Maszyna rating wiekowy
2013 GBR | 87 min.  |   6/10
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Maszyna
W niedalekiej przyszłości toczy się kolejna zimna wojna. Grupa inżynierów pod rozkazem Brytyjskiego Ministra Obrony pracuje nad stworzeniem robota, który ma stać się prototypem zmechanizowanych żołnierzy królewskiej armii. Maszyna wygląda i brzmi jak człowiek. Posiada jednak siłę, szybkość i bezwzględność, jakim nie mogą równać się zdolności żadnej z żyjących istot. Projekt jest już prawie ukończony, gdy na jaw wychodzi nieprzewidziany w skutkach efekt uboczny – Maszyna, która jest bardziej podobna do ludzi, niż mogli przypuszczać naukowcy, postanawia się uwolnić i niszczy całe laboratorium. Czy obdarzony sztuczną inteligencją i wyszkolony do zabijania robot stanie się teraz śmiertelnym zagrożeniem dla otoczenia?

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.