Pingwiny
2019 USA | 73 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Pingwiny
Pingwin białooki o imieniu Steve dołącza do milionów innych samców, kiedy na Antarktydzie zaczyna się wiosna. Jego celem jest zbudowanie odpowiedniego gniazda, znalezienia partnerki życiowej i założenia rodziny. Nie jest to jednak łatwe zadanie. Tym bardziej, że jest celem nie tylko zabójczych wielorybów, ale również wielkich fok. Disneynature przedstawia przepięknie zrealizowany dokument o życiu małego pingwina, który co rusz musi się mierzyć z nieprzyjazną rzeczywistością. Wyreżyserowane przez zdobywcę BAFTY Alastaira Fothergilla (Życie pośród lodu) i Jeffa Wilsona (Bliżej niedźwiedzi) dzieło przybliża szerokiej publiczności codzienność uwielbianych przez ludzi małych mieszkańców Antarktyki.

0
Zamknij okno

Logowanie