Okupacja
2021 CZE | 93 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Okupacja
Jedna noc, jeden bar. Spokojne spotkanie aktorów zakłóca pojawienie się nieproszonego gościa. Pijany radziecki oficer wchodzi do baru, żeby sprzedać obecnym kanister benzyny. Podejrzana transakcja szybko przeradza się w konkurs picia wódki na czas. Rosjanin, któremu w oko wpadła Milada, jest zabawiany przez wystraszonych aktorów i nie chce wyjść. Atmosfera staje się gęsta jak dym z papierosa, ale oficer doskonale się bawi. Tak dobrze, że w końcu wyciąga pistolet... Impreza, która toczy się przy dźwiękach kosmicznie psychodelicznej muzyki Kill the Dandies! wymyka się spod kontroli. Gra staje się pułapką, bohaterowie okazują się tchórzami, a tchórze bohaterami. Jest tylko jeden sposób, żeby wydostać się z okupowanego baru: rewolucja!

Zamknij okno

Logowanie