Anna
2019 FRA | 114 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Anna
Anna (Sasha Luss) zostaje odkryta przez łowcę modelek na moskiewskim lokalnym targu i wyjeżdża do Paryża, gdzie szybko zaczyna robić karierę w świecie mody. Nikt nie domyśla się, że dziewczyna ma sekret – jest świetnie wyszkoloną agentką KGB. Obracająca się w przestępczym światku Anna została niegdyś zmuszona przez agentów do dokonania wyboru – współpraca albo śmierć. Teraz staje się głównym atutem swojej opiekunki, Olgi (Helen Mirren). Jednak uwikłana w walkę dwóch światowych potęg, Anna zdaje sobie sprawę, że dla swoich mocodawców warta jest tyle, ile skrywane przez nią tajemnice. Trzymający w napięciu film akcji autorstwa popularnego francuskiego reżysera i scenarzysty Luca Bessona (Cezar za kultowy Piąty element). W postać tytułowej bohaterki wciela się olśniewająca Sasha Luss (Valerian i Miasto Tysiąca Planet). W obsadzie znaleźli się również laureatka Oscara Helen Mirren (Królowa), Luke Evans (Piękna i Bestia), nominowany do Złotego Globu Cillian Murphy (Śniadanie na Plutonie) oraz Lera Abova.

0
Zamknij okno

Logowanie