Music Box, odc. 2
2021 USA | 93 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Music Box, odc. 2
Twórcy cofają się w czasie do 1995 roku, kiedy po premierze kultowego albumu "Jagged Little Pill" 21-letnia Alanis Morissette zdobyła sławę i szturmem wdarła się na scenę muzyczną. Wyróżnikiem jej utworów były zawsze szczere emocje i nazywanie rzeczy po imieniu, które poruszyły miliony fanów. Pozycja gwiazdy rocka była w świecie muzycznym tradycyjnie zarezerwowana dla mężczyzn, mimo to piosenki kanadyjskiej wokalistki były grane przez niemal wszystkie stacje radiowe, jej teledyski były pokazywane na antenie stacji MTV, a debiutancki album sprzedał się w 33 milionach egzemplarzy. W filmie Music Box. Jagged zobaczymy wywiad-rzekę z Alanis oraz niepublikowane nigdy wcześniej materiały archiwalne, które są zapisem trudnych początków kariery młodej kanadyjskiej gwiazdy.

Zamknij okno

Logowanie