Rocknrolla
2008 USA | 109 min.  |   4/10
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Rocknrolla
Lenny Cole (Tom Wilkinson) jest prominentnym londyńskim gangsterem. Miasto należy do niego. Niestety, sprawowanie władzy staje się coraz trudniejsze, bowiem do gry wkracza rosyjska mafia, która przeprowadza niejasną, wartą miliony dolarów transakcję sprzedaży ziemi. W efekcie na rynku pojawiają się pieniądze, które budzą pożądanie wszystkich przestępców w Londynie. Są wśród nich działający na dwa fronty drobny złodziejaszek One Two (Gerard Butler) i jego banda, chciwa, zimna jak lód księgowa (Thandie Newton) oraz dwóch rockmenów (Jeremy Piven i raper Ludacris), którzy za wszelką cenę chcą poszerzyć swoje wpływy w muzycznym światku. Zaistniały chaos pogłębi zniknięcie pewnego tajemniczego obrazu. Tocząca się w oszałamiającym tempie akcja, błyskotliwe dialogi i brawurowe kreacje aktorskie to największe atuty filmu Guya Ritchiego (Porachunki, Przekręt, Sherlock Holmes), który jest również autorem scenariusza.

0
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.