• Molly i Duch, odc. 1

  2021 USA / 22 min. Rodzina McGeech wprowadza się do wymarzonego domu, który, jak się okazuje, jest już zamieszkany przez ducha imieniem Strasz. Z powodu Strasza, Molly ma problemy ze zrobieniem dobrego pierwszego wrażenia w szkole.
  Molly i Duch, odc. 1 Molly i Duch, odc. 1
 • Molly i Duch, odc. 10

  2021 USA / 22 min. Molly czuje się winna przez to, że ukrywa przed Libby prawdę o Straszu i chce jej o nim wreszcie powiedzieć. Libby i Strasz rywalizują o tytuł najlepszego przyjaciela Molly.
  Molly i Duch, odc. 10 Molly i Duch, odc. 10
 • Molly i Duch, odc. 11

  2021 USA / 21 min. Osiem historyjek, w których Libby i jej mama szerzą ducha Chanuki, podczas gdy w całym mieście nie ma prądu. Molly wciela w życie Opowieść wigilijną, żeby przekonać ojca Ondrei do uratowania świąt.
  Molly i Duch, odc. 11 Molly i Duch, odc. 11
 • Molly i Duch, odc. 2

  2021 USA / 22 min. Molly jedzie pod namiot w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytanie w życiu: kto będzie jej najlepszą przyjaciółką? Strasz pokazuje drużynie softballowej Molly, jak to jest wygrywać.
  Molly i Duch, odc. 2 Molly i Duch, odc. 2
 • Molly i Duch, odc. 3

  2021 USA / 21 min. Molly zbiera pieniądze na odbudowę muszli koncertowej, łącząc przy tym mieszkańców Brighton. Molly i Strasz próbują znaleźć gwiazdę, która zagrałaby na pierwszym koncercie w nowo odbudowanej muszli.
  Molly i Duch, odc. 3 Molly i Duch, odc. 3
 • Molly i Duch, odc. 4

  2021 USA / 21 min. Kiedy rodzinie McGeech kończą się pieniądze, mama szuka pomocy w aplikacji. Molly dowiaduje się, że więcej kasy oznacza więcej problemów, kiedy łączy siły z Ondreą, żeby nakręcić własny horror.
  Molly i Duch, odc. 4 Molly i Duch, odc. 4
 • Molly i Duch, odc. 5

  2021 USA / 21 min. Po zapewnieniu Molly, że zaangażuje Abrahama Lincolna do pomocy przy jej projekcie, Strasz musi jakoś zatuszować swoje kłamstwo. Widząc, że mama i babcia się nie dogadują, Molly postanawia je pogodzić.
  Molly i Duch, odc. 5 Molly i Duch, odc. 5
 • Molly i Duch, odc. 6

  2021 USA / 22 min. Molly próbuje zorganizować Libby najlepszą Bat Micwę na świecie, ale coś idzie nie tak. Darryl ma kłopoty w szkole, więc Molly postanawia pomóc mu stać się miłym.
  Molly i Duch, odc. 6 Molly i Duch, odc. 6
 • Molly i Duch, odc. 7

  2021 USA / 22 min. Członkowie rodziny McGeech rywalizują ze sobą podczas wieczoru gier. Gdy Ondrea zbiera pochwały za ciężką pracę Molly, ta postanawia wyjawić wszystkim prawdę.
  Molly i Duch, odc. 7 Molly i Duch, odc. 7
 • Molly i Duch, odc. 8

  2021 USA / 22 min. Gdy Molly poznaje założyciela Brighton, zdaje sobie sprawę, że historia się co do niego pomyliła. Molly próbuje powstrzymać Libby przed skompromitowaniem się na szkolnym pokazie talentów.
  Molly i Duch, odc. 8 Molly i Duch, odc. 8
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie