Gdzie indziej
2019 USA | 94 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Gdzie indziej
Bruno (Aden Young) nie może się otrząsnąć z żałoby po śmierci żony. Mężczyzna jest beznadziejnie przywiązany do nadmorskiego domku, który razem zbudowali. Kiedy pewnego dnia zostaje z niego eksmitowany przez bezdusznych teściów, postanawia odzyskać go za wszelką cenę. Zmuszony mieszkać ze swoimi neurotycznymi rodzicami, obmyśla ryzykowny plan odzyskania domu. Bruno decyduje się udawać złotą rączkę przed nową najemczynią budynku (Parker Posey), co wywraca jego życie do góry nogami... Niezależna komedia romantyczna o przeżywającym kryzys mężczyźnie, który niespodziewanie poznaje intrygującą kobietę. W jego postać z powodzeniem wciela się Aden Young (Elita zabójców). Partnerują mu Parker Posey (Nieracjonalny mężczyzna), Ken Jeong (Kac Vegas w Bangkoku), dwukrotny zdobywca Złotego Globu Beau Bridges (serial Masters of Sex) oraz dwukrotnie nominowana do Nagrody Akademii Jacki Weaver (Królestwo zwierząt). Reżyserem i scenarzystą był Hernan Jimenez (Entonces Nosotros).

0
Zamknij okno

Logowanie