I oto jesteś
2020 USA | 93 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
I oto jesteś
Mąż Annabelle Wilson (Kathie Lee Gifford) umiera nagle po 32 latach trwania ich małżeństwa. Para przez całe życie mieszkała na Nantucket, gdzie prowadzili sklep z narzędziami i co tydzień chodzili do kina. Pogrążona w żalu Annabelle sporządza listę swoich 20 ulubionych filmów, sprzedaje dom i postanawia zostawić za sobą dawne życie. Rusza śladem miejsc, które zna z kina. W pierwszej kolejności jedzie do Szkocji, inspirowana filmem "Braveheart. Waleczne serce", gdzie spotyka intrygującego właściciela pensjonatu, Howarda Awda (Craig Ferguson). Kobieta jest zauroczona pięknem szkockiej wsi i razem z Howarda spędza tydzień na odkrywaniu tajemnic tego miejsca. Para szybko nawiązuje niezwykłą przyjaźń. Pojawia się jednak pewna komplikacja. Howard ma na dniach wziąć ślub...

Zamknij okno

Logowanie