Kibic
2009 USA | 84 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Kibic
Paul Aufiero (Patton Oswalt) jest 35-letnim parkingowym, który mieszka z matką na Staten Island. Mężczyzna jest samozwańczym "największym na świecie fanem New York Giants". Pewnej nocy Paul i jego najlepszy przyjaciel, Sal (Kevin Corrigan), dostrzegają na stacji benzynowej gwiazdę drużyny Giants, Quantrella Bishopa. Pod wpływem impulsu postanawiają podążyć za jego SUV-em na Manhattan, aż do klubu ze striptizem, gdzie w końcu zbierają się na odwagę, by porozmawiać ze swoim bohaterem. To, co zaczyna się jako szansa na spełnienie marzeń, zamienia się szybko w koszmar. Pewne nieporozumienie wywołuje gwałtowną konfrontację, a Paul zostaje wystawiony na ogromną próbę. Komediodramat, którego gwiazdą jest Patton Oswalt. Produkcja została wyróżniona statuetką Gotham Awards.

Zamknij okno

Logowanie