich ma sekrety, które mogą być ich zgubą lub szansą na nowy początek. Niezależna amerykańska komedia romantyczna pokazująca rozkwit uczucia między dwojgiem ekscentryków. W główne role wcielają się dwukrotnie nominowany do Emmy Finn Wittrock (Big Short) oraz Zoë Chao (serial Max Original Love Life).
  Weekend tajemnic Weekend tajemnic
 • Ten jedyny Dla małoletnich od lat 16

  2021 CAN / 91 min. Sara (Cleopatra Coleman) jest powieściopisarką zmagającą się z kryzysem twórczym. Szukając weny, wpada na Godfreya (Nick Thune), pechowego dziwaka, który nieustannie zmienia swoją osobowość i alter ego, aby unikać kontaktu z rzeczywistością i poradzić sobie z przeszłością. Gdy mężczyzna zaczyna otwierać się na Sarę, szybko odkrywa, że kobieta wykorzystuje go jako inspirację do swojej kolejnej powieści. Czując się oszukany, postanawia zniknąć z jej życia. Czy Sara straciła mężczyznę swoich marzeń? Czy będzie w stanie go znaleźć i naprawić sytuację? Szczera i przezabawna komedia romantyczna autorstwa Kena Moka, producenta filmu Joy.
  Ten jedyny Ten jedyny
 • I szczęśliwie Dla małoletnich od lat 12

  2021 USA / 91 min. Po 14 latach małżeństwa Tom (Joel McHale) i Janet (Kerry Bishé) dalej nie mogą oderwać od siebie rąk. Kiedy odkrywają, że ich przyjaciele czują się urażeni ich ciągłym, publicznym okazywaniem sobie uczucia, zaczynają kwestionować lojalność wszystkich wokół siebie. Co więcej, wizyta tajemniczego nieznajomego (Stephen Root) wpędza ich w egzystencjalny kryzys i prowokuje wiele pytań, które padają podczas pełnych napięć wakacji. Mroczna komedia romantyczna autorstwa znanego dzięki serialowi Czy boisz się ciemności? BenDavida Grabinskiego.
  I szczęśliwie I szczęśliwie
 • Koktajl mazeł tow Dla małoletnich od lat 12

  2020 DEU / 31 min. Nagradzany krótkometrażowy film fabularny, który przedstawia w zabawny i przemyślany sposób żydowską perspektywę życia w Niemczech. Dziewiętnastoletni Dimitrij Liebermann uderzył Tobiego w twarz. Teraz ma go przeprosić. Ale Dimitrijowi nie jest przykro. W drodze na spotkanie z Tobim spotyka zróżnicowaną reprezentację niemieckiego społeczeństwa. Dimitrij po raz musi zmierzyć się ze swoją niemiecko-żydowską tożsamością.
  Koktajl mazeł tow Koktajl mazeł tow
 • Miłość to miłość to miłość Dla małoletnich od lat 12

  2020 USA / 87 min. Trzy historie wielokrotnie nagradzanej reżyserki Eleanor Coppoli opowiadają o miłości, zaangażowaniu i lojalności pomiędzy parami i przyjaciółmi. W pierwszej historii filmu, małżeństwo (Joanne Whalley i Chris Messina) znajduje niekonwencjonalny sposób na pokonanie dużej odległości dzięki technologii, ale odkrywa, że dzieli ich więcej, niż sądzili. W historii drugiej małżeństwo z długim stażem (Kathy Baker i Marshall Bell) próbuje na nowo rozniecić żar fazy miodowego miesiąca spontaniczną wyprawą pod żaglami... gdzie dochodzi do nieoczekiwanych wydarzeń. W kolejnym filmie młoda kobieta (Maya Kazan), która niedawno straciła matkę, zbiera grupę jej przyjaciółek (m.in. Cybill Shepherd, Rosanna Arquette i Rita Wilson), aby podzielić się wspomnieniami. Dochodzi do zaskakujących odkryć.
  Miłość to miłość to miłość Miłość to miłość to miłość
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie