Wielkie otwarcie odc. 10
2022 POL | 24 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Wielkie otwarcie odc. 10
Gastronomia to jeden z najtrudniejszych i najbardziej konkurencyjnych biznesów. Mimo to, punkty gastronomiczne wyrastają jak grzyby po deszczu i równie szybko upadają. Bez względu na to, każdy początkujący restaurator wierzy, że odniesie sukces. W programie poznamy osoby, które odważyły się wejść do biznesu gastronomicznego. Zobaczymy jak powstaje restauracja, krok po kroku. W pierwszym sezonie poznamy Michała i Roksanę, którzy otworzą bistro z piekarnią pieczywa, a także Agatę, która zdecyduje się powiększyć swój biznes. Jeden z uczestników – Carlos, wystartuje ze swoim foodtruckiem, a grupa przyjaciół będzie szukać pomysłu na unikalny w skali światowej biznes. Widzowie przekonają się, że otwieranie restauracji to m.in. potyczki z urzędami, sanepidem, dostawcami, ale i żmudny proces rekrutacji pracowników! Kilka tygodni po otwarciu, sprawdzimy czy było warto!

Zamknij okno

Logowanie